FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 1-0 (0-0)

«15678913»
Kekea11.09.2010 18:59

Mi-e mila de saracul Kapetanos

Vlad Bogdan11.09.2010 18:59

Ciobane, PLEACA!

 

 

 

Si ia-l si pe Ilie meserie cu tine!

Alex88pl11.09.2010 19:00
Unde pot si io sa vad meciu (ce a mai ramas din el) ? ca mi s-a stricat teveu' :))

http://www.fotbal-TV.com/

pytycrys11.09.2010 19:00

Baieti eu zic sa nu va mai uitati la meci ca va faceti nervi aiurea. La somnic si ne vedem la hochei maine. :yes:

iNsTiGaToR11.09.2010 19:01

Saru'mana

 

Nu jucam in echipamentu galben? chiar vroiam sa-l vad...

 

http://www.fotbal-TV.com/

 

Vlad Bogdan11.09.2010 19:02
tu ti-o cauti cu Bogdan?

 

Periculosule! Vezi sa nu cazi de pe scaun, de la atata periculozitate.

Alex88pl11.09.2010 19:04

ce stiti voi...fantezie pregateste meciul de joi. vrea sa ii adoarma pe baietii de la Liverpool.

choli11.09.2010 19:05
Crede-ma ca n-as avea nimic cu el, dar cand il vad cum se lauda pe aici, ca e mare barosan, alea alea, mare suporter stelist, are brigada mare si tare...si cand ne uitam la meci, din 45 de minute, 40 injura pe dinam0, si .... cam atat. La 1-0 pt Unirea acum, se aude vreo incurajare, ceva ? eu nu mi-as permite sa ma numesc suporter stelist daca as fi in locul lui.

 

 

Bogdan a facut pentru Steaua mai mult decat vei face tu in toata viata ta.....si sa sti ca e chiar barosan, chiar are brigada mare (titan boys) are vreo 20 ani de peluza, si a ramas fara voce la mai multe meciuri decat ai fost tu pe stadion :)

luck8711.09.2010 19:08

daca stai sa te gandesti,500.000 de euro pariati pe Unirea i-ar fi adus cui a pariat 5.000.000 euro

Sunt paranoic,nu? :D

mori_caine11.09.2010 19:08

ma gandesc ca o fi blat...sa bata UU ! :naughty:

luck8711.09.2010 19:08

 

 

 

Astristul11.09.2010 19:10
ce stiti voi...fantezie pregateste meciul de joi. vrea sa ii adoarma pe baietii de la Liverpool.

Joaca la deruta sa nu le ghiceasca tactica! :))

Vlad Bogdan11.09.2010 19:11
daca stai sa te gandesti,500.000 de euro pariati pe Unirea i-ar fi aduc cui a pariat 5.000.000 euro

Sunt paranoic,nu? :D

 

 

 

Jijel. :naughty::naughty::naughty:

iNsTiGaToR11.09.2010 19:12

Facem instructie pe Anfield :naughty:

mori_caine11.09.2010 19:12

nea oaie a plecat...ia-l ba si pe Ilie , staaaaaiiii...opresteeeee !!!! :))

Kellerman11.09.2010 19:13
Bogdan a facut pentru Steaua mai mult decat vei face tu in toata viata ta.....si sa sti ca e chiar barosan, chiar are brigada mare (titan boys) are vreo 20 ani de peluza, si a ramas fara voce la mai multe meciuri decat ai fost tu pe stadion :)

 

 

 

Asta s-o crezi tu.

Vlad Bogdan11.09.2010 19:13

Ne vom subordona adversarul, in timp ce jucam un fotbal total. Nea` Jiji va face dupa meci o demonstratie de forta.

Bestyy1611.09.2010 19:14

imi vine sa plang sincer .. ce am fost si ce am ajuns .. vai de capul nostru am ajuns sa ne plangem de mila .. atatea schimbari in echipa se vede in jocul echipei .. "era" Piturca apoi era "Ilie Dumitrescu" .. acum se vede valoarea Stelei .. nimic nu merge NIMIC CHIAR NIMIC NU SE POATE !!!

mori_caine11.09.2010 19:15

S-a stricat echipa cu venirea astora , nu c-am fi jucat beton cu cealalta , ins arelatiile de joc scartie la greu , omogenitate varza...asta e...o sa tot plangem cateva meciuri pina vor incepe sa crestem in joc...ooof !!

luck8711.09.2010 19:16

da ce isi sustin baietii echipa la greu...

felicitari mustata&company!

iNsTiGaToR11.09.2010 19:19

Cum creste cota Unirii pe bet365 :)))

pytycrys11.09.2010 19:19

Galeria Stelei a plecat.

Poate totusi se trezeste si Nordu' la realitate si protesteaza.

pytycrys11.09.2010 19:24

S-a terminat.

Gigi se spanzura.

In tot raul un bine ,nu mai vin suporterii de rezultat la stadion si poate se trezeste Nordu' in al 13-lea ceas sa protesteze.

Doamne ajuta.

iNsTiGaToR11.09.2010 19:24

Doamne ajuta !

Steaua1947^11.09.2010 19:26

O sa protesteze nordu' cand n-o mai avea Gigi bani , asta clar !

«15678913»