Banel are galerie proprie in seara asta ![]()
sa ma pis pe arbitrul nici vorba de penalty:)))ce caterinca i-a sarit lantul la bicla lui Banel
Banel are galerie proprie in seara asta ![]()
sa ma pis pe arbitrul nici vorba de penalty:)))ce caterinca i-a sarit lantul la bicla lui Banel
PENALTYY Steaua
:steag_cruce_invers:
SI GOL Stancu
Ce arbitru de rahat..nu da penalty la Kapetanos in prima faza cand a fost clar , si da acuma
Senzational Coltescu asta!
meci de cascadorii rasului ![]()
ce arbitru prost lol.
Premier League !!!
Ajute Dumnezeu sa pierdem cu elvetienii, nu mai rezist sa fim meci de meci cei aratati cu degetul.
Nu mai scrisesem pe forum de cateva luni bune, dar acum chiar nu mai pot. 5 mii de oameni, sustinere aproape "calduroasa" pentru noul antrenor, bucurie pentru Gigi... am avut si ocazii , nu? Ce sa mai, cei mai buni suntem.
Forza Banel Nicolita. Super - bicicleta!
Petarda mare si acest Bonfim!
Banel credea ca merge ca pe Bernabeu ![]()
bun Tanase printre jaloane.. parca in sfarsit isi revine dupa efectul bombei..
deci ... NO Comment... Arbitru de kkt, meci de kkt, patron de kkt...
De cand sunt albe numerele de pe echipament?
Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii
chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori? ce tarani cocliti pe stadion
Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii
Macar sa aiba performantelel lui Olaroiu
chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori?
Asta e Steaua super-ofensiva... ![]()
Trebuie sa recunoastem ..
O victorie rusinoasa..
cu un penalty care nu a existat:|
SEC 2-1 care a bagat la pariuri s-a scos
la scor corect ,nasol ca nu am bagat:(( la urmatorul meci din campionat o sa bag 1-2 adica la Vaslui-Steaua
baga la meciu cu elvetienii scor exact 3-1
Banel trage de timp ca un profesionist. Disperarea lui Dumitrescu in schimb mi-a limpezit ziua .
Tot asa baietii. Olaroiu, Stoichita, Pedrazzini si toti cei de teapa lor isi lasa sceptrul pe maini bune.
Ne/am impamantenit in mediocritate, artifical, superficial. E un sentiment teribil de acutiza(n)t ca nu stim daca vom iesi vreodata din drumul nostru sisific, dar si schizoidal, de negare vehementa, de-prezent(ific)are, de permanenta reimaginare si reconstruire a altei realitati. (clivajul Steaua noastra / Steaua lui Becali, de el vorbesc!)
Sa speram ca nu a fost doar o iluzionare lupta asta cu ciobanul.
Asta doar daca va veni ziua in care va pleca.
Pana atunci, cresteri si descresteri din si in mocirla!
bonfim omu` meciului ![]()
bonfim omu` meciului![]()
Care meci?
De cand sunt albe numerele de pe echipament?
asta a fost primul "meci" , le-o fi zis astia de la Liga ca nu se vede rosu pe albastru de la distanta . arbitrii pe la noi nu stau asa aproape de faza si au nevoie de ajutorul acesta pentru a lua decizia corecta , cum a facut coltescu de cateva ori in seara asta. ma intreb daca Piturca s-a uitat la "meciul" asta, sa vada cum toata munca lui s-a dus *****
O victorie urata,rusinoasa...Presupun ca e pe gustul lui Jiji,doar sunt trei puncte,mai conteaza restul? ![]()
Arbitraj penibil.
"Ce sa mai vrei???Echipa a marcat .... blah blah blah...."Ce plm facem frate.....