5 din 5 pentru Stancu:| s-ar putea la iarna sa ii spunem pa
5 din 5 pentru Stancu:| s-ar putea la iarna sa ii spunem pa
frumos gol...dar faza a fost o bijuterie
E clar! Steaua din nou invingatoare ![]()
![]()
Forza Steaua ![]()
5 din 5 pentru Stancu:| s-ar putea la iarna sa ii spunem pa
Nu m-as mira. Cum iese unul in evidenta, cum "zboara" imediat.
Ala eeeee!!!GOOOOOLLL!!!
Goooooooooooooolllll SURDUUUUUUUUUUU ![]()
gol iar ![]()
Sper sa nu fie cazul si acum la Stancu sau ceilalti jucatori care au confirmat si au facut impresie buna:D
goooooooooooooooooooooooool
GOOOOOOOOOOOLLLLLLL Surdu!!
Steaua e mai buna decat lille:))
(Va e) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL (creierul)!!!!!!!
de cand nu a mai dat Steaua 3 goluri in deplasare? De la 2-4 cu Gaz Metan?
GOLLLLLLLL SURDUUUUUUUUUUUUUUUUU
Nu inteleg cum se pot bucura unii la goluri. Chiar va place sa va mintiti singuri?
Nu inteleg cum se pot bucura unii la goluri. Chiar va place sa va mintiti singuri?
Tie iti place sa fii bolnav 24 din 24?
De ce nu ne-am bucura ? eu unul ma bucur cu toate ca il vreau mort pe cioban.. oricum nu mai sunt bucuriile de alta data..
Se vede ca nu joaca Banel, parca jucam mai bine fara el ![]()
L.E. Steaua este mai buna decat Barcelona nici nu se compara cu lille =))
Steaua e mai buna decat lille:))
=)))
De ce nu ne-am bucura ? eu unul ma bucur cu toate ca il vreau mort pe cioban.. oricum nu mai sunt bucuriile de alta data..
Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte? Eu unu la goluri nu schitez niciun zambet.
Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte? Eu unu la goluri nu schitez niciun zambet.
Nu , nu mai este acceasi bucurie ..dar nu pot nici sa raman impartial..totusi acolo o parte din inima mea se bucura ..
Bucuria va fi extrema atunci cand ciobanul va pleca , sau in cel mai bun caz..va murii ![]()
Pancule, sa-ti dam la mwie! Ce ma bucur c-ai intrat in meciul asta... ![]()
Same here,ma bucur moderat.Inainte,cand dadea Steaua gol urlam ca un apucat.
Pai asta vreau sa zic, chiar va bucurati ca inainte?
Eu unul nu,nu mai e ce-a fost...
Stati sa-l vedeti acum pe cioban dupa meci,declaratii,urcari pe maybach,chestii etc... ![]()
A bagat iar Ilie autobaza ..... doamne...... ![]()