Din pacate v-am inselat asteptarile..
Gazonul de pe Stamford Bridge va semana miercuri cu "orezaria noastra".
Sunt convins ca puteau sa il inlocuiasca dar nu s-a dorit lucrul asta.
Sper ca cea mai buna echipa(Chelsea) sa castige din nou!
eu am punctat mai devreme acest aspect... Murinho asta a dorit... El vrea un joc bazat in forta decat pe tehnicitate... bate Chelsea lejer... Mai e putin pana deseara... Fierbe Europa... Asta trebuia sa fie finala...
