Cica vor ei sa adune 20-30 de baieti sa intre in SUD. =)) multa bafta, dar apoi presimt ca or sa vina din nou sa se planga de "drogatii" de la sud care stiu numai sa se bata.

Iara ies cu buza umflata, daca 15-20 de baieti de la SUD au golit o tribuna, nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla cand s-ar intampla opusul (atunci cand 15-20 de la tribuna ar incerca sa goleasca sud-ul).
Bai, nu prea este de glumit cu astfel de chestii. In toamna lui 2005, cand antrenor era Oleg Protasov, Steaua a jucat acasa un meci cu Otelul (si apropo, ce meci!!!). Stii ce s-a intamplat atunci in Peluza Sud? Nu prea s-a discutat despre acest subiect mai deloc. Atunci firma de paza (am impresia ca firma de paza era chiar jandarmeria) a parasit peluza, lasand loc oamenilor lui Mustata. Erau vreo 7-8 baieti cu ceafa lata, care au coborat inspre teren, au scanat zona, si cum vedeau un lider al vreunei grupari de la Sud, il saltau imediat prin pumi si picioare. Nimeni nu a intervenit atunci, deoarece tututor le era frica de clanul lui Mustata. Si acum, sunt convins ca este la fel. Nu ca Mustata ar fi cine stie ce scula de bataus, dar oamenilor le este frica de el, din cauza anturajului in care este bagat. Imediat dupa acest incident, jandarmii si-au facut aparitia pe stadion, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Si apropo, stiti cine era presedintele Stelei, care nu a miscat nici un deget legat de acel eveniment?