Si pe cine il vezi titular? Pe Bostina?
Pe Ochirosii il vad cam crud. Nu stiu de ce dar imi da impresia ca ii mai trebuie ceva timp pana cand sa ajunga titular la Steaua. Nu cred ca a venit momentul lui. Sigur, in lipsa de altceva... va fi singura solutie.
Bostina a avut un varf de forma acum 2 ani. La sfarsitul acelui sezon am spus, tot aici cred, ca va urma o cadere in jocul lui. Nu m-am inselat. Din pacate este lent si fricos. Dar nu prea ai cu cine sa-l inlocuiesti. Trebuie sa recunoastem ca desi este o solutie de avarie, altceva nu avem.
