Ca echipa pierde fara Carlos, echipa e normal sa piarda dc nu da gol, nu cand are 3-0 asa ca nu e la fel chiar dc ar fi gresit Cernea mai are 2 meciuri sa greseasca la fel ca sa egaleze meciu cu M'Boro al lui Carlos.( oricum nu e vina lui Carlos a gresit la un gol a ramas pe teren, a gresit la al 2-lea a ramas pe teren de aici deja e vina la ala care nu te schimba, da-l dracu de portar ii distrugi moralul da te calificai in finala dc il schimbai)
Pt cine a intrebat dc poate Gigi sa il dea afara pe Carlos fara acordul lui Olaroiu acum ceva timp a vrut sa il dea pe Pacruaru fara acordul lui Piturca, Piturca n-a vrut, iar concluzia a facut-o Gigi cu un: pleaca in p.... mati cu Pacuraru cu tot. (ce bine ar fi sa fie aceasi concluzie si in cazul asta ca tot se lauda Olaroiu ca el l-a descoperit pe Carlos)
