Eu trebuie sa dau sonorul la TV mai incet ..se aude si la vecini atmosfera de pe stadion
:yeahh: ![]()
Eu trebuie sa dau sonorul la TV mai incet ..se aude si la vecini atmosfera de pe stadion
:yeahh: ![]()
tribunele cu oile vad ca is destul de pline ![]()
Oare cum au bagat atatea torte si fumigene ??? Nu am vazut in viata mea asa multe pe Ghencea
=)))))))))))))))))))))))))) l-ati vazut ma pe Banelinho cum incearca el biciclete ?
)))))))))) vai de plm =))))))))
Cata tehnica pe Nicolita =)) a dat cu stangu-n dreptu ![]()
Oare cum au bagat atatea torte si fumigene ???
daca erai si tu prezent ii animai si cu niste stroboscoape, nu? doar tu esti "adevarat "![]()
se pare ca marea majoritatea au decis sa se alature actiunii de protest impotriva lui Gigi ,boicotand acest meci,transmitandu-i acestuia un mesaj clar : stelistii sunt uniti! Cei prezenti pe stadion sunt oameni care au gasit puterea sa faca abstractie de el, sa-l ignore si sa fie alaturi de echipa. N-ar trebui sa fie condamnati,nici catalogati.
Cum sa faci pasul innapoi cand joci cu Victoria Branesti?Si dinam0 sau crapid ar ataca in contiunare.
Ba da trebuie condamnati si catalogati la fel cum o fac si ei ... Daca te uiti pe forum sau pe site-urile care se considera de sport vezi numai comentarii ca din cauza "huliganilor" si "drogatilor" care vin la meci doar sa injure nu pot incuraja echipa ... acum au ocazia si din cate vad profita din plin.
daca erai si tu prezent ii animai si cu niste stroboscoape, nu? doar tu esti "adevarat "se pare ca marea majoritatea au decis sa se alature actiunii de protest impotriva lui Gigi ,boicotand acest meci,transmitandu-i acestuia un mesaj clar : stelistii sunt uniti! Cei prezenti pe stadion sunt oameni care au gasit puterea sa faca abstractie de el, sa-l ignore si sa fie alaturi de echipa. N-ar trebui sa fie condamnati,nici catalogati.
Pe ce post e meciu? acu am ajuns si eu acasa si vreau sa vad "suporterii adevarati" din tribune
Si o intrebare ceva mai serioasa : Joi mergem sau nu la meci?
Sa nu mai facem rapidisti tigani. Va rog eu. Ce am vazut astazi la case mi-e rusine ca ei sunt stelisti. MI_E RUSINEEEEE!!!!!
Maldini
Se vede cat de citit esti din scrierea cuvantului "carutza" si din exprimarea cu ba...
Sunt deacord cu protestul dar echipa trebuie sustinuta in cupele europene pentru binele fotbalului romanesc ![]()
P.S. : De unde sti asa bine oferta de la Nutline???
MaldiniSe vede cat de citit esti din scrierea cuvantului "carutza" si din exprimarea cu ba...
Sunt deacord cu protestul dar echipa trebuie sustinuta in cupele europene pentru binele fotbalului romanesc
Ghilimelele nu le-ai vazut bai oaie ?
Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o?
Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK ![]()
Sa nu mai facem rapidisti tigani. Va rog eu. Ce am vazut astazi la case mi-e rusine ca ei sunt stelisti. MI_E RUSINEEEEE!!!!!
Bai berbec am vazut gilimelele dar corect trebuie sa scrii cu sau fara ghilimele
Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o?Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK
![]()
Nu am vazut. Ma intorceam de la stadion.
Bai berbec am vazut gilimelele dar corect trebuie sa scrii cu sau fara ghilimele
Bine mai inteligentu' lu mama ... hai mai sparge niste seminte uitandu-te la meci .
hai gata terminati
na ca a terminat arbitru semintele si a uitat sa ia ochelarii !!!Si a dat penalti pt branesti
Penalty.
penalty si gol
Dar imaginea de la golul Stelei cu tribuna 1 ai vazut-o?Cand au dat aceea imagine am crezut ca am contrastul la maxim la televizor si umblam la setari dar totul era OK
oamenii aceia existau si inainte, insa acum, fiind foarte putini, ti-au sarit in ochi. Stelistii (suporteri, simpatizanti) sunt o masa eterogena de oameni.
3 penaltiuri contra noastra in 4 meciuri. Incredibil.
Sa fi primit Steaua 1 penalty in 4 meciuri urletele cacatilor din presa s-ar fi auzit pana pe Marte. Dar, desigur, erorile contra Stelei sunt "omenesti". Cele pro-Steaua sunt crime contra umanitatii.
SPORT.RO:
59'Fanii Stelei au inceput sa-l injure pe Becali imediat dupa primirea golului
Oare se auzea pana la Jiji?
Tatarusanu stie cum e sa ia gol din penalty.Are experienta!