Cred ca e cazul sa spunem stop discutiilor potrivnice portarului nostru.L-ati criticat destul.
Stop,altul de valoarea lui nu avem.Sa-l ajutam sa-si revina !
La meciul cu belgienii,50.000 de spectatori cat vom fi pe stadion,sa-l aplaudam si sa-i scandam numele la aparitia pe teren !Asta ar insemna o mare contributie la ridicarea moralului lui Carlos.
