Sper sa nu plece,nu stiu este adevarat a mai gresit da nimeni nu e perfect,la meciul cu Kiev a aparat exceptional si nu numai acolo.Sa de-a Domnul sa nu plece.
Nici io nu vreau, dar ce sa-i faci...dak o sa mai aibe multe momente proaste...o sa plece.DAR O SA ISI REVINA, HAI SA FIM OPTIMISHTI, nu? :roll:
steag1
Carlos DA TOT CE POTI!
Carlos iti tinem pumnii si hai nu mai fi asa sensibil. :lol:
Ps. Macar daca ar citi or daca iar traduce cineva ce scriem noi pe acest forum[noi toti care il admiram] sa vada ca lumea il vrea ,si il iarta daca mai greseste.
la ce gol a luat astazi portarul angliei in calificarile lui euro 2008 (meciul cu croatia) tu esti un sfant!
nuuu. trebuie sa-l pastreze
Un [...]...dupa Rotaru e cel mai prost portar pe care l-am avut dupa 1989...
de acord cu tine
e la mare concurenta cu Silviu Lung(si cand te gandesti ca la un moment dat aveam de ales intre Tudor si khamutoski:( )
sper sa dispara cat mai repede
daca nu a fost in stare sa apare un sut basit de la 40m ce sa ii mai cerem la suturile lu` roberto Carlos sau beckam???
A gresit azi la respectiva faza, dar a si scos un sut puternic inainte. Bine ca s-a terminat cu bine. Sa speram ca va face un meci perfect cu Real.
Carlos! "batrane" finita la comedia! numai poti continua in poarta Stelei cu asemenea prestatii. e rau pt noi cu tine in poarta. cand ne este lumea mai draga tu ne ucizi, iar noi nu vrem sa ajungem sa te hulim. cauta-ti echipa "batrane"!
O sa faca un meci bun cu real. 8)
@simona90
Si apoi gafeaza la Galati si ce a rezolvat ! Avem nevoie de un portar constant !
Va rog frumos nu-l mai criticati pe Carlos! E un portar de exceptie :roll: mingea e de vina :idea: nu vedeti cum se invarte, fuge de el, ba chiar devine invizibila pff.. nici in Dosarele X nu vezi asa fenomene paranormale 8O
nu il mai criticati pe Carlos, pt ca desi uneori face greseli grave,totusi e bun ca portar, si e si o prezenta carismatica!vreti sau nu si el face parte din familia Steaua!!!
:wink:
Sigur ca face parte din frumoasa familie a Stelei.Din pacate,uneori,e doar oaia neagra a familiei.
Sigur ca face parte din frumoasa familie a Stelei.Din pacate,uneori,e doar oaia neagra a familiei.
da...e prea neagra oita noastra si mai are si dezavantajul ca-i cea mai vizibila. sa faca in continuare parte din familia noastra dar pe banca de rezerve. baiatu-i dus cu capu. nu poti lua meci de meci goluri de curtea scolii si gafe demne de un psihic labil.
eu unul nu-l mai vreau in poarta. e slab nu prezinta siguranta. nu este un portar de talia Stelei.
cu o floare (doua meciuri bune) nu faci primavara, nici in fotbal.
Am fost ca voi, iam luat apararea lui Carlos, dar chiar NU MAI SUPORT...
Carlos NU ESTE DE Steaua,
De cate meciuri este nevoie pentru a ne da seama de valoarea lui Carlos?Chiar daca Cernea nu e mare portar(nici la propriu,nici la figurat),ar fi de preferat ca Marti sa fie el in poarta...este mai sigur!
Se pare ca lumea tot pe el il prefera pentru meciul cu Real, asta reiese din sondaj.
So...poa' isi revine, hai sa fim in continuare optimisti.poate poate...Oricum dupa faza de la meciul cu CFR e clar ca pleaca..
Asta e! Nimeni nu le poate avea pe toate.....
Din pacate a facut prea multe greseli, si acum nu mai poate sa dea vina pe presa. Cred ca s-a facut prea mult pentru Carlos. Baietii au fost in silenzio stampa pentru el, MM l-a sustinut in ciuda erorilor grave pe care le-a comis, chiar si Gigi l-a laudat. Dar stop ! Ni s-au bagat pe gat cele 2 meciuri cu Standard si intr-adevar Carlos are un aport deosebit la calificarea noastra in Liga, dar in stilul asta nu prindem nici locul 3. Din nefericire nu avem ce sa facem, meciurile din grupe le vom termina fie ca vrem, fie ca nu, cu acest portughez in poarta.
Sa ne ajute Dumnezeu !
MM, orice portar din lume cat timp nu mai este Carlos la Steaua. N-am nimic cu el, dar fara un portar sigur pe el si constant nu poti face performanta. Nu vorbesc despre actualele meciuri din Champions League, ci de cele care vor urma (acum depinde, Cupa UEFA sau CL).
Ce portari romani s-ar ridica la valoarea Stelei? Eu inca regret plecarea lui Martin Tudor...
Lobont??? Nici vorba!
Daca portughezul ar face, ipotetic vorbind, un meci mare cu Real, sunt curios care ar fi atitudinea pe forum...
@ Bogdan
Cel mai tare portar pe care l-a avut Steaua,mai greseste si el din cand in cand dar nu capital,nu-l dam nici morti,la Steaua isi termina cariera pe la 39-40 de ani...
Bingo!
Sa speram cu totii ca vom vedea astfel de mesaje dupa meciul cu Real.