FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Carlos Alberto Fernandez

«1313233343546»
Virgil19.08.2006 06:19

Cred ca e cazul sa spunem stop discutiilor potrivnice portarului nostru.L-ati criticat destul.

Stop,altul de valoarea lui nu avem.Sa-l ajutam sa-si revina !

La meciul cu belgienii,50.000 de spectatori cat vom fi pe stadion,sa-l aplaudam si sa-i scandam numele la aparitia pe teren !Asta ar insemna o mare contributie la ridicarea moralului lui Carlos.

***alex***19.08.2006 16:02

Bine, Carlos! Interventii ca cea din a doua repriza sa ai si miercuri daca va fi nevoie!

 

steagcruce2

dmb20.08.2006 03:10
Cred ca e cazul sa spunem stop discutiilor potrivnice portarului nostru.

Singurul care poate face lucru asta este Carlos (personal ma indoiesc)moderatorul forumului poate face sa nu-l mai putem critica pe forumul lui :D

alex4steaua20.08.2006 05:03

Carlos cred ca nu are atata experienta europeana in campionat apara binisor da in Cupa UEFA si in CL i vai si jale insa sa avem rabdare ca va fi un portar bun

dmb20.08.2006 12:44

Ţie îţi este uşor să ai răbdare.....dar mai sînt unii bătrîni şi bolnavi care au răbdare, dar nu ştiu dacă mai au atît de trăit pînă Carlos înţelege ce are de făcut :D

ktalyn20.08.2006 14:41

felicitari lui Carlos pt prestatia din meciu' cu Vaslui, a avut o parada extraordinara in repr a 2-a cand Vaslui putea egala!!!

ma bucur pt el si sper sa faca un meci bun si cu S.liege

!!!

 

steaua_ro spre cl spre cl steaua_ro

Stelista tm20.08.2006 17:29

Carlos ar tb sa cumpere UHU pentru manusi, asa poate nu ar mai scapa din mana mingile! :lol:

BAFTA MULTA!

dmb20.08.2006 19:59

...da dar mai trebuie sa degajeze mingea si cu UHU cam greu!

Dawson20.08.2006 21:44

Pai face UHUUUUU si se duce mingea pe inaintare! :D

Stelista tm22.08.2006 19:16

:lol:

***alex***23.08.2006 12:10

Carlos, TU esti PRIMUL care NU ai voie sa gresesti azi!!!

DTP-Ludacris23.08.2006 13:00

Dap ... asa e Carlos ,dak si acum ...B `BYE

alex4steaua23.08.2006 13:04

Sper sa faca un meci mare Carlos ;)

dmb23.08.2006 14:32

La valoarea echipei este de ajuns daca Carolos face un meci mediocru.Daca apuca o zi de"capiala"....am sfeclit-o!

axl2323.08.2006 15:24

n-o sa apuce o zi de capiala(bine spus, de altfel), o sa realizeze miza acestui joc. tin minte ca la cumpararea lui zvoneau ziarele ca dribleaza, fuge cu mingea in atac, etc., si-mi pare ca a si facut-o de cateva ori. ei bine, vad ca s-a lasat de capieli de-astea, ceea ce e bine.

borcescu_coposan23.08.2006 15:36

Mama ce goluri o sa ia asta...radeam eu de portaru ala din noua zeelanda de la denamo (chiar e portar?), dar cat am ras de Carlos...deh, altu ca Khamutouski se gaseste mai greu...eu zic sa il bage pe Cernea in locu' lu' Carlos...poate le prinde mai bine.. CA Carlos are reactii intarziate, si la fel de bune precum cacofonia de mai sus...

 

____________________________________________________________

sticleeee goaleeee, `paraaaaam

rosual_bastru23.08.2006 17:50

chiarnu ca ala nu e portar hahahaha :!:

borcescu_coposan23.08.2006 19:22

Hihihi si-a revenit Carlos...ghini a facut..dar meciu urmator o sa fie prastie :D

alex4steaua23.08.2006 19:25

Ce meci bun a avut Carlos :) Bravooooooooooo

borcescu_coposan23.08.2006 21:13

Mie mi-a placut cand a intrat in bara :lol:

DTP-Ludacris23.08.2006 23:50

Sper ca a inchis gura presei si contestatarilor ,BV Carlos !

 

Tine-o tot asa ! :twisted:

dmb24.08.2006 04:00

Hai sa nu o luam nici asa! Ce mare meci a facut Carlos?

Marea reactie cu care a aparat golul din prima repriza.....a fost un sut prost in picior.Nici chiar Carlos nu-i asa prost sa fii ferit piciorul.....ca ar fii cazut pe trompa! :D

In plus nimeni nu-i conteste ceva calitati de la suturile de distanta.Problema lui este cea cu iesirile la centrari. Omul nu ar habar cind si cum,de ce sau......

Dar una cu alta ieri a fost un meci mediocru pt Carlos si asta a ajuns Stelei. Sa vedem daca ajunge si in CL doar atit.

Virgil24.08.2006 04:40

@ dmb

 

Nu te supara,dar cred ca ai o idee fixa in privinta lui Carlos.

Daca si dupa momentul Victoriei,la care Carlos si-a adus o mare contributie,il critici,e clar ca ai o problema.

***alex***24.08.2006 12:12

Magnific! Senzational! Prestatie de Nota 10!

Cel mai bun meci facut de Carlos si cel in care a demonstrat ca este un portar de Liga Campionilor!

BINEEE CARLOOOOSSS!!!

 

P.S. Unii ar trebui sa isi ceara scuze!

alex4steaua24.08.2006 12:51

Bv Carlos fara tine nu treceam :)

«1313233343546»