Barca - Porto in super cupa.tare!
Barca - Porto in super cupa.tare!
FC Porto - Sporting Braga in finala UEFA Europa League !
Pronostic : 1
Pacat ca n-a iesit Porto-Benfica.
Porto va castiga.
In jumatate de ora incepe finala Europa League:
F.C.Porto - Braga ......pronostic,F.C Porto.
In mod normal Porto ar trebui sa castige lejer Cupa!
Nu cred ca Braga,o echipa merituoasa si imprevizibila,o poate totusi bate pe Porto.
Cred ca un 3-1 va fi scorul final...
M-am uitat pe transfermarkt sa vad cu cat au fost cumparati jcuatorii de la Braga - 1.750.000 euro ...asta daca jucatorii la care inloc de ''free'' sau o suma este un semn de intrebare au fost luati si eu gratis. Daca nu..tot nu cred ca depaseste ~3.5 milioane.
Deci ce poate sa faca un om cu cap fata de ce e la noi..
oricum au jucat fotbal....chiar si in aceasta finala. bravo lor
Porto - Braga 1-0 .
N-a fost un meci spectaculos,insa favoritii s-au impus dupa un gol frumos dat de Falcao.
Cam putin fotbal,ma asteptam la mai mult de la aceasta finala.
Braga este o echipa meritorie, joaca un fotbal frumos desi facuta cu bani putini,dupa cum mai spunea cineva mai sus.Ma intreb unde ajungea daca era condusa de Ciobanul?...
M-a pus dracul cel negru sa ma uit la meci pe Pro TV, suportand ca un masochist comentariile de-a dreptul penibile ale celor doi mascarici.Perla a fost oferita de "profundul" Mocanu :"Falcao este varianta latina a lui Inzaghi!"
...No comment
Cam putin fotbal,ma asteptam la mai mult de la aceasta finala.Braga este o echipa meritorie, joaca un fotbal frumos desi facuta cu bani putini,dupa cum mai spunea cineva mai sus.Ma intreb unde ajungea daca era condusa de Ciobanul?...
M-a pus dracul cel negru sa ma uit la meci pe Pro TV, suportand ca un masochist comentariile de-a dreptul penibile ale celor doi mascarici.Perla a fost oferita de "profundul" Mocanu :"Falcao este varianta latina a lui Inzaghi!"
...No comment
Nu inteleg unde gasesc astia comentatori..
Ma rog, nu sunt singurii...
Marian 23: Falcao este varianta latina a lui Inzaghi!
Marian 23: comentariu unuia dintre cele 2 genii care au comentat meciu
CrisS Boy;): ))))))))))))))))))))))))))))))))
Marian 23: adica dao-n plm de treaba
Marian 23: inzaghi ce e?
Marian 23: mayas?
CrisS Boy;): bai
CrisS Boy;): inzaghi ce e?
Culmea...el e fan Izanghi
Meciurile de afara nu le mai urmaresc demult cu comentatori romani. La campionatul mondial m-am uitat la varianta aceea pe net fara pic de comentatori. Cel mai tare e pe Boom unde poti da mute al comentatori.
Felicitari romanului care ne-a reprezentat in finala si a si castigat-o!
Pacat ca e rapidist
Cam putin fotbal,ma asteptam la mai mult de la aceasta finala.Braga este o echipa meritorie, joaca un fotbal frumos desi facuta cu bani putini,dupa cum mai spunea cineva mai sus.Ma intreb unde ajungea daca era condusa de Ciobanul?...
M-a pus dracul cel negru sa ma uit la meci pe Pro TV, suportand ca un masochist comentariile de-a dreptul penibile ale celor doi mascarici.Perla a fost oferita de "profundul" Mocanu :"Falcao este varianta latina a lui Inzaghi!"
...No comment
Ejti praph. Phyi antena acilea alta: "Falcao l-a copiat in cele mai mici detalii pe Inzaghi: de la gesturi, la mod de a se bucura, la oportunism". asta dupa ce, in prima repriza, au concluzionat ca Falcao seamana la stil cu Edinson Cavani: bataios, detenta buna, sut bun.
Dani, nu mai vorbi, bai, daca nu te pricepi! ![]()
Io n-am vazut nici un rapidist acolo.
Am vazut un fotbalist excelent,care la premiere a purtat drapelul Romaniei!
Nu inteleg unde gasesc astia comentatori..
Ma rog, nu sunt singurii...
Are si el viitorul asigurat ... Se poate oricand angaja la sport.ro ![]()
ON -am uitat sa-i felicit pe Porto,maniera in care au dominat anul asta in Europa League e de exceptie!
Are si el viitorul asigurat ... Se poate oricand angaja la sport.ro
ON -am uitat sa-i felicit pe Porto,maniera in care au dominat anul asta in Europa League e de exceptie!
Bate in lemn! Ma-sa lucreaza la Pro TV, si omu a facut deja cateva excursii in redactie
Io n-am vazut nici un rapidist acolo.
Am vazut un fotbalist excelent,care la premiere a purtat drapelul Romaniei!
+ o poza cu Mihaita Nesu!Felicitari Sapunaru!
Victorie meritata Porto !
,,Moutinho a jucat dezastruos '' conform comentatorilor.
Cum sa dai 18 goluri intr-un sezon de Europa League? CUM !?! ![]()
Legat de comentatori.. cel mai bun comentariu il gasesti pe eurosport2 la campionatul german
@Inciu-Ciuna pentru poza cu Nesu trebuie felicitat. Pentru fularul rapidist.. ![]()