sa luam primavara europeana : la meciul din heerenven a gresit(mingea i-a trecut pe sub mana) , la retur iarasi. la meciurile cu Betis nu prea a gresit. in ghiulesti a gresit. in returul cu rapid nu prea. la turul cu boro nu a gresit. la retur...
asta face 10 interventii bune, si le compenseaza cu 10 gafe. nu e chiar bine. eu as face ceva in locul lui : la ultimul meci din campionat , mi-as cere iertare suporterlior, printr-un mod sau altul. iar suporterii sa-l aplaude.
pana atunci, sa se duca invartindu-se :lol:
