mda, Curca si Carlos ar da bine in poarta Stelei, fara ca unul dintre ei sa fie rezerva. sa concureze unul cu altul, sa-i ruleze Oli in functie de starea lor psihologica, ar fi ceva. si asa poate prinde si Carlos portugalia, si Curca echipa nationala. ca al doilea merita. cel putin dupa meciul cu rapid.
