FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Vaslui - Steaua 0-3 (0-1)

«1237»
Virgil18.08.2010 12:40

In etapa a 5-a a Ligii 1 Bergenbier, duminica 22 august 2010, de la 20:00, pe stadionul Municipal din Vaslui,

 

Sporting Club - Steaua

 

Meci transmis de DIGI SPORT.

 

Brigada de arbitri va fi compusa din Hategan Ovidiu, Szekely Zoltan si Ivan Ionel.

 

 

f234567k18.08.2010 12:47

Hahahahahahahahahahaha. Primul meci pe lista pentru biletul meu de pariuri saptamanal. 1 solist. Arbitreaza Hategan ca in ultimele 3/4 partide cu Vaslui. Bravo nea Adi!

Astristul18.08.2010 13:51

Nici Vasluiul n-a rupt gura targului pana acum. Prevad un X!

steaua_radu18.08.2010 15:52

eu vad tot la fel un egal,dar cine stie ce se poate intampla,ca in ziua de azi fotbalul a devenit loterie.

TURKU18.08.2010 15:55
:steag_sah_mic: 2solist
Ste@ua2319.08.2010 07:49
:steag_sah_mic: 2solist

 

Nu e un meci asa de usor usor,mereu am avut meciuri grele la Vaslui,mai ales ca ei au pierdut multe puncte in primele etape,acum trag tare sa mai reupereze.Conteaza si ce fac in EL cu Lille,au meci greu ca noi.

stefanutz1119.08.2010 14:12
In etapa a 5-a a Ligii 1 Bergenbier, duminica 22 august 2010, de la 20:00, pe stadionul Municipal din Vaslui,

 

Sporting Club - Steaua

 

Meci transmis de DIGI SPORT.

 

Brigada de arbitri va fi compusa din Hategan Ovidiu, Szekely Zoltan si Ivan Ionel.

 

 

Partida FC Brasov - Steaua Bucuresti va fi condusa de o brigadă FIFA, cu Cristian Balaj din Baia Mare la centru.

La cele doua tuse se vor afla: Dorin Mudura (Oradea) si Catalin Savu (Galati)

Rezerva de arbitru este Emil Voicu (Bacau)

Observatorii acestei partide sunt Gheorghe Constantin (Suceava) si Romică Chihaia (Bucuresti)

 

 

Informeza site-ul oficial www.steauafc.ro

Virgil20.08.2010 06:46

Daca si in meciul de la Vaslui Steaua va juca la fel cu elvetienii pe Ghencea, sunt sigur ca va inregistra un rezultat pozitiv.

Daniel-Ionut20.08.2010 07:15

Ne omoara astia!

costy8620.08.2010 07:30

2-1 Steaua:) :steag_cruce_invers:fular-campionii

red&blue_boy20.08.2010 08:15
Daca si in meciul de la Vaslui Steaua va juca la fel cu elvetienii pe Ghencea, sunt sigur ca va inregistra un rezultat pozitiv.

Mai ales daca joaca precum in repriza a doua... :dry:

Cosmin10420.08.2010 09:03

daca joaca cum a jucat aseara, si Vaslui cum a jucat in primele etape.. Steaua bate cu vreo 3-0 . :steag_cruce_invers::hai_steaua:

*Alecs*20.08.2010 09:49

Am vazut pe aici in etapele trecute niste pronosticuri fantasmagorice si daca va intreb cand am castigat noi in campionat ultima oara la o diferenta de cel putin trei goluri, unul nu stie sa-mi zica! Maturizati-va odata!

alex_costin8020.08.2010 13:56

ma abtin de a da un pronostic,totusi trebuie sa jucam fotbal nu bambilici! :steag_sah_mic:

steaua_radu20.08.2010 14:58

Vaslui - Steaua 1- 1,dar sper sa bata Steaua.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.08.2010 17:57

Stie cineva cat este biletul?

CrIsTiaNNN220.08.2010 18:04

As spera la un 0-1 , dar mai de graba va fi 1-1 . X spun eu .

TURKU20.08.2010 18:12
Stie cineva cat este biletul?

 

Biletele se pun in vanzare sambata si duminica, iar preturile variaza intre 5 lei la Peluza Nord, 20 de lei la cele doua tribune si 40 de lei la Tribuna 0.

Sursa:vasluifc.ro

pcsbb20.08.2010 20:20

Steaua, maxim poate obtine un egal cu Vaslui. La tactica mourinhiana :thumbup: a lui Ilie, si la ce aparare penibila am vazut in meciul cu elvetienii sa fim fericiti de un egal. Steaua, in conditiile actuale nu facea in vecii vecilor egal cu Lille-ul de ieri.

FCSBKiDo21.08.2010 10:34

Nu oprea vad ca Steaua sa bata Vasluiu face 1 egal sau bate cu 1 - 0 sper sa bata o sa vedem.

Andrei^21.08.2010 11:26

0-0 sau 1-1.

Alex88pl21.08.2010 12:18

x2. Vaslui nu are cum sa bata meciul asta.

sorin_daniel21.08.2010 14:30

1-0, FC Vaslui are o echipa foarte buna...omul meciului Pouga

gio_stgloria21.08.2010 15:11

Jucatorii lui Vaslui sunt obositi , au tras tare cu Lille , Steaua nu s-a chinuit asa tare cu elvetienii , deci cred ca Steaua va scoate un x2 la Vaslui .

Andrei-Cristian21.08.2010 18:44
Biletele se pun in vanzare sambata si duminica, iar preturile variaza intre 5 lei la Peluza Nord, 20 de lei la cele doua tribune si 40 de lei la Tribuna 0.

Sursa:vasluifc.ro

 

75 lei :|

«1237»