@roxanutza_stelista
Si pana vei primi mesaje pe id-ul tau, ai timp la dispozitie sa citesti regulamentul forumului...
Nu posta doua mesaje consecutive, scrie corect si foloseste cu incredere semnele de punctuatie... etc.
@roxanutza_stelista
Si pana vei primi mesaje pe id-ul tau, ai timp la dispozitie sa citesti regulamentul forumului...
Nu posta doua mesaje consecutive, scrie corect si foloseste cu incredere semnele de punctuatie... etc.
sory...am zis ca sunt noua.....nu o sa se mai intample
fratilor...daca am vazut io bine numa boys ori raspuns la topic sa va raspund si io din pct de vedere al unei fete:Razvan super jucator....super fotbalist...si arata super cool...deci am citit undeva ca il poate ajunge pe christiano Ronaldo...intr-un pct de vedere lo si depasit....va spun sincer ca mie dor sal vad pe teren sal vad dribland si pe deasupra merita sa joace ca joaca super fain si da un aer si mai imp meciului...apropo daca ii careva dornic de vb despre Steaua si nu numai sa intre pe id meu:oksana_3r si sa mi zica si mie cum stau lucrurile pe forumu asta ca io is bran new kisses da numa pt stelisti restu speciilor nau ce cauta peaici
ma abtin... sau poate nu... nu vreau sa generalizez... dar o mare parte din fetele de pe forum... "citesc" undeva despre fotbalisti dupa aia isi dau cu parerea.... o mare parte din fetele de pe forum "nu le are cu limba romana".... si o mare parte din fetele de pe forum cred ca aici e loc de agatat si flirtat
Pe forumul asta lucrurile stau in modul urmator:
- pentru discutii despre cat de bine arata X si Y, iti recomandam cu caldura www.aman2.ro
- pentru normele elementare de gramatica, iti recomandam DOOM 2
Si nu in ultimul rand, te rugam sa editezi mesajul de mai sus in romana.
Pe forumul asta lucrurile stau in modul urmator:
- pentru discutii despre cat de bine arata X si Y, iti recomandam cu caldura www.aman2.ro
- pentru normele elementare de gramatica, iti recomandam DOOM 2
Si nu in ultimul rand, te rugam sa editezi mesajul de mai sus in romana.
)))esti tare.....dar oricum hai sa nu generalizam ..nu toate fetele sunt asa..dar sunt de acord cu voi dak e de flirtat si prostii din istea sa intre pe alte site'uri nu pe forumul Stelei..
...ok..recunosc ca si mie mi s'a mai intamplat sa zic c bine arata X si Y..dar o sa incerc sa ma abtzin ![]()
Si pentru cei care nu stiu ce e DOOM 2 le ofer eu traducerea : Dictionarul Ortografic, Ortoepic si Morfologic al Limbii Romane. Sa nu se creada ca se face referire la jocul pe calculator!
P.S. In el sunt noile reguli de gramatica de care unii de pe forum o sa aiba nevoie la capacitate :wink:
Chiar!E prea dulce Ochirosii!Vezi ca de atat dulceata dai in diabet... ![]()
De la atata dulceagarie o sa mi se faca ochii rosii....
Terminati cu offtopic-ul.
Ar trebui sa joace mai des.Mai ales in partidele usoare , cate o repriza.Asa creste...dar am incredere in Oli
"Bayern Munchen, cu ochii pe Ochirosii
Odata cu revenirea in teren a lui Mirel Radoi dupa o indelunga accidentare a reinceput vanzoleala cluburilor mari dupa capitanul Stelei. Primii care au reactionat au fost cei de la Bayern Munchen, care si-au trimis responsabilul cu transferurile la Bucuresti.
Il vor si pe Ochirosii
In vizita in Romania, Coordes incearca si achizitionarea unui tanar cu profil ofensiv, pe care il urmareste de un an si ceva.
Cel vizat este Razvan Ochirosii, de 17 ani. Din nefericire, 'scouterul' Coordes nu l-a putut vedea la lucru pe viu pe tanarul mijlocas, intrucat acesta se afla in perioada de refacere dupa o accidentare pe care a suferit-o la genunchiul drept. "
Sursa: Onlinesport
Ochirosii e un tanar care promite si ar fi pacat sa il cedam atat de usor.
"Bayern Munchen, cu ochii pe Ochirosii
Odata cu revenirea in teren a lui Mirel Radoi dupa o indelunga accidentare a reinceput vanzoleala cluburilor mari dupa capitanul Stelei. Primii care au reactionat au fost cei de la Bayern Munchen, care si-au trimis responsabilul cu transferurile la Bucuresti.
Il vor si pe Ochirosii
In vizita in Romania, Coordes incearca si achizitionarea unui tanar cu profil ofensiv, pe care il urmareste de un an si ceva.
Cel vizat este Razvan Ochirosii, de 17 ani. Din nefericire, 'scouterul' Coordes nu l-a putut vedea la lucru pe viu pe tanarul mijlocas, intrucat acesta se afla in perioada de refacere dupa o accidentare pe care a suferit-o la genunchiul drept. "
Sursa: Onlinesport
Ochirosii e un tanar care promite si ar fi pacat sa il cedam atat de usor.
O foarte mare aberatie ,se pare ca ziarele nu mai au despre ce sa scrie
cica e talentat...poate peste 4 ani va fi unul dintre jucatorii de baza ai Stelei.
Are evolutii excelente in aceste amicale pana acum.
Da, de-ar fi lasat sa joace si in partidele oficiale...
P.S. Am vazut ca n-a remarcat nimeni stirea asta de ieri, asa ca o postez acum:
Trei dintre cei mai talentaţi juniori români, Ochiroşii (Steaua), Torje (Poli Timişoara) şi Alexandru Iacob (Corvinul), se vor pregăti în martie la Barcelona. La propunerea UEFA, selecţionerul naţionalei de tineret, Emil Săndoi, a desemnat trei juniori români care se vor antrena la începutul lunii martie la Barcelona, în campusul de pregătire al campioanei Europei.Alegerile lui Săndoi sînt exclusiv mijlocaşi: Răzvan Ochiroşii (18 ani, Steaua), Gabriel Torje (17 ani, Poli Timişoara) şi Alexandru Iacob (17 ani, Corvinul). "Am făcut recomandările, dar UEFA decide cîţi români vor merge acolo. De ce i-am ales pe ei? Ochiroşii e în lotul unei echipe importante în Europa, Torje a jucat deja în Liga 1, iar Iacob are cele mai multe selecţii la lotul sub 17 ani", a explicat Săndoi.
"UEFA vrea să adune vîrfurile acestei generaţii, pentru a-i familiariza pe jucători cu ultimele metode de antrenament. Încă nu s-a anunţat ce tehnicieni vor coordona stagiul"
Miodrag Belodedici
sursa: gsp
omu a facut doar recomandarile, am citit si eu asta ieri(sau alaltaieri?). sa vedem pe cine alege UEFA.
La multi ani Razvan.
majorat si pt el, sper sa joace mai mult ca vad ca e in forma, poate chiar cu pitesti
Bafta!
La multi ani Razvan! Munceste in continuare si pana la urma valoarea iti va fi apreciata.
Bafta pe toate planurile!
La multi ani Razvan!sper sa te bage Oli mai des in primul 11.
multa bafta in continuare!
El e viitorul Stelei!Are un fuleu extraordinar...eu zic ca trebuie sa fie bagat din ce in ce mai des...
Exact asta am remarcat si eu la el.Fuleul.Dar mai are si altele.Dribling,centrari,sut.Cel putin.
Imi pare bine ca Oli a inceput sa-l "joace"...a intrat in 2 meciuri consecutive...e greu de crezut ca va juca si "sub pod", insa sper sa fie folosit din ce in ce mai mult, iar din sezonul viitor, de ce nu, sa fie titular.
Bravo ba baiatule!
Cel mai important gol din cariera lui si ce gol important.. ne-a facut fericiti pe toti.
Sa speram ca va confirma si in viitor.
Foarte placut gestul lui de dupa gol... le-a aratat urechile suporterilor rrapizi, sugerand sa-i auda acum ![]()
@bodanelu
Ceva de genu: "ciocu-mic ba fraierilor"... In 5 ani maxim asta va fi peste Mutu si Dica ca valoare (citat din Mititelu).