Focus, contextul erea ca lui Gigi nu-i place de el la majoritatea suporterilor nici atit....aşa că gînd la gînd cu bucurie, afară cu el!
În privinţa a ce face Gigi cu clubul nu-i nu-i topicul bun dar în principiu poate face ce vrea!
Acum nu ştiu exact ce scrie presa din România despre Carlos. Despre Kahn scrie zilnic, cu fotografii, nu are viaţă personală, nu are o clipă de linişte indiferent unde fuge.Orice greşală îi este judecată prin prisma lui Lehmann samd. Mie însă nu mi se pare că asta influenţează de loc clasa lui Kahn. Dar pentru asta trebuie să ai aşa ceva. Cînd eşti limitat ca portar desigur că fiecare critică te pune în genunchi şi mai tare. Dar oameni buni. Carlos nu-i singurul portar pe care-l poate avea Steaua!daca presa il va lasa in pace este posibil sa inceapa sa fie iar sigur pe el.
