Nu pot sa nu comentez acest articol de toata jena .... de fapt nu mai comentez... comenteaza "vitezistii" de la PS, care ar trebui inchis impreuna!!! sa dai cu nonsalanta in copii si femei... culmea nesimtirii
Ma haiducule, dar cand se aratau acele semne obscene de catre cocalari, atunci nu mai erau ma femei si copii? Adica aia aratau degetul mijlociu in lipsa tuturor femeilor si a copiilor, iar cum au sarati baietii de la Sud gardul, brusc, au aparut femeile si copii (care, intre noi fie vorba, nu au patit absolut nimic, chiar erau ocoliti parintii cu copii, sau femeile). Cum vine asta?
