FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Europa League , 2010-2011

«14567810»
bodrumdan_barkahan23.08.2010 19:43
:finger: galatasaray, :finger: galatasaray, hei hei! :finger::finger::finger:

Cea mai proasta echipa din istoria fotbalului! Sper sa nu se califice mai departe, sa termine pe 6 si sa intre in faliment, sa le bubuie stadionul ala nou, sa se accidenteze toti jucaatorii de cacao pe care au dat bani fara numar.

Sunteti praf pulbere fina ba ! Si Tricotaje Ineu va bate!

Cumparav'ar Becali!

 

FORZA Șanlñurfaspor !!!

pentru cati bani te faci ma pe circari aia comici ??? vad ca ai dat tu faliment....ca urli pe aici ca ursii..

RobYnho26.08.2010 20:44
pentru cati bani te faci ma pe circari aia comici ??? vad ca ai dat tu faliment....ca urli pe aici ca ursii..

 

Cu tot cu bugetul si transferurile voastre, v-ati pisat pe voi.

MoWeed26.08.2010 21:26
Cu tot cu bugetul si transferurile voastre, v-ati pisat pe voi.

Golul ala pe final m-a costat 5 milioane la pariuri.

RobYnho26.08.2010 21:31

Pacat. Aveam si eu o sursa de bautura.

MoWeed26.08.2010 21:35

Lipitoare ce esti

*Alecs*26.08.2010 21:40

poturi.jpg

 

Multe poturi la UEFA :) )

bossake26.08.2010 21:57

ce bine ar fi cu debrecen din ultima urna :lol:

 

sunt echipe destul de tari chiar si in ultima urna, paok salonic, FC utrecht sau young boys sunt echipe destul de tari. din urna a 3a e foarte nasol daca picam cu borussia sau cu napoli.

ar fi interesant sa picam cu rosenborg sa ne luam revansa, desi daca stam sa ne gandim daca nu ne eliminau ei nu mai aveam sezonul ala fantastic din 2005-2006.

 

oricum eu zic ca ne-am atins obiectivul si de aici inainte ce o fi o fi.

red&blue_boy27.08.2010 07:39

Si eu as vrea pe Rosenborg!

Asa e,echipe tari si in urna a patra,a treia...Sa vedem ce sansa avem...

Ronnie27.08.2010 07:46

Liverpool, Napoli si Ultrecht.

lucvald-190227.08.2010 08:42

Vreau sa picam cu:

 

urna 1 : Juve, Atletico Madrid

urna 3 : Dinamo Zagreb, Napoli, TSKA Sofia, AEK Atena, Levsky

urna 4 : Hajduk Split, Rapid Viena, Paok Salonic, Aris, Utrecht, Debrecen, (fara Lech Poznan :D)

 

 

bossake27.08.2010 09:00

Liverpool

Steaua

odense

laussane

 

ce bine ar fi :)

red&blue_boy27.08.2010 09:21

Dar pe Sheriff Tiraspol nu-i mai vrea nimeni? :)

Ronnie27.08.2010 11:37
Liverpool, Napoli si Ultrecht.

 

Daca pica si Ultrecht bag la lotto azi.

Kellerman27.08.2010 11:41

FUUUUCK YEAAAAAAH!!!!!!

 

Abia astept meciul de pe Anfield si de pe Ghencea.

RobYnho27.08.2010 11:47
Liverpool, Napoli si Ultrecht.

 

Zeule!

 

 

Kellerman27.08.2010 11:47

LOL RONNIE!!! AHHAHAHHAA EPIC. :)

Ronnie27.08.2010 11:47
Liverpool, Napoli si Ultrecht.

 

 

Mama, ce-am zis...

RobYnho27.08.2010 11:48

Suntem MANCATI!

MoWeed27.08.2010 11:49

Locul 4 e de noi

Kellerman27.08.2010 12:00

Grupa noastra e mai tare ca a CFR-ului.

 

 

Lucru bun, NE VOM REINTALNI CU Mihai NESU!!!!!!!

blindica27.08.2010 12:42

Doar fiindca e Liverpool,nu inseamna ca e mai tare.

 

Elvetienii au o echipa calificata in Grupele EUROPA League venita din Liga a 2 a. FC Lausanne. Bravo lor.

Ronnie27.08.2010 12:43

Am picat cu cea mai puternica echipa din prima urna, cu cea mai puternica echipa din a treia urna si cu cea mai puternica din ultima urna.

*Alecs*27.08.2010 12:50

@Ronnie

 

Ce numere bagi la loto? Si la care, din ce tara?

Ronnie27.08.2010 12:58

Nu va zic ma, dar daca nu mai intru vreo 2 luni pe forum inseamna am castigat si ca sunt pe vreo insula ceva, stand ca un boss.

Stryker27.08.2010 12:58

Ce grupa ne-au dat astia, am vazut grupe mai usoare ca in Champions League, suntem cam outsideri desi veneam din urna 2, coeficientul ala nu prea ne-a ajutat mai deloc astazi ...

 

Personal m-am bucurat ca am picat cu Liverpool, bucurie care s-a terminat o data ce am aflat ca am cazut cu Napoli ...

 

Liverpool a inceput ezitant sezonul in Anglia, l-au vandut pe Mascherano la Barca, Torres parca nu se regaseste si apararea lor a fost cam subreda in ultimile partide ... Liverpool oricum ramane o forta, chiar si daca trec printr-o perioada mai slaba, cred ca putem scoate un punct acasa cu ei, in deplasare nu cred ca se poate pune problema

 

Napoli au echipa buna, la ei acasa se obtin puncte foarte greu, deci nu cred ca o sa scoatem ceva acolo, la noi daca prindem o zi buna, poate scoatem un egal, din punct de vedere al atacului cred ca sunt peste Liverpool in acest moment, interesant este ca noi nu am marcat niciodata intr-un meci oficial cu o echipa italieneasca

 

Utrecht este un adversar modest, desi erau altii mai accesibili in urna 4, sunt si ei outsideri ca si noi, acasa ce mai misca ca in deplasare sunt destul de slabi, in mod normal trebuie sa-i batem la Bucuresti si poate cu ceva sansa sa scoatem un punct si la ei, poate ca sunt mai optimist ca altii, dar nu cred ca putem termina sub ei in aceasta grupa

 

In concluzie cred ca terminam pe 3, daca nu cadeam cu Napoli si dadeam de Odense, Levski, CSKA, Sparta Praga, BATE, Rosenborg sau AEK mai erau ceva sanse, insa asa va fi o misiune aproape imposibila

«14567810»