FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Arena Nationala

«1678»
vlad05.08.2013 15:55
Ca la asfaltari, le place sa-l tot puna la cateva luni in loc sa faca treaba buna din prima. Multe guri flamande....

Asa se va intampla tot timpul pentru ca mintile luminate au acceptat ca proiectul stadionului sa fie facut de straini. Cred ca de nemtalaii de la Max Boegl si macaronarii de la Astaldi.

Nu-mi vine a crede altceva decat ca proiectul a trebuit sa treaca de ochiul vigilent al strainului lasand cu ochii-n soare pe fraierii de aici (avizati de catre institutile abilitate) care nu se ridica la valoarea "specialistilor" de afara.

sueflaki06.08.2013 13:34
«1678»