FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 1-0 (1-0)

«14567»
banelinho_1626.09.2010 18:09
Ce limbaj .... daca e adevarata declaratia lui Apostol!

 

 

da ,poti vedea video-ul pe prosport...

banelinho_1626.09.2010 18:15

acum,in direct pe gsp Gigi spune ca va discuta cu Hagi si cu Lacatus...

danimarcu26.09.2010 18:27
Ce limbaj .... daca e adevarata declaratia lui Apostol!

Mie mi-a placut la faza asta de Apostol!

Pai ce,scrie undeva ca e obligat sa raspunda reporterilor la orice ora li se scoala lor?

Mai ales daca stim ce fel de reporteri sunt aia care fug dupa tine cu microfonul si iti pun niste intrebari de iti vine sa-i bati!...

Astristul26.09.2010 18:28

Nu zice nimeni ca nu e asa, dar poti sa-i refuzi altfel, nu in felul asta!

 

da ,poti vedea video-ul pe prosport...

 

Se pare ca e adevarat! Ce limbaj de cocalar. Se crede si asta mare vedeta! :|

Biruitorul26.09.2010 18:36

ia uite-l si pe-asta, vorbeste de cocalari cu unu "banelinho16"....

banelinho_1626.09.2010 18:44

Asa cum am anticipat mai devreme:

 

Marius Lacatus ---fostul si noul an :steag_cruce_invers: trenor al Stelei !!!

 

TE IUBIM MARIUSSSS :steag_sah_mic:

mori_caine26.09.2010 18:45

Nu e vorba de caracter aici , vorbiti tampenii mai mari ca voi ( ca de obicei ) , Laca vine pentru ca IUBESTE Steaua !!

Kellerman26.09.2010 18:45
Marius cacatus a fost convins de fecali sa se urce in avion in pauza de publicitate de la gsp... asta da caracter Marius ca.catus !!!!!!

 

 

Eu nu ti-as permite sa vorbesti asa de Lacatus. Da, a acceptat sa vina ca antrenor, dar vezi cum vorbesti de el.

pytycrys26.09.2010 18:47

Of, de ce Doamne?

banelinho_1626.09.2010 18:49

propun ca acest specimen sa fie scos de pe forum (biruitorul)

 

daca nu inseamna ca moderatorii sunt de acord cu porcariile debitate de acest dement!!!

Astristul26.09.2010 18:50

Bai nici mie nu-mi convine ca a revenit Lacatus, dar nu e posibil sa-i ponegresti numele si sa-l faci tigan borat! Lacatus face parte din istoria Stelei si merita RESPECT!

banelinho_1626.09.2010 18:52
Bai nici mie nu-mi convine ca a revenit Lacatus, dar nu e posibil sa-i ponegresti numele si sa-l faci tigan borat! Lacatus face parte din istoria Stelei si merita RESPECT!

 

pe cine ai fi vazut antrenor?

Astristul26.09.2010 18:52

Pe Jiji! :|

banelinho_1626.09.2010 18:54

Lacatus a spus ca nu va mai antrena in Romania si ca vrea sa stea in Spania cu familia...

 

Dar cred ca iubeste prea mult Steaua (fata de unii asa-zis suporteri) si nu se poate abtine sa nu vina!

mori_caine26.09.2010 19:00

Cum te poti numi S T E L I S T daca il injuri pe Lacatus ??

 

ce suporteri sunt si stelistii astia...pfff...vai mama lor care i-a facut !

Bogdan26.09.2010 19:17

@mori_caine defineste injuratura. Ca-l faci om fara caracter mi se pare ca spui un adevar nu ca-l injuri. Sau tu nu stii sa faci diferenta?

pytycrys26.09.2010 19:21

Nu imi permit sa il injur , nici macar sa il jignesc pe acest zeu care face parte din istoria Stelei.

Pot doar sa pun intrebarea, "de ce"?

banelinho_1626.09.2010 19:23
Nu imi permit sa il injur , nici macar sa il jignesc pe acest zeu care face parte din istoria Stelei.

Pot doar sa pun intrebarea, "de ce"?

 

 

pt ca iubeste prea mult Steaua!!!

Daniel-Ionut26.09.2010 19:29
Reveniti la meci, pentru alte subiecte aveti privatul!
red&blue_boy26.09.2010 19:45
daca juca Banel ofensiv castigam si meciul asta!!!

Asta era,de asta am pierdut...Of...

 

Ce limbaj .... daca e adevarata declaratia lui Apostol!

Apostol mai bine si-ar vedea de jocul sau,ca e cam pe langa...

blindica26.09.2010 19:53

Sa-l rastignim pe Apostol ca n-a fost politicos cu presa aceasta care-l promoveaza pe Cioban si care cauta sa produca senzationalul din balegar.

 

On Otelul Vs Steaua : Ma asteptam sa pierdem,speram la un egal.E trist c-am ajuns sa sper la un egal,si nici macar nu jucam impotriva vreunei forte europene.

Eduard Iordanescu nu putea face fata la Steaua,e clar.Totusi,mi se pare c-a facut schimbarile bine,dar jucatorii cred ca sunt cu moralul la pamant si bulversati de 3 antrenori in nici 10 etape.

Oricum,raman la parerea ca Abrudan ar trebui sa ia o pauza,iar ''Double B'' Banel-Bicfalvi,ar trebui sa nu mai joace deloc.

gabriel ionut27.09.2010 03:51

bine ai venit Lacatus inapoi acasa te iubim :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

SIMONICA27.09.2010 07:08
ca tine nu mai gasim :worthy: sa te apleci iar in fata ciobanului :no:

bine ai venit Lacatus inapoi acasa te iubim :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

mori_caine27.09.2010 07:47
@mori_caine defineste injuratura. Ca-l faci om fara caracter mi se pare ca spui un adevar nu ca-l injuri. Sau tu nu stii sa faci diferenta?

 

 

pentru societatea in care traim , da , orice forma de critica este o injuratura , dar pentru ca NU PUTEM INJURA IN FATA , o facem `ascuns`, criticand...chipurile ! :look:

Romanii confunda critica cu injuratura ,sau altfel spus : dau repede din prima in a doua pentru ca asa le e mult mai usor si mai DIRECT !

Aveam de ales intre : Lacatus , Hagi , Stoichita ( stiam ca semnase cu alta echipa , dar se putea intoarce :happy: ) , reintoarcerea lui Ilie-insomnie...s-a facut o alegere buna , pentru moment , poate ca Laca a invatat din greseli , poate ca vede mai bine cum stau lucrurile de data asta , are lot excelent , o tactica buna , un moral ridicat si: LA LUPTA !!!

Bogdan27.09.2010 08:06

Am inteles. Mai nou nu ai voie nici sa critici...

«14567»