Se califica,se califica,dar nu castiga UCL...
Nici n-a castigat vreodata,precum niste "echipe ratate",ce au chiar mai multe trofee in palmares... ![]()
Se califica,se califica,dar nu castiga UCL...
Nici n-a castigat vreodata,precum niste "echipe ratate",ce au chiar mai multe trofee in palmares... ![]()
Pe de alta parte multe din echipele la care te referi tu au in vitrina cel putin un trofeu la care Chelsea inca viseaza, cu tot cu investitiile lui abramovici.
Asa se intampla cand simpatizezi cu o echipa mica; a 5-a sau a 6-a din Anglia ca numar de trofee. Te bucuri la fiecare victorie ![]()
Asa se intampla cand simpatizezi cu o echipa mica; a 5-a sau a 6-a din Anglia ca numar de trofee. Te bucuri la fiecare victorie![]()
Da,cum ma bucur si eu la fiecare victorie obtinuta de Crystal Palace!
Chelsea se califica, ca deobicei, dupa meciul 4. Nu are nevoie de 6 meciuri ca alte echipe ratate sa se califice. (![]()
Stai linistit, mai mult de 2 sau 4 meciuri nu va mai avea dupa grupe. ![]()
Iar vorbiti cu ala care nu are habar din ce cartier e echipa lui?
Ma surprinde infrangerea lui Arsenal la Braga.
Ma surprinde infrangerea lui Arsenal la Braga.
Si ce goluri si-au luat de la Matheus,un jucator interesant.
"Prietenul" nostru Lucescu a invins la Partizan cu 3-0... ![]()
Real a subordonat si pe Ajax,4-0 la Amsterdam!
Milan a invins la Auxerre,2-0,si s-a calificat mai departe impreuna cu Real...
Chelsea s-a chinuit cu Zilina,2-1 pe final...
Barcelona-Arsenal 1
Inter-Bayern 2
AS Roma-Shakhtar 1
Valencia-Shalke 2
Lyon-Ireal 1
Marseiile-Man.United 2
Kopenhaga-Chelsea 2

Reeditarea finalei din sezonul trecut in optimi !!! ![]()
Ii snopesc bavarezii!
Pentru ca ne apropiem de prima mansa a optimilor CL, am adaugat un sondaj cu potentialele castigatoarea ale Ligii, asa ca "sa votati bine" ![]()
Daniel,stiu ca ai votat Real ! ![]()
Daniel,stiu ca ai votat Real !![]()
Ca era si greu sa iti dai seama ![]()
Pai daca Osasuna nu joaca, normal ca a votat cu Real
United
Singura echipa neinvinsa in acest sezon: United!
... fara cupa ligii ca aia-i pentru looseri ![]()
Sahtior!
Real-Lyon,Bayern-Inter si Barca-Arsenal ,3 duble care au mai fost si sezonul trecut in fazele eliminatorii,inclusiv in finala.Sahtior-ul cred ca are o sansa buna in fata Romei,Copenhaga victima sigura,in rest ramane de vazut..
Roma , Tottenham , Valencia , Bayern Munchen , Real Madrid , Barcelona , Manchester United , Chelsea. Ele vor fi echipele care vor merge mai departe dupa parerea mea.
echipele care au ramas si meciurile

echipele care merg mai departe :
tottenham, valencia, shaktar, Chelsea, real, united , bayern
Din punctul meu de vedere,toate gazdele din prima mansa ,cu exceptia lui Marseille,vor merge mai departe in competitie.S-ar putea sa ma insel cu Copenhaga,dar cred ca vor realiza o ''surpriza''.
AC Milan - Tottenham 0-1 ('80 Crouch)
Valencia - Schalke 1-1 ( '17 Soldado , '64Raul)
Sper ca Tottenham sa mearga mai departe , la fel si Valencia.
Portar tampit..Meci fantastic facut de ambele echipe.