Salut baieti.
Revin si eu dupa ban si vreau sa va anunt ca ati scapat de mine.
Azzido mi-a dat ban pe ip si, deci, nu o sa mai pot intra. Adica o sa pot intra dar nu o sa ma duc pe la internet cafeuri sau pe la mall ca sa va scriu. Daca chiar nu ma doriti aici, e ok. Nu va mai incurc.
Mult spor cu noul proiect.
Mult spor lui empyro ca sa termine odata regulamentul ala.
Mult spor lui mihet ca sa ii poata bana pe toti cei care injura la fel de urat ca el.
Mult spor si lui Tiberiu cu cosmoromul ala. Asa cum i-am zis deja, abia astept sa citesc ce are de scris despre mine.
V-am salutat si sper sa nu distrugeti chiar de tot siteul asta.
