FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Razvan Ochirosii

«15678910»
raducelbun16.07.2007 07:36
Si pe cine il vezi titular? Pe Bostina?

 

 

Pe Ochirosii il vad cam crud. Nu stiu de ce dar imi da impresia ca ii mai trebuie ceva timp pana cand sa ajunga titular la Steaua. Nu cred ca a venit momentul lui. Sigur, in lipsa de altceva... va fi singura solutie.

 

Bostina a avut un varf de forma acum 2 ani. La sfarsitul acelui sezon am spus, tot aici cred, ca va urma o cadere in jocul lui. Nu m-am inselat. Din pacate este lent si fricos. Dar nu prea ai cu cine sa-l inlocuiesti. Trebuie sa recunoastem ca desi este o solutie de avarie, altceva nu avem.

c.ronaldo1719.07.2007 21:19

La Multi Ani! Sa ajungi cat mai repede in primul 11! Bafta si mult succes!

Cristocea_19.07.2007 22:31

Messi DIN Romania!!

Wally20.07.2007 20:46

Ce naiba a facut Razvan? Si-a schimbat numarul...

alex339106.08.2007 16:44

fular-campioniifularsteaua2 steagsimplu steag2

 

Ochirosii este viitoru nr 10 al Stelei .....

deea_fansteaua09.08.2007 11:20

spre24 mie mi s pare ca Ochirosii va fi noua revelatie a Romaniei!!!

bv tie razvanel!!!

amzaciprian09.08.2007 15:06

Ochirosii este talentat poate il va egala pe Radoi

wolfi24.08.2007 01:34

atrag atentia adminului care a facut topicul asta...sezonul asta joaca cu nr 21 si asta ma bucura f mult, fiind ziua mea de nastere, si el un jucator f bun.

 

Razvan e un jucator de perspectiva care poate juca oricand in primul 11.

Avem 2 tinere talente, Razvan si Eric si nu doar atat.

c.ronaldo1724.08.2007 08:10
sezonul asta joaca cu nr 21 si asta ma bucura f mult,

 

Si eu eram fericit sezonul trecut. Gigel Coman juca cu numarul zilei mele de nastere. :biggrin:

cRiss4Steaua26.08.2007 22:26

Doamne .. cum poate Becali sa`l dea la buzau ?:((

Cristocea_26.08.2007 23:10

Incredibil. Singurul jucator in lot care chiar stie ceva cu mingea s-a dus la Buzau. Incredibil ce sa intampla la Steaua acum.

w3bmaster27.08.2007 00:24

Ce visati ma ca nu il dau astia la Buzau (nu ca m-ar deranja foarte mult pentru ca sunt din Buzau si parca ar avea si echipa asta nevoie) dar nu stiu de unde ati scos-o... eu zic ca el si Eric in 3 ani maxim sunt la nationala titulari...

 

 

Forza Steaua!

El Nino_927.08.2007 10:24

@w3bmaster

L-a imprumutat...

Dani200527.08.2007 16:16

Cand aveam nevoie mai mare de el se gasi ciobanu sa-l imprumute... 2 tineri aveam si noi si el se gaseste sa-l imprumute pe unul dintre ei.

 

P.S.: Cred ca il imprumuta si pe Bicfalvi, dar s-a opus Hagi!

Padrese28.08.2007 08:33

L-a imprumutat sa poata juca pentru ca e clar ca e mai folositor sa aiba meciuri intregi in picioare decat sfarsituri de meciuri la Steaua.

Un alt motiv pentru care probabil a fost imprumutat, cum se va mai intampla si cu alti jucatori, e pentru a se incearca salvarea Buzaului si a avea un satelit in prima divizie care sa incurce celelalte echipe.

vivi28.08.2007 10:44

Imi pare foarte rau pentru plecarea lui Razvan la Buzau... dar pe de o parte poate este mai bine pentru el... caci acolo va fi titular meci de meci si va avea mai multe jocuri in picioare ... insa as fi preferat ca el sa fi fost imprumutat doar pentru 6 luni... pentru a sarbatori cu noi titlul de campion cu Steaua! fular-campionii

Raul198814.09.2007 06:29

Ochiroșii, rupt!

 

 

Antrenorul ªtefan Stoica a anunțat cã pentru meciul de azi, cu Urziceni, nu se va putea baza pe Rãzvan Ochiroșii, care a venit accidentat de la lotul național de tineret. "Din pãcate, indisponibilitatea lui ar putea fi de lungã duratã. În schimb, Nikola Jozici va putea debuta. Este un jucãtor foarte bun, care va ajuta echipa", a explicat tehnicianul. Fundașul central sîrb a venit liber de contract.

 

Sper sa nu fie asa grav :unsure:

Snyper14.09.2007 11:41

SALUTARE... SUNT UN MARE FAN DE AL Stelei SI VREAU CA SA VA SPUN CA IUBESC DE 14 ANI ACEASTA ECHIPA A Stelei... Razvan E UN JUCATOR EXTRAORDINAR!

Dani200527.09.2007 16:19

L-am vazut pe Ochirosii alergand impreuna cu Adi Ilie la antrenamentul de azi al Stelei din Ghencea... pana la urma a plecat sau e accidentat si se antreneaza tot la Steaua?

andyro06.10.2007 10:54

FC SEVILLA IL VREA PE Ochirosii!

 

Pustiul "teribil" al Stelei, Ochirosii, momentan dat la Gloria Buzau sa se bata la retrogradare, este dorit de FC Sevilla, adversara Stelei din Champions League, care il monitorizeaza din vara, informeaza Gazeta Sporturilor.

 

Scouterul Sevillei, Ros Cabezas, prezent la Steaua - Arsenal, s-a interesat de jucator si a ramas masca atunci cand a auzit ca nu mai e la Steaua.

 

"El era si in vederile noastre, asa cum am auzit ca e in vederile multor cluburi puternice din Europa. Chiar intentionam sa-l vad la lucru, era un fotbalist care ne interesa. Cine naiba ni l-a luat? Ce mare club din Europa ne-a luat-o inainte. Sunt socat! Cum adica l-au dat la alta echipa? Pai, din ce am vazut eu, era cel mai promitator fotbalist din lot si se afla pe lista noastra de achizitii in viitor" a declarat Ros Cabezas, informeaza sursa citata.

IONUTZ-CIPRIAN06.10.2007 14:27

Jiji, ai auzit? Ia-l inapoi la Steaua si da-i o sansa pustiului... baiatul e dornic de afirmare, are ambitie sa ajunga ceva, acuma este sansa lui, e mai bun ca altii din primul 11!

fansteaua4627.10.2007 20:43

Va sta pe tusa sase luni de zile! :angry:

fibrytzo30.10.2007 13:12

Pacat de el, era un jucator de viitor, insa dupa aceasta accidentare nu cred ca va fi in forma...

_yang31.10.2007 17:04

Si la noi va juca in continuare Surdu...

Wally02.11.2007 20:29

Pacat de Razvan... Sper sa revina in forta si incepand de sezonul viitor sa fie titular.

«15678910»