soc si groaza in baragan!
@cristy.steaua21 n-ai inteles nimic! patek philippe...de acolo se trage!
si acum motivarile!DOMNULQ a avut din nou dreptate iar prima explicatie pentru esec este lipsa jucatorului Banel Nicolita din primul 11;lipsa de omogenitate este a doua,nu ca George Galamaz este pe "felia" lui in fotbal;calitatea gazonului a fost execrabila,merge la cauza numarul trei;hent clar si arbitrul i-a furat pe?!??!...ati ghicit, "pipereni"!asta e la numarul 4.
acum la fotbal sa revenim si sa ne ascundem de faptul ca: s-a mers doar si numai pe centrari,"marea" achizitie Brandan,alaturi de Bilasco si Onofras au fost inexistenti,Ilie Fantezie s-a agitat ca un leu vechi la cursul valutar,am mai vazut niste breloace noi la/in loja,unii in peluza care au risipit inca o urma de speranta.
si in cazul in care nu stiati scorul corect a fost de fapt 0 la 72 pentru Fc Steaua insa la TV a fost o manipulare! 
