Aici reluam discutia de la topicul de dezbatere.
Mda, observ ca Greco ia totul la misto si nu vrea sa inteleaga realitatea de pe site. Poate acest comportament copilaresc e din cauza varstei sau poate ca vrea el sa-si bata joc. Din cate vad eu, oricum, e setat pe autodistrugere. Sper ca George Stan sa ia masuri. Pentru mine e, in acest moment, destul de clar ca Greco e depasit de situatie, ca s-a bagat intr-un proiect despre care nu a stiut nimic si pentru care nu are maturitatea necesara pentru a-l duce la sfarsit.
Costi, sunt de parere ca ar trebui sa preiei conducerea acum si sa scoti siteul la suprafata.
Avem asa :
"comportament copilaresc e din cauza varstei" - referinta personala la userul Tiberiu Florea
"nu are maturitatea necesara" - tot referinta personala la userul Tiberiu Florea
Ca vroiai sa-i critici proiectul e una, dar in momentul in care emiti tu judecati de valoarea la adresa altei persoana , rezulta atac.


