Middlesborough-Chelsea 3-0
Uite ca a deselectat optiunea win all...
![]()
Nu as vrea sa fiu in pielea jucatorilor dupa meci...
urat meci facut de Chelsea, urat... cineva zicea intr-un post ca nu poate asocia Chelsea cu nimeni, eu cred ca o data ce zici Chelsea, Zici Abramovic, zici Mourinho, si multi, multi bani! Lampard si terry nu sunt asa super jucatori, sunt buni dar nu rup gura targului. lampard daca nu ar avea acel sut puternic nu cred ca s-ar vedea o diferenta intre el si Paraschiv, iar terry are munca usoara pt ca are o echipa puternica.
Fotbalul practicat de Chelsea imi aduce aminte de era Piturca, cu multe pase de-a latul terenului si apoi o centrare in care!! este chiar plictisitor!!! pe de alta parte Arsenal fac show aporape la ori ce meci, cine a vazut Arsenal cu bolon (parca) de sambata trecuta imi va da dreptate!! mi-ar placea extrem de mult s-o vad pe Chelsea descalificata(chiar dac cred ca va fi imposibil) si pe Arsenal in finala pt ca daca bat pe real nimeni nu le va mai sta in cale!
