FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Incidente T2

«12345615»
CoZzMy2429.08.2010 20:49

CITAT
Steaua1947^:

 

RESPECT Peluza Sud !!

 

Ce nu stiu e ce-a facut Garla(macar dati-mi PM cei care stiti si spuneti-mi ) ...am inteles ca e ceva legat de niste mesaje .

 

Nordu' vandut , acum a fost mai clar ca niciodata.

 

mi s-a scarbit ! ... clar ... adik nu am voieee sa ma duc cu gagikmea la meci sau cu maicamea sau cu tata sau cu bunicamiu la meci la t2 ca vin smekerii aia cu curele in mana si ma bat ... nu???

BAAIII OAMENII BUNII !! .... Sudistilooorrr !! .. mereu cand zicea cnv ca domne sudu ala strica Steaua ... mereu va luam apararea ...!! ...ziceam ca cei din ps sunt suporteri adevarati !!.... dar am ajuns ca in jungla ! ...

EvilKid29.08.2010 20:50

nu am zis ca cei de la sud, dar cineva a injunghiato in stadion din ce am auzit de la un baiat de la old boys

Steaua1947^29.08.2010 20:51

CITAT
Dj:

 

CITAT
Steaua1947^: Nordu' vandut , acum a fost mai clar ca niciodata.

 

nu tot nordul, cand ieseam erau vre`o 2 de la insurgentii care`l injurau pe mustata :)

 

 

Minoritatea se supune majoritatii...

 

Divide et impera..cu asta am spus totul..

Azzido29.08.2010 20:51

terminati-va ma ca nu a fost injunghiat nimeni!

EvilKid29.08.2010 20:52

ba da azzido m-a sunat un baiat care lucreaza la Steaua sa ma intrebe ce s-a intamplat ca au sunat la salvare pentru o fata injunghiata

gio_stgloria29.08.2010 20:53

Foarte frumos, sunteti niste eroi , uitati-va la femeia si copiii aia .

 

 

bataie-peluza-nord-sud-stea.jpg

Maye29.08.2010 20:53
mi s-a scarbit ! ... clar ... adik nu am voieee sa ma duc cu gagikmea la meci sau cu maicamea sau cu tata sau cu bunicamiu la meci la t2 ca vin smekerii aia cu curele in mana si ma bat ... nu???

BAAIII OAMENII BUNII !! .... Sudistilooorrr !! .. mereu cand zicea cnv ca domne sudu ala strica Steaua ... mereu va luam apararea ...!! ...ziceam ca cei din ps sunt suporteri adevarati !!.... dar am ajuns ca in jungla ! ...

Daca aveam un rang superior tu zburai acum de pe site, pentru batjocorirea limbii romane.

ultramoro29.08.2010 20:53

Ba voi v-ati stricat la cap ????? Cine moare bah dereglatilor???

Ce plm tipati ca niste gaini oparite ?!? Aia de care spuneti ca erau langa voi si instigau la violenta fizica si verbala, nu va mai deranjau?? Pai voi sunteti vinovati, nu baietii aia care au intrat in tribuna! Stati dreacu acasa, ca nu am castigat cupa campionilor, si nu e nici vreun spectacol prin teren.

un stelist29.08.2010 20:54

si inca un mesaj pentru MARII STELISTI care ii felicita pe cei din PS desi ei au stat acasa...ce vine am eu ca am stat la trib 2 langa niste maimute care ii luau apararea lu fecali ? de ce sa-mi iau bataie ? si eu vreau ca Becali sa plece..dar ce trebuie sa fac ..sa strig la trib 2:"Pleaca ciobane" ? sa-mi iau bataie de la trib 2 ?ca dupa aia sa o incasez si de la PS ?

Steaua1947^29.08.2010 20:56

CITAT
un stelist:

 

si inca un mesaj pentru MARII STELISTI care ii felicita pe cei din PS desi ei au stat acasa...ce vine am eu ca am stat la trib 2 langa niste maimute care ii luau apararea lu fecali ? de ce sa-mi iau bataie ? si eu vreau ca Becali sa plece..dar ce trebuie sa fac ..sa strig la trib 2:"Pleaca ciobane" ? sa-mi iau bataie de la trib 2 ?ca dupa aia sa o incasez si de la PS ?

 

nu zice ba idiotule nimeni sa strigi cu ei da' in plm nu te da zmeu langa gard si cand vin la tine numai stii pe unde sa fugi ..

 

 

 

Dj29.08.2010 20:56

CITAT
un stelist: si inca un mesaj pentru MARII STELISTI care ii felicita pe cei din PS desi ei au stat acasa...ce vine am eu ca am stat la trib 2 langa niste maimute care ii luau apararea lu fecali ? de ce sa-mi iau bataie ? si eu vreau ca Becali sa plece..dar ce trebuie sa fac ..sa strig la trib 2:"Pleaca ciobane" ? sa-mi iau bataie de la trib 2 ?ca dupa aia sa o incasez si de la PS ?

 

cu maimultele alea nu ai ce discuta ... eu am incercat, n`am reusit nimic, evident.

radutheodor29.08.2010 20:58

Ce tara de jegosi. Doi copii de 15 kile bat un ditai burtosu (care cel mai probabil cu 5 minute inainte de le arata mooie, crezand ca cele 120kg ale sale vor face sa tremure orice temerar) - apoi alte animale ce au fost scoase din puscarie (aka Mustata and fratii) injunghiaza o femeie.

 

Nebunie. Jihad. Pe cand si lapidari?

steaua forever tm29.08.2010 20:58

un stelist, gio_stgloria

 

va bateti gura degeaba...aia cativa pustani de la sud (ca nu-i pot baga pe toti in aceeasi oala) sunt smardoi cand vad femei si copii in tribuna....cu mascatii fug ca potarnichiile, cu dinamuistii se ascund in sedii de politie (asta cand nu bat iar copii cu fulare alb-rosii la metrou)...

w1tek29.08.2010 20:58

bai voi astia , numai "material" pentru presa stiti sa dati sa mor.

 

 

Cand sudul a intrat in t2 , s-au dus spre cei care gesticulau si spre cei care i-au injurat tot meciul ,daca alti s-au bagat e problema lor.

 

nu mai vorbiti aiurea si faceti tam-tam , au fost incidente si afara.

 

usor , usor .. incepem sa semanam cu PCH-u

abcdefghij29.08.2010 20:59

Tiganii de la tribuna a IIa au primit ce au meritat.

asta se intampla daca injuri ca prostul , o peluza intrega.

 

e bine macar ca la meciul viitor tribunele vor fi albe!

Tz3pI29.08.2010 21:00

traiti-va unii dintre voi in continuare viata pe net.

 

semnat: niste baieti care beau acum bere de la T2 si Sud.

stix29.08.2010 21:01

A dat Sudul in femei si copii?????!!!!! Cat patetism pe unii!

 

Daca i-ati injurat si provocat la ce va asteptati bai!!!

Sa vina cu flori si bomboane la voi? Sa va felicite?!!

 

Toti coclenderii si tiganii care au fost la meci in T2 trebuiau ,,atentionati" intr-un fel........stati acasa bai ciori spurcate ca manjiti Templul cu prezenta voastra acolo!!!

 

Trebuie sa fiti batuti rau unii dintre voi ca nu intelegeti de vorba buna!

pytycrys29.08.2010 21:01

Crede-ma, cetatenii nu sar la bataie. Daca 20 de oameni au golit o tribuna de 2500, trage tu concluziile.

PS: Nu mai mancati atata rahat, nu a fost nimeni injunghiat, nici lovit prea tare. A fost doar o sperietura.

paneu29.08.2010 21:02

Din cate am inteles unii de la trib a doua d eolanga noi le-ar fi aratat ceva degete alora de la sud si aia au zis ca merite sa bage panica in 5000 de oameni Sa va fie rusine frate ati speriat copii ati speriat femei Va inteleg atitudinea fata de conducere si chiar o respect odata ce citesc zilnic acest site . Merita inchisa Peluza Nord SA VA FIE RUSINE

Dj29.08.2010 21:02

stix, din pacate aia care chiar o meritau au fugit primi...

Vladb329.08.2010 21:03

CITAT
abcdefghij:

 

Tiganii de la tribuna a IIa au primit ce au meritat.

asta se intampla daca injuri ca prostul , o peluza intrega.

 

e bine macar ca la meciul viitor tribunele vor fi albe!

 

si cu Peluza N ce faci?! Cine o "albeste"?!

 

 

Robert Aeroth29.08.2010 21:03

Ce ziceati de unitate? Ca o sa facem ce in cupele europene?

Acu sa se bata mustata cu toti de la napoli si cu toti de la utrecht!

 

Nici nu mai intru la meciuri o sa stau doar prin fata stadionului de acum.

un stelist29.08.2010 21:04

CITAT
Steaua1947^:

 

CITAT
un stelist:

 

si inca un mesaj pentru MARII STELISTI care ii felicita pe cei din PS desi ei au stat acasa...ce vine am eu ca am stat la trib 2 langa niste maimute care ii luau apararea lu fecali ? de ce sa-mi iau bataie ? si eu vreau ca Becali sa plece..dar ce trebuie sa fac ..sa strig la trib 2:"Pleaca ciobane" ? sa-mi iau bataie de la trib 2 ?ca dupa aia sa o incasez si de la PS ?

 

nu zice ba idiotule nimeni sa strigi cu ei da' in plm nu te da zmeu langa gard si cand vin la tine numai stii pe unde sa fugi ..

 

 

 

n-ai inteles nimic "bai idiotule"..eu doar spuneam ca nu inteleg de ce unii indivizi de la T2(unde am stat si eu ) ii iau apararea lui fecali...si am mai spus faptul ca nu sunt dispus sa-mi iau pumni si picioare decat pentru familie si pentru unii prieteni..nu pentru niste jucatori care iau mii de euro pe luna..

misulikca29.08.2010 21:05

Buna asta cu loviti prea tare:)) Era un coca langa mine iar cand au venit 2 de la PS nu mai stia ce sa faca s.a dus unu cu picioru in plex si altu ci picioru in tibie:D L.au pus la pamant si dp au dat in el cu picioarele cat au putut:))

 

Asta e sperietura?:))Si ideea era ca baiatu ala chiar nu injurase:)Chiar a stat cuminte:|

 

In concluzie:D aia caure s.au dus la T2 de la SUD sunt niste MIZERII :D

 

Sincer aia ar trebui exclusi din AISS(Daca sunt) la ce au facut:)

 

RUSINE

steaua forever tm29.08.2010 21:05

@Dj

 

nu inteleg o treaba: daca nu gandesc ca cei de la sud, ca cei de la nord sau ca orice alta parte a stadionului, trebuie sa sar la bataie ? daca nu am chef sa-l injur pe creditor sau daca am chef sa-mi incurajez echipa sau daca in plm ma enerveaza un sector care aud numai vpm si nimic altceva, trebuie sa fiu evacuat din stadion pentru ca asa vreau 5-6 gainari ???

«12345615»