FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Arena Nationala

«123458»
dbd15.02.2006 15:13

va veni pe Lia crainicul nostru ?

Motanu D15.02.2006 15:14

Pai se poate fara eternul si fascinantul Gabi Safta ?!

dbd15.02.2006 15:24

pai nu...dar mai sti...atunci e bine...tabela de marcaj cum e ?

I.N.Money15.02.2006 16:04

Pai din pozele vazute pana acum...e demolata :lol:

Ana-Maria15.02.2006 17:47

Mai culegem musetel de pe gazon?Astept un baiat sa-mi aduca,sa facem un ceai cald la meci :lol:

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 17:49

:evil: >>>Pacat ca sunt asa de departe :lol: >>> :twisted:

Motanu D15.02.2006 18:05
Mai culegem musetel de pe gazon?

 

Se pare ca am mai evoluat... asa ca vom culege ghiocei si, de ce nu, niste lalele ofilite la returul cu Heerenveen :twisted: .

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 18:09

:evil: >>>Pacat de lalele ca sunt flori asa frumoase,sper sa se ofileasca si sa nu aiba Steaua ce sa mai miroasa :lol: >>>> :twisted:

Wholigan15.02.2006 22:54

M-am tinut de promisiune, si cu ajutorul (mai mult decat decisiv) al lui steauaclub.tk, va pot prezenta acum pozili:

Gazonul este de o culoare maro ce aduce a Dinamo:

 

dsc003426gd.jpg

 

dsc003526xq.jpg

 

Tabela de scor de la P I e praf, daca nu chiar MUCI:

 

dsc003485br.jpg

 

dsc003537tl.jpg

 

S-au bagat ceva bani, dar mai mult in vopsea pentru constructia de la T II decat in gazon, tribune sau tabele, unde era MARE nevoie.

Wholigan15.02.2006 22:58

dsc003625cf.jpg

 

dsc003649mk.jpg

 

dsc003855xo.jpg

 

dsc003884mz.jpg

Bogdan4Steaua16.02.2006 00:21

Multumim pentru poze. Cred ca gazonul se va prezenta foarte bine la ora meciului. In ceea ce priveste tabela...no comment. Dar important este sa castigam. La sfarsitul sezonului ne intoarcem acasa...

dbd16.02.2006 06:30

bv Wholigan...si multumim...dar gazonul tot trebuie vopsit cred...iar tabela nu cred ca deranjeaza...se poate vedea si la asta destul de bine un Steaua -3-0-Heerenveen.

nu ? :lol: 8)

sorin_77716.02.2006 11:20

Din cate am inteles se va vopsi iarba inainte de meci... Va arata cu totul altfel cred... Oricum este mult peste ce am vazut aseara la Berlin in meciul Radpidului cu Hertha...

boggie16.02.2006 12:03

daca la vara o sa traga niste ploi torentiale, o sa trebuiasca nemtii sa ii ceara lui MM faimoasa noastra prelata :)

Virgil16.02.2006 12:42

Nu cred ca va fi nevoie,pentru ca actuala suprafata de joc are un drenaj foarte bun.

hannibal16.02.2006 12:51

am incredere in responsabilii cu lucrarile la stadion si cred ca vor termina lucrarile pana la ora meciului !

Virgil16.02.2006 12:56

Asta inseamna ca esti un optimist.Sa stii insa ca lucrarile sunt gata.Mai trebuie facute mici retusuri.

sorin_77716.02.2006 13:36

Ar trebui sa fie gata pentru ca Oli nu a batut la un scor care sa ne permita sa nu jucam returul... :lol: :lol: :lol: :lol:

kyd16.02.2006 14:46

la ce peluza va sta galeria la meciul cu hereenven??

nitnerolf16.02.2006 15:47

Mi-am cumparat azi bilet la meci si vanzatorul de la ghiseu mi-a zis ca la peluza 2 sta galeria.Ne vedem acolo.

danciu1916.02.2006 17:36

Exista 2 tabele de marcaj pe "Lia Manoliu",aceea din imagini nu mai este folosita demult,in general este acoperita de sponsori.

duducsteaua16.02.2006 17:56

e invalmaseala la csaele de bilete? ma gandeam sa atept sa puna in vanzare si la stadionul national...oare asa mai apuca bilete la peluza?

nitnerolf16.02.2006 18:30

cand am fost azi au fost in fata mea 5 persoane si in spatele meu inca una.

sorin_77716.02.2006 18:36

Am luat biletele de luni de la Ghencea si vreau sa va va zic ca erau 3 persoane in fata si mai veneau trei cand am plecat eu. M-am mirat pentru ca nici macar nu se jucase prima mansa cu olandezii...

 

Eu prevad un numar de 42.000 de spectatori maxim....

Virgil16.02.2006 18:52

Pe ce te bazezi ? Doar pe intuitie sau ai motive serioase ? Eu zic ca nu vin mai multi de 20.000.Mizand pe faptul ca de obicei la marile meciuri vin maxim 30.000.Atat cat are TFR.

Vrei si motive ? Bine.

 

 

E cam departe.Din cei 30.000,probabil ca 1500 vor renunta.

 

E cam frig.Mai scade 1500.

 

Suntem aproape calificati.Sa zicem ca inca 2000 se vor culca pe-o ureche.

 

Her.e o echipa mica.Fara vedete.Nu prea avem pe cine vedea.Probabil ca inca 3000 vor amana venirea la stadion.

 

Se da la TV.Restul de 2000 vor ramane acasa.Dintre care multi semintari si cetateni.

 

Onoare celor care vin !

«123458»