FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«18910111214»
FCSBKiDo15.08.2010 21:51

Mda, mai bine imi bag **** in fotbalu romanesc si ma uit la fotbalu englezesc :-j nu mai ai de ce ...

Alex88pl15.08.2010 21:56

a sosit ziua..azi vedem ce efect va avea protestul.

Recoba16.08.2010 00:54

ce o sa fie diseara pe stadion :)))))

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MPliOIGpBQM...feature=related

steaua_radu16.08.2010 07:41

sti ce efect va avea meciul,Becali va sta linistit,si Steaua va casiga cu 3-0

yulyan8916.08.2010 08:44
sti ce efect va avea meciul,Becali va sta linistit,si Steaua va casiga cu 3-0

 

 

O sa aiba efectul de a demonstra pentru totdeauna ca afirmatiile ciobanului ca : "Cei care ma contesta sunt doar 0,000000001 %" "Oamenii nu mai veneau sau nu mai vin la stadion din cauza injuraturilor celor 50-60 de drogati,bagabonti etc" se dovedesc total nefondate, penibile si micsoreaza aria de manipulare crasa a interlopului

 

daca o sa se confirme absenta mare de pe stadion o sa fie inca o batalie castigata si felicitari grupurilor organizate pentru unitate. :steagcruce:

BlaUGranA16.08.2010 12:47

Sa vedeti atmosfera diseara :)))

 

beheheeeheheeeee behehehehehehe behehehehehehehe beheheheheeeehehehee

PDorinF16.08.2010 12:53
Sa vedeti atmosfera diseara :)))

 

beheheeeheheeeee behehehehehehe behehehehehehehe beheheheheeeehehehee

Canta Becali ?

florin_anya16.08.2010 12:58
O sa aiba efectul de a demonstra pentru totdeauna ca afirmatiile ciobanului ca : "Cei care ma contesta sunt doar 0,000000001 %" "Oamenii nu mai veneau sau nu mai vin la stadion din cauza injuraturilor celor 50-60 de drogati,bagabonti etc" se dovedesc total nefondate, penibile si micsoreaza aria de manipulare crasa a interlopului

 

daca o sa se confirme absenta mare de pe stadion o sa fie inca o batalie castigata si felicitari grupurilor organizate pentru unitate. :steagcruce: felicitari

stefanutz1116.08.2010 13:39

Ma intreb cati vor fi la stadion...Biletele vandute nu inseamna nimic

Kellerman16.08.2010 13:40

Pai lasa ca o sa faca baietii valuri in tribune, ole-uri si "FORTA Steaua FORTA Steaua HEI HEI FORTA Steaua HEI HEI" si TAP TAP TAP TAP TAP TARARAPRAPPTAPTAPTA si cam atat.

stefanutz1116.08.2010 13:46

Ultrasi mai!!! :punk: Oare o sa continue cu FORZZA Jiji??

Dany's16.08.2010 14:17

Am incercat sa-mi exprim parerea despre protest pe stelisti.ro fara jigniri si m-au banat deoarece opinia mea nu coincide cu a lor. Jigodii comuniste!

 

2000 de suporteri adevarati la stadion + cati abonati vor veni, sper cat mai putini.

fan steaua 197816.08.2010 14:22

:steag_cruce_invers: Eu zic ca ce se intimpla acum face mai mult rau decat bine Stelei si chiar daca actiunea de boicotare a ciobanului este una buna poate fi realizata si in alte moduri

Ar fi pacat pentru totusi in urma lui Piturca a ramas un lot foarte tanar si dornic de performante dar care are nevoie de suportul moral al intregii suflari ROS-ALBASTRE!

steaua_radu16.08.2010 14:23

Hai Steaua-Hai Steaua-Haisteua,am pariat la pariuri sportive ca va bate Steaua cu 2 goluri diferenta.

HAI Steaua

fular-campionii:steagcruce:

 

Roby??Ä?16.08.2010 16:24

Hai Steaua :x

BlaUGranA16.08.2010 16:29
:steag_cruce_invers: Eu zic ca ce se intimpla acum face mai mult rau decat bine Stelei si chiar daca actiunea de boicotare a ciobanului este una buna poate fi realizata si in alte moduri

Ar fi pacat pentru totusi in urma lui Piturca a ramas un lot foarte tanar si dornic de performante dar care are nevoie de suportul moral al intregii suflari ROS-ALBASTRE!

 

Normal ca nu face bine echipei dar nu se poate altfel.Daca merge echipa bine=>ciobanul se lafaie la TV=>mai scapam la pulivar de el.Trebuie ars la bani,acolo il doare cel mai rau iar daca nu prinde nici la anu Liga cresc sansele sa scapam de el.

stelist100%16.08.2010 17:32

Numai oi pe stadion daca nu le zice crainicul ce sa strige ei nu canta nimic =)) ATMOSFERA SENZATIONALA IN Ghencea creata de adevaratii suporteri

mq_messi16.08.2010 17:36

atmosfera senzationala creata de zabrateni !

stefanutz1116.08.2010 17:37

So cine vine la meciu de joi???Sa fim macr 20.000

Dany's16.08.2010 17:43

Putem spune ca protestul a fost reusit. Sa vedem daca-l va chestiona cineva pe fecali unde sunt cei 25.000 de suporteri.

 

Kellerman16.08.2010 17:51

Cum bre ? pai tu nu auzi "FORTA Steaua FORTA Steaua HEI HEI HEI" ? e atmosfera incendiara, sa nu mai vorbim de OLEEEE OOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAA de la fiecare ocazie si obisnuitele fluieraturi. Pacat ca n-au pus astia o camera mai de aproape, sa auzim si spartul semintelor.

MALDINI16.08.2010 17:55
So cine vine la meciu de joi???Sa fim macr 20.000

 

Iar ati intrat ma astia care aveti "lantu' cat funia de la carutza" sa chemati lumea la meci ? Vezi ca au astia oferta la Nutline , cumperi 2 pungi si iti da una gratis . Mi-e scarba de voi ba incultilor . Uitati-va la meci sa vedeti ce "atmosfera" fac "adevaratii stelisti ".

 

Astia de la meci sunt "stelistii" aia care sustin echipa nu ? Mama ce o sustin....e mai rau ca la CM cand se auzeau vuvuzelele :)))))))

 

 

P.S : Dupa golul lui Stancu am vazut numai RROMALES in tribune !?! joaca cumva CRApid in Ghencea ?

EVELIN16.08.2010 17:56

goooooolllllllllll

MALDINI16.08.2010 17:59

Eu am dat televizorul la minim ca se aude prea tare galeria Stelei ... voua nu vi se pare ?? Mi s-au ars boxele de la decibelii "suporterilor adevarati"

EternalK16.08.2010 17:59

o groaza de suedezi in tribune...

 

So cine vine la meciu de joi???Sa fim macr 20.000

cel putin 80.000 :w00t:

«18910111214»