imi pare stupida reactia lui Gigi, cand s-a suparat ca l-a stropit Carlos, intuiesc ca nu-l avea la suflet pe portughez si portarul a incercat prin gestul asta sa-l imbuneze dar a iesit pe dos. e clar ca Gigi nu s-a suparat ca i-a fost stricat costumul, oricat de mult ar fi costat, a fost doar o reactie prin care si-a aratat antipatia fata de Carlos. nu-l vad cu ochi buni, daca primeste o oferta de mai mult de 1 milion jumate sigur pleaca. poate cu inima stransa.
a dovedit ca e un portar bun, n-a gafat in ultimul meci, daca nu pleaca sper sa continue asa.
daca pleaca totusi, m-as bucura daca ar veni Hamu inapoi.
cred ca Gigi il antipatizeaza pe Carlos din cauza comportamentului lui excentric, Gigi are mintea ingusta, nu vede dincolo de ideile lui fixe.