FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 1-0 (0-0)

«12313»
Dragoshel01.09.2010 10:09

Sambata, 11 septembrie
ora 20:00
DigiSport
Lari01.09.2010 10:10

Bine... inca nu se stie ora, ziua si televiziunea, ca e timp, ce coiu' stang al lu' Mitica...

y-jam01.09.2010 10:17

Intrebarea ce se pune este cu cat va bate Steaua, deoarece Bucsaru avand datorii foarte mari catre domnul cioban, i-a dat niste jucatori, plus 3 puncte in acest meci direct, fara nici un fel de discutie.

Kellerman01.09.2010 10:21

Mai are rost acest meci ? sa fim seriosi...daca nici la acest meci autoritatile nu se auto-sesizeaza, atunci cand ?

jon00701.09.2010 10:29

inca un blat adevarat marca GB

red&blue_boy01.09.2010 10:30

Si-a asigurat 3 puncte Jiji...

RobYnho01.09.2010 10:32

Ce blat ? Aia nu mai au jucatori cu cine juca.

David01.09.2010 10:33

Ar fi de vis sa ne-o traga Unirea!!

Daniel-Ionut01.09.2010 10:36
Ar fi de vis sa ne-o traga Unirea!!

 

Dubiosule :unsure:

jon00701.09.2010 10:37
Ce blat ? Aia nu mai au jucatori cu cine juca.

 

Steaua II s-a desfiintat! Toti jucatori semnează cu Urziceni .... gesepe, tare mult as vrea sa ne bata

Lari01.09.2010 10:45
Ar fi de vis sa ne-o traga Unirea!!

 

 

Se zice ca ar fi TOTAL, bah!

 

RobYnho01.09.2010 10:49
Se zice ca ar fi TOTAL, bah!

 

Sau ne-ar subordona.

jon00701.09.2010 10:50
Se zice ca ar fi TOTAL, bah!

 

sau MAXIM

David01.09.2010 10:51

Sa-l vedeti pe Becali in nervi ca a dat echipa care nu trebuia.

BlaUGranA01.09.2010 10:57

Hmm,ne asteapta un meci greu :naughty:

Astristul01.09.2010 11:00
Ce blat ? Aia nu mai au jucatori cu cine juca.

 

Daca n-au cu cine juca, inseamna ca acest meci nu se va disputa. Daca Unirea se va retrage din campionat i se va anula toate rezultatele iar cine ar fi programat sa joace cu ei, va sta in acea etapa. Vedem daca ciobanul chiar va desfiinta Steaua II sau Unirea se va retrage din campionat.

Alex88pl01.09.2010 11:25

mda..meciul asta va fi Steaua 2 - Steaua

David_Steaua200701.09.2010 11:29

E blat si o sa bata ai nostri!!

Supeeeeer...vine 24!!

Va place asa?

red&blue_boy01.09.2010 11:37
mda..meciul asta va fi Steaua 2 - Steaua

Un joc total.Va avea dubii Jiji pe cine sa bage in teren!

Poate se gaseste un nou Bunica! :)

KuzMaN01.09.2010 12:06

Au desfiintat si astia echipa exact inaintea meciului cu noi, dupa ce etapa trecuta jucasera cu Vaslui si s-au daruit pe teren de parca totul era in regula la club. Chiar nu va este clar ca e o mare magarie ce face Jiji cu Bucsaru? De ce credeti ca nu desfiinteaza aia echipa acum? Pai nu e mai bine sa castige Steaua 6 puncte sigur, decat sa se anuleze toate rezultatele? Pentru ei asa e bine. Mai conteaza ca e josnic modul prin care castigam punctele alea? Ce sa mai conteze! Important ca luam campionatul si ciobanul se umple de bani. Da-o dracu de onoare si demnitate, pana la urma banii vorbesc nu? Pentru ei asa e si sunt sigur ca multi din "adevaratii" stelisti gandesc la fel. Din pacate vom suferi mult in continuare, deoarece nu vom scapa curand de cioban. Norocul nostru ca CSA inca exista, iar spiritul ros-albastru inca il regasim la echipele care apartin de acesta.   

 

 

 

 

 

 

 

 

iNsTiGaToR01.09.2010 12:49

Interesant meci o sa fie :))

David01.09.2010 12:55

Mdah.Macar ma bucur si mai mult sa vad daca reuseste Unirea sa bata cateii.

vlad01.09.2010 14:11

Leo Strizu va fi antrenorul Unirii? Poate sa ma lamureasca cineva?

 

Mare de tot Nea Gigi asta! "Esti mare, Boss! Numai tie putea sa-ti treaca asa ceva prin cap!"

A facut o demonstratie de forta!

I-a subordonat pe toti din Liga I !

PrymarU01.09.2010 14:18
Doamne ce cioban infect, ce a putut sa faca Cum dreacu de ia trecut lui asa ceva prin cap, defapt la mintea lui de cioban ....... nu mai zic nimic :) .
Stefan8801.09.2010 16:25

FORZA Urziceni,batem Steaua cu 5-0.

«12313»