RESPECT Peluza Sud !!
Ce nu stiu e ce-a facut Garla(macar dati-mi PM cei care stiti si spuneti-mi ) ...am inteles ca e ceva legat de niste mesaje .
Nordu' vandut , acum a fost mai clar ca niciodata.
mi s-a scarbit ! ... clar ... adik nu am voieee sa ma duc cu gagikmea la meci sau cu maicamea sau cu tata sau cu bunicamiu la meci la t2 ca vin smekerii aia cu curele in mana si ma bat ... nu???
BAAIII OAMENII BUNII !! .... Sudistilooorrr !! .. mereu cand zicea cnv ca domne sudu ala strica Steaua ... mereu va luam apararea ...!! ...ziceam ca cei din ps sunt suporteri adevarati !!.... dar am ajuns ca in jungla ! ...

