În pauza meciului, Carlos a fãcut un gest incredibil! În timp ce fotoreporterul Gazetei, Alex Nicodim, îi fãcea poze, portughezul s-a ridicat nervos de pe banca de rezerve și a tras un pumn peste aparatul acestuia! Camera digitalã a cãzut pe jos, s-a zgîriat și a fost cu greu repusã în funcțiune.
Dupã cîteva minute, lîngã bancã a apãrut și MM Stoica. El l-a luat în vizor pe celãlalt fotograf al Gazetei, Mihai ªtețcu. "Da, bã, e foarte normal ce v-a fãcut Carlos!". Apoi a început sã înjure: "De unde ești tu, de la Gazetã? Cum îți permiți sã vorbești la per tu cu mine? Bãga-mi-aș p... în morții voștri! Mã piș pe voi, bã! Vã bat pe toți!".
"Dacã a fãcut asta Carlos, este un gest aiurea, dar fiecare doarme așa cum își așterne. Eu nu pot sã-i fac educație la vîrsta asta"
Gigi Becali
"Nu știu ce s-a întîmplat acolo, dar sînt convins cã a fost provocat de fotoreporter"
Cosmin Olãroiu
3 august 2006
sursa:gsp
http://www.gsp.ro/images/content/articles/...f1_600_900_.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: