Tot off-topicul din alte parti va fi mutat aici.
De asemenea va invit cordial sa comentati incidentele respective doar aici.
Axl
Cum ati evacuat 4 sectoare la t2? ![]()
p.s: respect pe viata pentru Peluza Sud! Singurii stelisti de pe stadion!
Tot off-topicul din alte parti va fi mutat aici.
De asemenea va invit cordial sa comentati incidentele respective doar aici.
Axl
Cum ati evacuat 4 sectoare la t2? ![]()
p.s: respect pe viata pentru Peluza Sud! Singurii stelisti de pe stadion!
cine cu cine s-a batut la tribuna a doua?
cine cu cine s-a batut la tribuna a doua?
a intrat sudu' peste tribuna a-2 si dupa au venit astia de la nord sa le rupa picioarele la sudisti.... chiar o merita de data asta
dece s-au batut aia la stadion??? auzisem cv d un conflict t2 - Peluza Sud ...
cine merita, ce?
dece s-au batut aia la stadion??? auzisem cv d un conflict t2 - Peluza Sud ...
Nord vs Sud mai exact.
Sa le rupa picioarele acelor pustani de la Sud...
Azzido, permite-mi sa te corectez:
Clanul Sportivilor vs Sud mai exact.
detaliati
Si fata aia merita sa fie calcata in picioare de Nord ?
Si fata aia merita sa fie calcata in picioare de Nord ?
fata aia unde era ? Da' ia spune-mi tu mie copiii aia de 5 ani care alergau pe acolo meritau sa fie speriati in halul ala ? sa fuga parintii cu ei in brate ca sa ii scape ?
Vezi ca nu stii despre ce vorbesti! Mai bine iti vezi de treaba ta!
detaliati
s-au simtit cand s-au afisat niste bannere au venit si au facut show
<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->*Alecs*:
Si fata aia merita sa fie calcata in picioare de Nord ?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
fata aia unde era ? Da' ia spune-mi tu mie copiii aia de 5 ani care alergau pe acolo meritau sa fie speriati in halul ala ? sa fuga parintii cu ei in brate ca sa ii scape ?
Dar parintii acelor copii ce educatie le ofera cand ei injura de mama focului si arata mu.ie ?
nu s-a intamplat ma nimic .... glumeau baietii mai sus !! Ce oameni
Si nu va mai luatzi nici dupa presa ...
detaliati
s-au simtit cand s-au afisat niste bannere au venit si au facut show
mai detaliatt
.. se poatee ??? iara se cearta ???
Ce ziceti de Domul Mustata care era lider la batut "huliganii" Sudisti de 15-16 ani...
INCREDIBIL !!!!!!!!
@ tornado , copiii de la sud ? mai copil esti tu , copilul internetului.
dece s-au batut aia la stadion??? auzisem cv d un conflict t2 - Peluza Sud ...
Nord vs Sud mai exact.
rectificare: doar niste contre. nimic deosebit.
cei de la t2 au fost putin capsati de sudistii pe care ii injurasera cu cateva minute inainte, deci **** cocalari!
mai detaliatt
.. se poatee ???
nu!
Ce ziceti de Domul Mustata care era lider la batut "huliganii" Sudisti de 15-16 ani...
Ne mai mira?
A sunat telefonul din loja ?
VPM
ms frumos azzido
RUSINE BHAAAAAA:))
De ce ati dat in niste oameni?ANIMALELOR!!
De ce nu incurajati echipa?
Face.ti bha proteste acasa la voi,pe strada,in pauza:D dar cantati ,bucurativa cand da Steaua gol:|....
RUSINE RUSINE:D
VPM
Dar ce a fost cu bataia aia din peluza?