FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 1-0 (1-0)

«1567»
BNQ27.09.2010 08:18
Am inteles. Mai nou nu ai voie nici sa critici...

 

Nu este nou )) de criticat nici cind nu ai avut voie ))

mountytoma27.09.2010 09:22
a gresit edy ca a jucat cu Banel fundas dreapta..trebuia sa joace cu el mai ofensiv mai ales ca incepuse sa dea goluri ca la Craiova fularsteaua2

daca juca Banel ofensiv castigam si meciul asta!!!

 

nu mah, a gresit cand a venit raketul si i-a propus sa scape Steaua de domnul tigan. cu un glonte se rezolva. cresteau sansele Stelei la titlu!

«1567»