FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 1-0 (0-0)

«14567813»
Andrei*11.09.2010 15:32

scor corect :whistle: pe cine mai intereseaza?

 

putin off topic-are mare dreptate DOMNULQ. ca doar unul e Banel,n-are bomba ca dodel...plm am ramas fara rima poate continuati voi dar incheierea sa fie asa:Banel e meserie...se stieeee! he,hee,heeee

 

sper sa-l imprumute undeva in baragan!

red&blue_boy11.09.2010 15:58

Iar Banel in sus si in jos...Mai nou nu esti stelist daca nu-l apreciezi pe Banel.Parca fotbalul s-ar juca doar pe devotament si alergat... :dry:

 

Mi-e ca facem un egal pe seara,sa mai revenim cu picioarele pe pamant...

Alex88pl11.09.2010 16:56

nici tu nu meriti oboseala unei explicatii "domnule"chiu

Kellerman11.09.2010 17:50

Domnilor, avem la acest meci un recital bogdan_p alaturi de Mustata la "MWUE Dinamo".

 

Bravo, galeria pacii.

luck8711.09.2010 17:58

doamne cat ma bucur ca m-am hotarat sa stau acasa.......

Reprezentatie penibila a clanului sportivilor burtosi:D

navodarean11.09.2010 18:08

Ae, ao la mwue Dinamo. atata stiu.

 

si la tarani muwe la tarani. jenibil clanu' spartilor.

choli11.09.2010 18:15
Ae, ao la mwue Dinamo. atata stiu.

 

si la tarani muwe la tarani. jenibil clanu' spartilor.

 

 

si de ce nu esti tu acolo sa ii inveti ce si cum??

AG11.09.2010 18:20
si de ce nu esti tu acolo sa ii inveti ce si cum??

hai ma, fi serios, lexicul lui mustata este limitat.nordul este penibil cu el la conducere!

Kellerman11.09.2010 18:21

De ce sa fii ? sa incurajezi CE mai exact ? ca eu nu inteleg.

 

 

Vrei sa incurajezi Steaua ? du-te frate la handbal, hochei, etc. Vrei sa protestezi ? mergi pe Ghencea, dar atentie la mustacioare, aparent inofensive dar cu mult tupeu.

DOMNULQ11.09.2010 18:30
Draga DomnuleQ, dumneavoastra, sunteti, un dobitoc.

PROBABIL CA,FATA IN FATA N-AI REUSII SA ARTICULEZI ATATEA CUVINTE.SINCER CHIAR MI-AR FACE PLACERE SA TE CUNOSC.....

Kellerman11.09.2010 18:34

Ha, ce coincidenta, si mie mi-ar face placere sa va cunosc pe voi. Chiar vreau sa vad, daca dobitocimea asta si incompetenta voastra provine din nastere sau e dobandita pe parcurs.

pytycrys11.09.2010 18:41

Bogdinho tine-ti parerile pentru tine. In 10 zile ai 150 de posturi, toate numai spam.

Intelege, Banel e un jucator mediocru, nu are tehnica , nu are sut, centrare, nimic. Decat viteza. 5-0 Steaua? Imi pare rau, dar Steaua joaca penibil. La ce lot avem, trebuia sa fie 5-0, intr-adevar. Dar nu avem antrenor.

pytycrys11.09.2010 18:48

Gol sa-mi bag pu la .

AHHHAHAHAHA.

Ne bate echipa a doua.

choli11.09.2010 18:49

lol :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

Alex88pl11.09.2010 18:50

acum ii astept sa comenteze pe toti aia care tipau pana azi la 8 29 ca e blat clar,ca batem la 10 goluri si mai stiu eu ce bazaconii...

choli11.09.2010 18:51

sunt curios ce va zice Jiji dupa meci :))))))))))))))))))))))))))))))0

Kellerman11.09.2010 18:52

TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

raul stelistu11.09.2010 18:54

Goooooooooooooooooool.

FC piperea e condusa de pipera2.Ciobanul iar o ia la muwe.Ilie meserie trebuie sa salveze situatia,am incredere in el.......................

Am ajuns de rasul curcilor.Se vede antrenorul iliuta ce meserie stie.Jalnic

Mori ciobane

 

MoWeed11.09.2010 18:54

=)))))

Am luat gol de la o echipa formata azi-dimineata, care ieri avea numai 9 jucatori la dispozitie. Asta ne e valoarea...

iNsTiGaToR11.09.2010 18:56

hahaaaaaaa :))=))))))

Vlad Bogdan11.09.2010 18:56

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

I-am subordonat =))))))))))))))))

 

Jucam fotbal TOTAL =))))))

choli11.09.2010 18:56

a fost hent

pytycrys11.09.2010 18:57

@Bogdinho

5-0. Este?

 

Doamne, ce panarame. Sa vedeti ce gol o sa fie stadionul la meciu viitor.

mori_caine11.09.2010 18:57

Scutiti-ma voi cei care ii luati apararea lui Banel-purcel ! Banel n-a excelat la NICIUN capitol , NICIODATA !! a jucat SIMPLU si a impresionat prin travaliu la unele meciuri , dar PUTINE , , prin pressing-ul HAOTIC dus pe teren , risipa imensa dusa FARA CAP , autogoluri la care PSIHICUL s-a comparat ca al unui om caruia ii pierise ...familia intr-un accident grav , revenindu-si...nici macar acum , centrari prin spatale portii sau in aut de margine dp partea cealalta , spatiile goale lasate pe banda dreapta si asta pentru ca LENEA vorbea in acel moment si replierea era un lux mult prea mare pentru o asa "vedeta" ce ajunsese el.

 

pentru alergatura sa maratonica , si-a primit bani cu varf si indesat , un singur gol marcat de el a impresionat , nu impotriva Mediasului care in afara de romani n-a mai auzit nimeni de ei , ci impotriva CIORILOR in sferturile Cupei UEFA , la 1-1 in giulesti , ATAT !!! :steag_sah_mic:

 

Restul ? n-am avut jucatori buni , oierul n-a investit nimic , Banel a ramas pe locul sau dar acum cand are contracandidati pe post...da rateuri la greu , se precipita si se pierde cand lumea il apostrofeaza pe buna dreptate cand centreaza intr-una din peluze !

Pana mea , daca si Banel este jucator de Steaua...va meritati "succesele" din ultimii ani ! :naughty:

 

E 1-0 pentru UU...un scor normal...

iNsTiGaToR11.09.2010 18:58

Unde pot si io sa vad meciu (ce a mai ramas din el) ? ca mi s-a stricat teveu' :))

«14567813»