Nu cred ca mai e cazul sa spun cu care dintre ele tin (a se vedea avataru'), si cu toate ca Barca sunt regi in Spania, si Ronaldinho aduce spectacol pe Nou Camp cat aduc alte echipe in decenii intregi, nu cred ca va fi prea usor sa-i bata pe "englezi".
Am votat Barca mai mult pentru autoconvingere.
Anul trecut Chelsea a facut 101 puncte in premiership, anul asta vad ca vor sa depaseasca performanta, din 21 de meciuri au 19 victorii, 1 egal si o infragere cu Manchester, si locul doi din grupa din UCL a fost o intamplare. Mi se pare ca sunt cea mai solida echipa, si oricat de antipatic mi-ar fi pushcariasul de Mourinho, stie sa faca echipa dintr-o multime de jucatori. Daca ar fi sa pun bani pe aceasta dubla, as pune pe Chelsea.