FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Vaslui - Steaua 0-3 (0-1)

«1567»
blindica23.08.2010 19:45

razvan28 : pe jucatori lasa-i,nu poti sa zici ca Latovlevici nu vrea sa castige,sau Surdu,sau lui Kapetanos ii place sa piarda dupa ce a fost un Mondial.Ori ca Matei,Radut,Tanase nu vor faima si victorii.

Lasa jucatorii,buba e in alta parte.

 

(Pardon pt offtopic)

TrupSiSuflet-Steaua24.08.2010 10:16
deci nu e vorba de Steaua aici , poarta doar numele "Steaua" in rest nimic , ciobanu face tot posibilu sa aduca gloriile Stelei in conducere ca aduca suporterii la stadion , de ce? sa castige bani pe bilete , deci nu pentru echipa , pentru performante , etc , pentru EL

Nu,eu ma refer la lucrul ca certurile astea cu patronu (ciobanu) fac rau echipei...jucatori vor sa fim aproape de ei nu sa il injuram pe cioban.. :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Si eu sunt contra Gigi..da ma gandesc si la "moralul" jucatorilor sa zicem asa.. :confused:

Stelist sunt de mic...stelist pana mor...FORTA Steaua ! :steag_sah_mic:

apparte25.08.2010 11:41

Meciul de duminica poate fi descris in 2 cuvinte: SMASHED PUMPKINS(daca tinem cont si de culoarea echipamentului gazdelor) ! :steagcruce::steag_cruce_invers:

«1567»