FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Carlos Alberto Fernandez

«1202122232446»
axl2311.05.2006 12:36

mda, Curca si Carlos ar da bine in poarta Stelei, fara ca unul dintre ei sa fie rezerva. sa concureze unul cu altul, sa-i ruleze Oli in functie de starea lor psihologica, ar fi ceva. si asa poate prinde si Carlos portugalia, si Curca echipa nationala. ca al doilea merita. cel putin dupa meciul cu rapid.

hooltras12.05.2006 09:04
P.S Imi place sa spun adevarul , doar sunt fata si normal ca imi plac barbatii.

 

 

pai in primu' rand de asta se uita femeile la fotbal :twisted: :roll:

axl2312.05.2006 09:13

nu, femeile se uita la fotbal ca sa vada jucatorii. ca la un film porno, nu te intereseaza intriga sau actiunea, vrei doar sa-i vezi pe actori.

am vazut Steaua - rapid impreuna cu trei fete dintre care una era rapidista. la primul gol am aflat si era sa-i trag una s-o lipesc de pereti, eu injuram de mama focului si ea urla GOOOOOOL!

in fine, tot restul meciului fetele faceau comentarii gen cat de bine arata buga, Constantin, etc. fara sa aiba habar macar ce e ala corner, nu off-side.

cam asta e si cu fanele lui Carlos, nu inteleg esenta jocului.

tanti12.05.2006 09:16

@axl22

nu pot spune ca in mare parte nu ai dreptate, dar te rog sa nu generalizezi... totusi fotbalul/sportul nu este un domeniu rezervat exclusiv persoanelor de sex masculin.

axl2312.05.2006 09:21

dar n-am spus asta, evident. si daca pare ca generalizat, n-am avut asta in intentie.

dar poti sa recunosti si tu ca majoritatea fanelor lui Carlos, marea majoritate, imensa majoritate, il apreciaza nu pentru capacitatile sale fotbalistice, care sunt sau nu sunt, ci pentru fizic, atitudine, etc.

tanti12.05.2006 09:26

am si subliniat ca nu te pot contrazice. problema este insa ca reactiile astea vin ca urmare a unor posturi idioate. probabil ca mândra a avut totusi dreptate cand a spus ca cineva i-a spart mail-ul si face misto de ea.. sau de noi... asa ca propun sa fie ignorate...

axl2312.05.2006 09:33

in fine, sunt curios daca o sa joace portughezul cu CFR-ul, ar fi o chestie, daca Gigi spune ca s-a linistit, i-a trecut nebunia, poate face un meci bun, ca de aparat o sa aiba ce.

sper sa-l bage Oli, in Cernea nu am prea mare incredere, chiar daca a facut meciuri bune.

Mihai_7712.05.2006 10:50

Avem mare nevoie de Carlos Fernandez cel care l-a cucerit pe MM, cel din meciul cu Otelul G. Cu el in forma demonstrata la acel meci suntem CAMP

giulia12.05.2006 11:49

Carlos este un portar bun , nu foarte , dar destul , poate un pic "nebun".Sunt multi portari buni care scot "mingi" grele si i-au goluri usoare.Asa cum trebuie laudat cat isi face treaba bine , la fel trebuie criticat cand greseste dar in termeni civilizati. Sunt "nebunii" nostri care ne-au adus atatea bucurii, dar si multe suparari. De asta este fotbalul frumos........

Melku12.05.2006 11:52

Cred ca o sa intre in poarta la meciul cu CFR,sunt 95 % sigur poate si datorita faptului ca MM Stoica a sustinut ca el s-a intors din Portugalia alt om decat era in ultimele zile,s-a intors la fel cum era inainte,sa vedem daca poate sa evite si gafele si poate sa se concentreze la "boo boo mingea" (marca inregistrata Becali)

axl2312.05.2006 13:38

mda, ar fi extraordinar sa joace si sa faca un meci bun. poate daca Ghionea nu joaca, se va simti mai in largul lui in careu. :D

spre_2412.05.2006 18:15

sa speram..poate joaca maine cu CFR..:D

axl2312.05.2006 18:21

pai eu sunt sigur ca joaca, e prea important meciul ca sa riste cu Cernea in poarta, si se pare ca portughezul si-a revenit psihic.

yo_yoanna12.05.2006 18:23

Tre neaparat sa ii batem...

just_an_angel12.05.2006 22:51
am si subliniat ca nu te pot contrazice. problema este insa ca reactiile astea vin ca urmare a unor posturi idioate. probabil ca mândra a avut totusi dreptate cand a spus ca cineva i-a spart mail-ul si face misto de ea.. sau de noi... asa ca propun sa fie ignorate...

mersi ca-mi dai dreptate..sper sa se lase de gluem persoana respectiva si sa nu-mi mai lase mesaje private ca oricum..nu ma impresioneaza.in fine..bine ca stie ca nu-s blonda si pot judeca si singura (scuze daca e vreo blonda pe aici) ideea e ca imi mentin parerea, carloe e un portar bun si a dovedit asta prin cateva "interventii"/acum cred doar ca trebuie sa se trezeasca la realitate si sa ne faca pe noi sa visam frumos :D

razvan9313.05.2006 07:06

sa zvonit despre Carlos ca ar fi plecat la discoteca...e o minciuna...el a fost in Portugalia....au aparut si poze in ziar cu el si familia lui...in Portugalia....dc vor toti sa ne atace????? :evil: :evil: :evil: :evil:

cristinaa13.05.2006 08:38

problema e ca daca acum a fost o data in discoteca se face un TAM-TAM de toate zilele... eu sunt 100% sigura ca daca il baga pe Carlos si gafeaza din nou,nu va mai apara...si atat timp cat zicea ca vrea la mondiale nu cred ca e in interesul lui sa gafeze... sper sa faca un meci bun

axl2313.05.2006 09:40

chestia asta cu discoteca devine din ce in ce mai stupida, si ce daca a fost o data la discoteca? sa se duca de cate ori vrea el, are dreptul sa se distreze, numai sa nu-si dea peste cap programul de pregatire. in curand o sa citim ca a baut un cola cu fata cu cola :D , sa vezi atunci reprosuri si acuze!

steauafans.tk13.05.2006 15:41

o chestie ciudata ce ai zis u.....sa se duca la discoteca de cate ori vrea el, dar sa nu isi dea peste cap programul de pregatire :lol:

 

Cum vine asta??? :P ...cum s nu-si dea peste cap programul daca se duce la discoteca??

axl2313.05.2006 16:29

mda, ai dreptate, nici eu nu mai stiu ce-am vrut sa spun, in mare cred ca viata privata a fotbalistilor ar trebui sa ramana privata.

Virgil13.05.2006 16:36

Discoteca inseamna nopti pierdute,bautura,tigari,urmate poate de partide de sex prelungite.

Nu asa procedeaza un adevarat profesionist.

Hai,mai scapa si el caii in ovaz o data,dar cand devine obicei,randamentul in meciuri incepe sa scada,forma sportiva scade si ea, si de suferit are nu numai echipa.Au toti cei care investesc in ei,fie sentimente,fie bani.

Pana la urma dependenta de distractie la un fotbalist de clasa europeana,inseamna inconstienta.Sau poate altceva.

Rebella14.05.2006 08:23

Azi..zi importatnta pt Steaua!Si sper ca alegrea lu Oli pe cine pune in poarta sa fie cea mai inspirata!Eu sincer as vrea sa-l bage pe Carlos...dar dak Cernea a mai capabil sa intre el!Azi vom vedem intradevar cum sta Carlos cu moralul!

 

PS. cik Laura Andresan a pus ochii pe el:P...

IONUTZ-CIPRIAN14.05.2006 08:45

:evil: >>>Daca azi intra Carlos o sa fie ziua in care isi va da verdictul,daca o sa apere bine poate sa aiba un viitor la echipa,daca o comite iara cum a mai facut-o nu cred ca o sa mai prinda vara asta la Steaua.....si pasarica aia de noapte pe cine nu a pus ea ochii...conteaza daca pune el ceva pe ea!!!< :lol: >>>> :twisted:

cristinaa14.05.2006 09:04

si eu zik la fel....meciul de azi ne-ar putea arata daca intr-adevar are o problema vizuala sau nu. :P

adevaru e ca laura se potriveste cu Carlos...dar eu stiam ca laura are pe cineva cu F multi bani si nu prea cred eu ca il da ea pe ala pt Carlos :))..oricum o mica aventura pana pleaca el nu strica

gogutza14.05.2006 10:01

Carlos...sincer nu mi se pare un barbat f atragator..imi place sa cred ca are atatea fane pt modul in care apara,a avut 2-3 meciuri proastea dar asta nu inseamna ca nu e un bun portar asa cum nici dak unii portarii(Curca de ex) dak au avut un/mai multe meci/meciuri bune nu inseamna ca sunt buni..

Carlos de cand a avenit a avut niste interventii remarcabile dar si unele care m-au lasat cu un gust amar..dar cred ca e capabil sa joace la Steaua si sincer cred ca dupa terminarea contractului i-l vor prelungi(in kz ca si el vrea).au fost f multe zvonuri cum ca Steaua deja isi cauta un alt portar, va pot spune din surse sigura ca nu se gandesc la asta,Steaua cauta jucatorii noi in nici un caz un portar nou!!!

hai Steaua!!!

«1202122232446»