FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«11011121314»
stelist100%16.08.2010 18:50

Banel are galerie proprie in seara asta :))

 

:wall: sa ma pis pe arbitrul nici vorba de penalty:)))ce caterinca i-a sarit lantul la bicla lui Banel :drunk:

 

stefanutz1116.08.2010 18:53

PENALTYY Steaua :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: SI GOL Stancu

MALDINI16.08.2010 18:53

Ce arbitru de rahat..nu da penalty la Kapetanos in prima faza cand a fost clar , si da acuma

David16.08.2010 18:54

Senzational Coltescu asta!

adymilitaru16.08.2010 18:54

meci de cascadorii rasului :hypocrite:

Kellerman16.08.2010 18:59

ce arbitru prost lol.

Roman Stelist16.08.2010 18:59

Premier League !!!

SS Lazio16.08.2010 19:02

Ajute Dumnezeu sa pierdem cu elvetienii, nu mai rezist sa fim meci de meci cei aratati cu degetul.

 

Nu mai scrisesem pe forum de cateva luni bune, dar acum chiar nu mai pot. 5 mii de oameni, sustinere aproape "calduroasa" pentru noul antrenor, bucurie pentru Gigi... am avut si ocazii , nu? Ce sa mai, cei mai buni suntem.

 

Forza Banel Nicolita. Super - bicicleta!

David16.08.2010 19:05

Petarda mare si acest Bonfim!

poatepoate16.08.2010 19:07

Banel credea ca merge ca pe Bernabeu :D

 

bun Tanase printre jaloane.. parca in sfarsit isi revine dupa efectul bombei..

ice_ball16.08.2010 19:08

deci ... NO Comment... Arbitru de kkt, meci de kkt, patron de kkt...

iNsTiGaToR16.08.2010 19:08

De cand sunt albe numerele de pe echipament?

MALDINI16.08.2010 19:16

Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii

mq_messi16.08.2010 19:16

chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori? ce tarani cocliti pe stadion

stefanutz1116.08.2010 19:17
Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii

Macar sa aiba performantelel lui Olaroiu

red&blue_boy16.08.2010 19:20
chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori?

Asta e Steaua super-ofensiva... :dry:

MihaitzaM1416.08.2010 19:21

Trebuie sa recunoastem ..

O victorie rusinoasa..

cu un penalty care nu a existat:|

TURKU16.08.2010 19:24

SEC 2-1 care a bagat la pariuri s-a scos :beer2: la scor corect ,nasol ca nu am bagat:(( la urmatorul meci din campionat o sa bag 1-2 adica la Vaslui-Steaua

iNsTiGaToR16.08.2010 19:26

baga la meciu cu elvetienii scor exact 3-1

SS Lazio16.08.2010 19:26

Banel trage de timp ca un profesionist. Disperarea lui Dumitrescu in schimb mi-a limpezit ziua .

Tot asa baietii. Olaroiu, Stoichita, Pedrazzini si toti cei de teapa lor isi lasa sceptrul pe maini bune.

Ne/am impamantenit in mediocritate, artifical, superficial. E un sentiment teribil de acutiza(n)t ca nu stim daca vom iesi vreodata din drumul nostru sisific, dar si schizoidal, de negare vehementa, de-prezent(ific)are, de permanenta reimaginare si reconstruire a altei realitati. (clivajul Steaua noastra / Steaua lui Becali, de el vorbesc!)

Sa speram ca nu a fost doar o iluzionare lupta asta cu ciobanul.

Asta doar daca va veni ziua in care va pleca.

Pana atunci, cresteri si descresteri din si in mocirla!

fcsb470316.08.2010 19:28

bonfim omu` meciului fular-campionii

iNsTiGaToR16.08.2010 19:32
bonfim omu` meciului fular-campionii

Care meci?

Gaby1116.08.2010 19:34
De cand sunt albe numerele de pe echipament?

asta a fost primul "meci" , le-o fi zis astia de la Liga ca nu se vede rosu pe albastru de la distanta . arbitrii pe la noi nu stau asa aproape de faza si au nevoie de ajutorul acesta pentru a lua decizia corecta , cum a facut coltescu de cateva ori in seara asta. ma intreb daca Piturca s-a uitat la "meciul" asta, sa vada cum toata munca lui s-a dus *****

red&blue_boy16.08.2010 19:37

O victorie urata,rusinoasa...Presupun ca e pe gustul lui Jiji,doar sunt trei puncte,mai conteaza restul? :dry:

Arbitraj penibil.

STARforce16.08.2010 19:41

"Ce sa mai vrei???Echipa a marcat .... blah blah blah...."Ce plm facem frate.....

«11011121314»