INCREDIBIL Fanii Stelei trebuie să platească de 7 ori mai mult decat vasluienii pentru un bilet "Nu mergem la meci !!!
UPDATE | 20:55 Mustață: "Noi vrem să sustinem echipa, dar pretul e exagerat!" e chiar culmea foarte EXAGERAT ,moldovenii astia vor sa scoata PROFIT de pe urma noastra !!!
FC Vaslui si Steaua se intalnesc duminica de la ora 20:00, in cea mai interesantă partidă a etapei a V-a, iar oficialii formatiei moldovene se asteaptă ca tribunele stadionului să fie pline.
Cel putin 400 de fani din Bucuresti ai "roș-albastrilor" si-au manifestat intentia de a sustine formatia lui Ilie Dumitrescu de la fata locului, insă demersul lor ar putea fi impiedicat de pretul mare cerut de vasluieni pentru un tichet in peluza stadionului Municipal din localitate.
Stelistii au primit in urmă cu cateva zile ok-ul din partea moldovenilor pentru cele 400 de bilete cerute, insă astazi li s-a transmis că trebuie să achite 75 de RON pentru fiecare tichet! Asta in conditiile in care fanii gazdelor vor plati doar 10 RON pentru un loc intr-o zonă similară a stadionului.
În aceste conditii, există riscul ca Steaua să nu fie sustinută de nimeni la meciul de maine.
UPDATE Unul din liderii galeriei steliste a comentat informatia publicată de www.prosport.ro: "Noi vrem să sustinem echipa, dar pretul mi se pare incredibil. În conditiile astea nu putem merge acolo. Nici pentru un Milan - Inter nu trebuie să platesti atat", a declarat acesta la Digi Sport.
Guie porumboiu,guie moldovenilor,oricum maine seara vom castiga FORZA Steaua !!!
mai eftin e deplasarea pana la Vaslui dus-intors cu nasul+
decat pretul biletului
