FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 1-0 (0-0)

«12345613»
just ultras07.09.2010 12:16

stie cineva ceva de vreo deplasare in europa? :steag_sah_mic:

stefanutz1107.09.2010 20:56
stie cineva ceva de vreo deplasare in europa? :steag_sah_mic:

Off topic :ce_oameni:

 

 

Revenind la subiect vorba lui Semedo daca nu vin cei de la Steaua 2 o sa se joace handbal 5vs 5...Si cum toti antrenorii de pana acum(sau majoritatea) care au antrenat in ultimii 2 ani i-au invatat pe jucatori sa joace si cu mana vom castiga :bananadance:

SeveAlex08.09.2010 10:50
David08.09.2010 17:31

Inca nu au jucat cu echipamentul galben.Cred ca nu le place de loc. :D

Vlad Bogdan08.09.2010 19:30

Pe cat punem pariu ca nu bate Steaua pe Steluta?

iNsTiGaToR08.09.2010 20:19

Jucam acu cu echipamentu galben :))

red&blue_boy08.09.2010 20:35
Jucam acu cu echipamentu galben :))

Sa se asorteze cu bananele pe care le mananca Jiji! :D

AG08.09.2010 21:17

meciul asta, e un amical cu Steaua 2

Tanaru` Young08.09.2010 22:07

Cine plm e Gigi ? Toti taranii il iubesc.

 

In alta ordine de idei , eu sunt din Urziceni si v-as fi profund recunoscator daca m-ati ajuta cu vreo informatie,ceva (pe privat , desigur ) referitor la procurarea biletelor in sectorul oaspetilor . Pe Ghencea , ajung foarte rar ... astept varsta "adulterului" :naughty: ,oups,pardon,varsta cand voi fi major (sau majordom ? :) ) . Ca atare , fiind unul din putinele meciuri la care as putea asista , mi-as dori foarte mult sa pot ocupa acelasi sector ca si galeria care va face deplasarea.

 

Multumesc anticipat

 

Ca sa nu fiu in totalitate offtopic si dat fiind ca am abuzat pana acum , imi cer scuze , merg pe un 2 solist avand in vedere situatia mai mult decat tendentioasa conferita de aceasta conjunctura futila si demna de un fotbal mizer .

 

 

Deosebita stima si salutari tuturor !

ice_ball09.09.2010 21:14

Sper doar sa se joace pe bune... Vedem sambata. Eu zic ca facem egal.

AG09.09.2010 21:24

eu zic k va fi ilegal

pcsbb10.09.2010 08:35

Ce as rade de cioban daca am lua bataie, oricum nu cred ca e posibil. :bananadance:

Steaua1947^10.09.2010 12:23

O sa-i subordonam si p-astia.

andrey_ptm_steaua10.09.2010 12:55

din cate am inteles intrarea in sectorul Stelei va fi libera http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/intrare-li...eni-206218.html

bogdinho'10.09.2010 13:18
O sa-i subordonam si p-astia.

 

nu fi atat de sigur...chiar daca nu mai au echipa...mai sunt acolo maftei,todoran,rusescu...sunt jucatori valorosi...dar nu cred k ne vom incurca...ar fi culmea...

 

din cate am inteles intrarea in sectorul Stelei va fi libera http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/intrare-li...eni-206218.html

 

da...ai inteles bine...

David10.09.2010 13:35

Te-ai gandit ca era ironic?

bogdinho'10.09.2010 13:43
Te-ai gandit ca era ironic?

 

nu cred ca era ironic...

Kellerman10.09.2010 14:13

Eu cred ca era ironic.

bogdinho'10.09.2010 14:33
Eu cred ca era ironic.

 

pai nu avea de ce mah...Steaua a dat stadionul Unirii in europa league si Champions League...e normal sa le multumeasca acum...oricum o sa fie full de roshu sh albastru stadionul din Urziceni...

ionel_9410.09.2010 15:15

cel mai mare blat dar daca Steaua va pierde acest meci va fi stire mondiala

Steaua1947^10.09.2010 15:49

Am fost ironic :)

 

Repet , o sa-i subordonam , doar suntem ca Barcelona :))

geedorah10.09.2010 15:50

Ironia se intelege mai greu pe net, nu e prezenta intonatia... :wanker:

red&blue_boy10.09.2010 15:59
O sa-i subordonam si p-astia.

Am inceput prin a le jua jumate din echipa...

 

Barcelona,here we come!

mori_caine10.09.2010 19:33

A inceput sa ma scarbeasca asemanarea asta dintre Barcelona si Steaua...n-avem NIMIC in comun cu acel club , nici macar culorile... ; Steaua sa ramana Steaua si cu asta basta.

pcsbb11.09.2010 05:27

Normal, joaca Ssssteaua zici ca-i Barcelona si Ilie Dumitessssscu zici ca-i Guardiola. :crazy:

«12345613»