FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«1789101127»
Alex88pl16.02.2011 21:32

ARSENAL! mai mult nu trebuie spus

gio_stgloria16.02.2011 21:57

Arsenal - Barcelona 2-1 ( '78 R.vPersie, '83 A. Arshavin / '26 Villa)

AS Roma - Shakhtar 2-3 ('28 Perrotta , '61 J. Menez / '29 Jadson , '35 Douglas , '42 Adriano)

 

Arsenal le da peste nas catalanilor, returul va fi de foc, iar shakhtar merge mai departe in proportie de 80%.

zloty16.02.2011 21:59

Meci foarte frumos cu un ultim gol marcat dupa o faza scoala de contraatac, sper sa bata Roma in retur la 2 goluri si muce cel vesnic frustrat sa ia _|_

gio_stgloria16.02.2011 22:01

Crede-ma ca shakhtar e o echipa solida rau detot, n-o sa poata roma sa schimbe soarta calificarii, mai ales ca romanii sunt in criza.

ady.fcsb16.02.2011 22:39

Sahtior a profitat de criza Romei,atat.

Pacat ca pentru al doilea an la rand una din Barcelona si Arsenal va fi eliminata ,iar echipe ca Sahtior/Roma/Valencia/Schalke vor merge mai departe..

gio_stgloria16.02.2011 22:47

M-am uitat la golurile de la roma,la unul dintre ele riise se impiedica , cade si pierde mingea.

ady.fcsb17.02.2011 00:11

Sper sa-si revina Roma in retur si sa-i scoata fotbalul din cap tiganului.

zloty17.02.2011 05:49
Crede-ma ca shakhtar e o echipa solida rau detot, n-o sa poata roma sa schimbe soarta calificarii, mai ales ca romanii sunt in criza.

Stiu ca e solida si roma e intr-o pasa proasta .dar tot imi doresc ca muce sa nu se califice.

red&blue_boy17.02.2011 05:58

Nu cred sa mai aiba Roma forta sa intoarca soarta calificarii...Atunci sa-l vezi pe Lucescu! :dry:

Ronnie17.02.2011 12:30

Pai si de ce sunteti asa frustrati ca se califica Sahtior? Nu eram noi aia superiori care ne doare-n basca de restul?

 

PS: Barcelona nu va avea probleme-n retur, iar Sahtior daca are bulan si pica cu Schalke/Valencia poate ajunge pana-n semifinale.

MoWeed17.02.2011 12:41

Sa vezi atunci Ronnie, ce campanie de pupat fundul ciorii batrane o sa inceapa. Nu m-ar mira sa participe si unii de pe forumul asta...

Ronnie17.02.2011 12:45

Pai daca se califica in sferturi/semifinale e bun ma, pe mine nu ma deranjeaza cu nimic. Daca face performanta chiar nu vad unde e problema. Mai rau mi se pare sa inceapa lumea sa fie suparata ca Lucescu e-n Champions League. Asta ar fi o dovada de frustrare.

 

Eu raman indiferent, nu sunt fanul Sahtiorului, sa se califice care e mai bun.

Stryker17.02.2011 12:52

Eu unul ma asteptam la un rezultat pozitiv al lui Sahtior cu Roma, din punct de vedere ofensiv, echipa ucraineana sta foarte bine cu acei brazilieni, se vede ca unde s-a vrut performanta si nu bisnita s-a investit serios si au aparut performantele ... Cred ca aceasta calificare este jucata, nu-i vad in stare pe romani sa se impuna in retur, cu atat mai mult cu cat o sa le trebuiasca o victorie la 2 goluri diferenta ...

 

La Barca aveam pretentii la macar un egal, insa chiar si asa nu cred ca vor avea probleme cu Arsenal in retur, o victorie la handicap a catalaniilor find foarte probabila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ady.fcsb17.02.2011 14:51

Eu nu ma consider frustrat dar nu vreau sa se califice Sahtior pentru ca va incepe cum s-a spus si mai sus o campanie de pupat in fundul tiganului si pentru ca simpatizez cu Roma.

Alex88pl17.02.2011 16:06

e clar ca shatior se va califica. dar imi este total indiferent tiganul. sa ajunga in finala. din partea mea numai de bine. dar personal cred ca roma va intoarce rezultatul.

gio_stgloria17.02.2011 17:25

@ alex

Te contrazici prin prima si ultima propozitie.

_________________________

 

Nu e loc de frustrari , Lucescu chiar a construit o trupa tare acolo, munca multa necesita si rasplata.

 

red&blue_boy17.02.2011 19:40
Sa vezi atunci Ronnie, ce campanie de pupat fundul ciorii batrane o sa inceapa. Nu m-ar mira sa participe si unii de pe forumul asta...

Cand principalul om de acolo e Ahmteov.Ce-ar fi facut Lucescu daca ala nu baga atatia bani in echipa,de atatia ani,daca nu-i aducea jucatorii?Plus ca n-a abandonat nicicand,si cand echipa nu mergea chiar bine in ciuda banilor bagati.Ca la noi daca ar baga cineva bani si in doi ani n-ar ajunge in semifinala de Sampion Lig,gata,ar zice ca nu mai,nu se merita...

ebonyc18.02.2011 09:29

Nu vad de ce ne-ar interesa daca se califica Sahtior sau nu...

Alex88pl18.02.2011 09:52
@ alex

Te contrazici prin prima si ultima propozitie.

ups. am facut-o de oaie

Daniel-Ionut21.02.2011 17:43

Gattuso a fost suspendat 5 meciuri in Liga Campionilor.

red&blue_boy21.02.2011 20:47

Se spunea ca nu va lua mai mult de de trei etape...

ady.fcsb21.02.2011 21:21

Oricum nu mai conteaza,Milan e 90% out :)).

red&blue_boy21.02.2011 21:35

Da,dar se pregatesc de sezonul urmator! :)

 

ady.fcsb22.02.2011 11:23

Cam greu sa-l mai prinda sezonul urmator la Milan dar..acum m-am uitat si vad ca are doar 33 de ani.E de viitor ,la Milan :)).

red&blue_boy22.02.2011 12:14
Cam greu sa-l mai prinda sezonul urmator la Milan dar..acum m-am uitat si vad ca are doar 33 de ani.E de viitor ,la Milan :)) .

Pai vezi! :)

«1789101127»