FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«191011121314»
Sky16.08.2010 18:02

Eu trebuie sa dau sonorul la TV mai incet ..se aude si la vecini atmosfera de pe stadion :yeahh: :yeahh: :yeahh:

Alexbrasov16.08.2010 18:02

tribunele cu oile vad ca is destul de pline :))

stelist100%16.08.2010 18:03

Oare cum au bagat atatea torte si fumigene ??? Nu am vazut in viata mea asa multe pe Ghencea

MALDINI16.08.2010 18:08

=)))))))))))))))))))))))))) l-ati vazut ma pe Banelinho cum incearca el biciclete ? :)))))))))))) vai de plm =))))))))

stelist100%16.08.2010 18:09

Cata tehnica pe Nicolita =)) a dat cu stangu-n dreptu :))

dee16.08.2010 18:15
Oare cum au bagat atatea torte si fumigene ???

 

daca erai si tu prezent ii animai si cu niste stroboscoape, nu? doar tu esti "adevarat ":)

se pare ca marea majoritatea au decis sa se alature actiunii de protest impotriva lui Gigi ,boicotand acest meci,transmitandu-i acestuia un mesaj clar : stelistii sunt uniti! Cei prezenti pe stadion sunt oameni care au gasit puterea sa faca abstractie de el, sa-l ignore si sa fie alaturi de echipa. N-ar trebui sa fie condamnati,nici catalogati.

David16.08.2010 18:15

Cum sa faci pasul innapoi cand joci cu Victoria Branesti?Si dinam0 sau crapid ar ataca in contiunare.

stelist100%16.08.2010 18:20

Ba da trebuie condamnati si catalogati la fel cum o fac si ei ... Daca te uiti pe forum sau pe site-urile care se considera de sport vezi numai comentarii ca din cauza "huliganilor" si "drogatilor" care vin la meci doar sa injure nu pot incuraja echipa ... acum au ocazia si din cate vad profita din plin.

 

 

daca erai si tu prezent ii animai si cu niste stroboscoape, nu? doar tu esti "adevarat ":)

se pare ca marea majoritatea au decis sa se alature actiunii de protest impotriva lui Gigi ,boicotand acest meci,transmitandu-i acestuia un mesaj clar : stelistii sunt uniti! Cei prezenti pe stadion sunt oameni care au gasit puterea sa faca abstractie de el, sa-l ignore si sa fie alaturi de echipa. N-ar trebui sa fie condamnati,nici catalogati.

 

iNsTiGaToR16.08.2010 18:27

Pe ce post e meciu? acu am ajuns si eu acasa si vreau sa vad "suporterii adevarati" din tribune

 

Si o intrebare ceva mai serioasa : Joi mergem sau nu la meci?

Bogdan16.08.2010 18:29

Sa nu mai facem rapidisti tigani. Va rog eu. Ce am vazut astazi la case mi-e rusine ca ei sunt stelisti. MI_E RUSINEEEEE!!!!!

stefanutz1116.08.2010 18:34

Maldini

Se vede cat de citit esti din scrierea cuvantului "carutza" si din exprimarea cu ba... :thumbdown: Sunt deacord cu protestul dar echipa trebuie sustinuta in cupele europene pentru binele fotbalului romanesc forzateaua

 

P.S. : De unde sti asa bine oferta de la Nutline???

MALDINI16.08.2010 18:34
Maldini

Se vede cat de citit esti din scrierea cuvantului "carutza" si din exprimarea cu ba... :thumbdown: Sunt deacord cu protestul dar echipa trebuie sustinuta in cupele europene pentru binele fotbalului romanesc forzateaua

 

 

Ghilimelele nu le-ai vazut bai oaie ?

stelist100%16.08.2010 18:35

Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o? :)) Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK :))

 

Sa nu mai facem rapidisti tigani. Va rog eu. Ce am vazut astazi la case mi-e rusine ca ei sunt stelisti. MI_E RUSINEEEEE!!!!!

 

stefanutz1116.08.2010 18:37

Bai berbec am vazut gilimelele dar corect trebuie sa scrii cu sau fara ghilimele

Bogdan16.08.2010 18:39
Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o? :)) Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK :))

Nu am vazut. Ma intorceam de la stadion.

MALDINI16.08.2010 18:40
Bai berbec am vazut gilimelele dar corect trebuie sa scrii cu sau fara ghilimele

 

 

Bine mai inteligentu' lu mama ... hai mai sparge niste seminte uitandu-te la meci .

Bogdan16.08.2010 18:40

hai gata terminati

stefanutz1116.08.2010 18:42

na ca a terminat arbitru semintele si a uitat sa ia ochelarii !!!Si a dat penalti pt branesti

David16.08.2010 18:42

Penalty.

EVELIN16.08.2010 18:43

penalty si gol

dee16.08.2010 18:44
Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o? :)) Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK

 

oamenii aceia existau si inainte, insa acum, fiind foarte putini, ti-au sarit in ochi. Stelistii (suporteri, simpatizanti) sunt o masa eterogena de oameni.

strezahuzum16.08.2010 18:47

3 penaltiuri contra noastra in 4 meciuri. Incredibil.

Sa fi primit Steaua 1 penalty in 4 meciuri urletele cacatilor din presa s-ar fi auzit pana pe Marte. Dar, desigur, erorile contra Stelei sunt "omenesti". Cele pro-Steaua sunt crime contra umanitatii.

stefanutz1116.08.2010 18:47

SPORT.RO:

59'Fanii Stelei au inceput sa-l injure pe Becali imediat dupa primirea golului

 

 

Oare se auzea pana la Jiji?

TURKU16.08.2010 18:48
:wall: sa ma pis pe arbitrul nici vorba de penalty:)))ce caterinca i-a sarit lantul la bicla lui Banel :drunk:
David16.08.2010 18:50

Tatarusanu stie cum e sa ia gol din penalty.Are experienta!

«191011121314»