FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«167891027»
red&blue_boy05.11.2010 10:36

Se califica,se califica,dar nu castiga UCL...

Nici n-a castigat vreodata,precum niste "echipe ratate",ce au chiar mai multe trofee in palmares... :dry:

MoWeed05.11.2010 10:36

Pe de alta parte multe din echipele la care te referi tu au in vitrina cel putin un trofeu la care Chelsea inca viseaza, cu tot cu investitiile lui abramovici.

Asa se intampla cand simpatizezi cu o echipa mica; a 5-a sau a 6-a din Anglia ca numar de trofee. Te bucuri la fiecare victorie :))

red&blue_boy05.11.2010 10:41
Asa se intampla cand simpatizezi cu o echipa mica; a 5-a sau a 6-a din Anglia ca numar de trofee. Te bucuri la fiecare victorie :))

 

:)) Da,cum ma bucur si eu la fiecare victorie obtinuta de Crystal Palace!

Ronnie05.11.2010 11:23
Chelsea se califica, ca deobicei, dupa meciul 4. Nu are nevoie de 6 meciuri ca alte echipe ratate sa se califice. (:|

 

Stai linistit, mai mult de 2 sau 4 meciuri nu va mai avea dupa grupe. :)

Maye05.11.2010 13:16

Iar vorbiti cu ala care nu are habar din ce cartier e echipa lui?

Astristul24.11.2010 14:42

Ma surprinde infrangerea lui Arsenal la Braga.

red&blue_boy24.11.2010 20:17
Ma surprinde infrangerea lui Arsenal la Braga.

Si ce goluri si-au luat de la Matheus,un jucator interesant.

red&blue_boy24.11.2010 23:28

"Prietenul" nostru Lucescu a invins la Partizan cu 3-0... :dry:

 

Real a subordonat si pe Ajax,4-0 la Amsterdam!

Milan a invins la Auxerre,2-0,si s-a calificat mai departe impreuna cu Real...

 

Chelsea s-a chinuit cu Zilina,2-1 pe final...

David17.12.2010 14:27

Barcelona-Arsenal 1

Inter-Bayern 2

AS Roma-Shakhtar 1

Valencia-Shalke 2

Lyon-Ireal 1

Marseiile-Man.United 2

Kopenhaga-Chelsea 2

ady.fcsb17.12.2010 14:34
optimiucl20102011.jpg
red&blue_boy17.12.2010 22:03

Reeditarea finalei din sezonul trecut in optimi !!! :)

David18.12.2010 09:16

Ii snopesc bavarezii!

Daniel-Ionut02.02.2011 08:46

Pentru ca ne apropiem de prima mansa a optimilor CL, am adaugat un sondaj cu potentialele castigatoarea ale Ligii, asa ca "sa votati bine" :D

red&blue_boy02.02.2011 09:05

Daniel,stiu ca ai votat Real ! :)

Daniel-Ionut02.02.2011 09:06
Daniel,stiu ca ai votat Real ! :)

 

Ca era si greu sa iti dai seama :whistle:

MoWeed02.02.2011 10:06

Pai daca Osasuna nu joaca, normal ca a votat cu Real

Maye02.02.2011 11:59

United

Ronnie02.02.2011 12:20

Singura echipa neinvinsa in acest sezon: United!

 

... fara cupa ligii ca aia-i pentru looseri :P

Marius02.02.2011 12:21

Sahtior!

s0r1n11102.02.2011 15:09

Real-Lyon,Bayern-Inter si Barca-Arsenal ,3 duble care au mai fost si sezonul trecut in fazele eliminatorii,inclusiv in finala.Sahtior-ul cred ca are o sansa buna in fata Romei,Copenhaga victima sigura,in rest ramane de vazut..

ady.fcsb14.02.2011 11:38

Roma , Tottenham , Valencia , Bayern Munchen , Real Madrid , Barcelona , Manchester United , Chelsea. Ele vor fi echipele care vor merge mai departe dupa parerea mea.

gio_stgloria14.02.2011 13:18

echipele care au ramas si meciurile

 

5btzd2.jpg

 

echipele care merg mai departe :

 

tottenham, valencia, shaktar, Chelsea, real, united , bayern

blindica14.02.2011 20:38

Din punctul meu de vedere,toate gazdele din prima mansa ,cu exceptia lui Marseille,vor merge mai departe in competitie.S-ar putea sa ma insel cu Copenhaga,dar cred ca vor realiza o ''surpriza''.

gio_stgloria15.02.2011 21:48

AC Milan - Tottenham 0-1 ('80 Crouch)

Valencia - Schalke 1-1 ( '17 Soldado , '64Raul)

 

Sper ca Tottenham sa mearga mai departe , la fel si Valencia.

ady.fcsb16.02.2011 21:30

Portar tampit..Meci fantastic facut de ambele echipe.

«167891027»