23.08.2010 19:45
razvan28 : pe jucatori lasa-i,nu poti sa zici ca Latovlevici nu vrea sa castige,sau Surdu,sau lui Kapetanos ii place sa piarda dupa ce a fost un Mondial.Ori ca Matei,Radut,Tanase nu vor faima si victorii.
Lasa jucatorii,buba e in alta parte.
(Pardon pt offtopic)
