FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Vaslui - Steaua 0-3 (0-1)

«123457»
Alex88pl22.08.2010 18:07

5 din 5 pentru Stancu:| s-ar putea la iarna sa ii spunem pa

8ik22.08.2010 18:07

frumos gol...dar faza a fost o bijuterie

costy8622.08.2010 18:07

E clar! Steaua din nou invingatoare :steag_cruce_invers:fular-campionii

 

 

Forza Steaua :hai_steaua:

Astristul22.08.2010 18:10
5 din 5 pentru Stancu:| s-ar putea la iarna sa ii spunem pa

 

Nu m-as mira. Cum iese unul in evidenta, cum "zboara" imediat.

Kapetan0s22.08.2010 18:12

Ala eeeee!!!GOOOOOLLL!!!

 

MALDINI22.08.2010 18:12

Goooooooooooooolllll SURDUUUUUUUUUUU :)

Alexbrasov22.08.2010 18:12

gol iar :))

costy8622.08.2010 18:12

Sper sa nu fie cazul si acum la Stancu sau ceilalti jucatori care au confirmat si au facut impresie buna:D

BlaUGranA22.08.2010 18:12

goooooooooooooooooooooooool

adymilitaru22.08.2010 18:12

GOOOOOOOOOOOLLLLLLL Surdu!!

 

Alex88pl22.08.2010 18:14

Steaua e mai buna decat lille:))

Joga Bonito22.08.2010 18:17

(Va e) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL (creierul)!!!!!!!

MALDINI22.08.2010 18:17

de cand nu a mai dat Steaua 3 goluri in deplasare? De la 2-4 cu Gaz Metan?

zenga22.08.2010 18:17

GOLLLLLLLL SURDUUUUUUUUUUUUUUUUU

KuzMaN22.08.2010 18:18

Nu inteleg cum se pot bucura unii la goluri. Chiar va place sa va mintiti singuri? 

zob7922.08.2010 18:20
Nu inteleg cum se pot bucura unii la goluri. Chiar va place sa va mintiti singuri? 

Tie iti place sa fii bolnav 24 din 24?

MALDINI22.08.2010 18:20

De ce nu ne-am bucura ? eu unul ma bucur cu toate ca il vreau mort pe cioban.. oricum nu mai sunt bucuriile de alta data..

Kapetan0s22.08.2010 18:21

Se vede ca nu joaca Banel, parca jucam mai bine fara el :))

L.E. Steaua este mai buna decat Barcelona nici nu se compara cu lille =))

MoWeed22.08.2010 18:22
Steaua e mai buna decat lille:))

=)))

KuzMaN22.08.2010 18:24
De ce nu ne-am bucura ? eu unul ma bucur cu toate ca il vreau mort pe cioban.. oricum nu mai sunt bucuriile de alta data..

 

Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte? Eu unu la goluri nu schitez niciun zambet.  

MALDINI22.08.2010 18:27
Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte? Eu unu la goluri nu schitez niciun zambet.  

 

 

Nu , nu mai este acceasi bucurie ..dar nu pot nici sa raman impartial..totusi acolo o parte din inima mea se bucura ..

 

Bucuria va fi extrema atunci cand ciobanul va pleca , sau in cel mai bun caz..va murii :))

zob7922.08.2010 18:29

Pancule, sa-ti dam la mwie! Ce ma bucur c-ai intrat in meciul asta... :yes:

BlaUGranA22.08.2010 18:32

Same here,ma bucur moderat.Inainte,cand dadea Steaua gol urlam ca un apucat.

red&blue_boy22.08.2010 18:44
Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte?

 

Eu unul nu,nu mai e ce-a fost...

 

Stati sa-l vedeti acum pe cioban dupa meci,declaratii,urcari pe maybach,chestii etc... :dry:

cristy9622.08.2010 18:51

A bagat iar Ilie autobaza ..... doamne...... :(

«123457»