FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«14567827»
Adrian15.09.2010 21:09

Ma bucur ca Ajax le-a facut viata grea realistilor.

 

Cred ca avem in fata o noua generatie puternica de pusti. Van der Wiel, De Jong, Alderweireld, Sulejmani, Suarez, Emanuelson - cu astia si altii ca ei se poate ajunge la performante asemanatoare cu cele obtinute de Ajax-ul lui Chivu.

 

 

cefereii, saracii de ei, au facut baie in rahat toata luna pentru bulanul din meciul de azi. Eu ma rog la Dumnezeu pentru un singur lucru in ceea ce priveste aceasta echipa. Sper sa dea pe Antena 1 meciul in care Cartu cedeaza nervos, intra pe teren si il rupe pe unu' din figurantii aia in bataie. Nu de alta dar vreau sa vad faza la TV, nu pe net :))

blindica15.09.2010 21:35

Cu exceptia infrangerii lui Marseille,poate nici aceasta,nu a fost nici un rezultat surpriza in seara nr. 2 a meciurilor din noul sezon UCL. Astea's momente cand trebuie sa joci la pariuri si nu o faci.

Astristul15.09.2010 21:45

Chelsea isi confirma forma buna.

Saracii de la Braga au fost facuti pilaf.

Spartak a produs surpriza serii.

Sahtiorul NU este o echipa romaneasca (ca sa-l contrazic pe comentatorul de la CFR-Basel, care afirma ca E).

Iar in final, ma bucur pentru Rada. Primul meci in tricoul CFR-ului din Cluj si primul gol. ;)

Maye15.09.2010 22:13

Avem si anul asta niste echipe jenante.

 

Sigur se vor depasi recorduri gen 8-0 sau 7-1.

EternalK15.09.2010 23:04

gol Thomas Müller

 

fotbalist!

Maye15.09.2010 23:21

Bayern Munchen si-a lansat site-ul si in romana.

 

 

http://www.fcbayern.telekom.de/en/news/archiv/25358.php

Astristul16.09.2010 10:12
gol Thomas Müller

 

fotbalist!

 

Wow! CE GOL! :w00t:

red&blue_boy16.09.2010 11:41
Wow! CE GOL! :w00t:

Mai ales ca fost si contra Romei,nu? :happy:

 

Super gol,ma bucur ca Muller continua sa joace la fel de bine.

Robert Aeroth16.09.2010 15:12

Valencia arata exact cum arata Ramsey de la Arsenal :no: .

 

Ma bucur ca Ajax le-a facut viata grea realistilor.

 

Cred ca avem in fata o noua generatie puternica de pusti. Van der Wiel, De Jong, Alderweireld, Sulejmani, Suarez, Emanuelson - cu astia si altii ca ei se poate ajunge la performante asemanatoare cu cele obtinute de Ajax-ul lui Chivu.

 

 

cefereii, saracii de ei, au facut baie in rahat toata luna pentru bulanul din meciul de azi. Eu ma rog la Dumnezeu pentru un singur lucru in ceea ce priveste aceasta echipa. Sper sa dea pe Antena 1 meciul in care Cartu cedeaza nervos, intra pe teren si il rupe pe unu' din figurantii aia in bataie. Nu de alta dar vreau sa vad faza la TV, nu pe net :))

 

Adevarul e ca au dat de dracu aia cu Cartu :chair:

Lari28.09.2010 20:20

Rada da gol in al doilea meci consecutiv in Liga, dar pentru meseriasii "tehnicieni" de la Steaua n-a fost bun... JALE, nene!

gio_stgloria28.09.2010 21:11

Am vazut meciul CFR-ului si nu s-au facu de ras in Italia, chiar au pus mari probleme. Oare astia cum reusesc sa nu se faca de rahat in Europa ?

Lari29.09.2010 05:41

Prietene, posesia a fost 60%-40% si raportul suturilor la poarta de 10-3 pentru italieni. Daca juca Steaua, asta era motiv de luni de zile de critici.

 

 

gio_stgloria29.09.2010 07:43

Crede-ma ca au jucat bine si daca Steaua juca asa cu roma era laudata. Dar nu , Steaua e laudata dupa meciul cu Liverpool cand a incasat-o serios. Sa fim seriosi , o fi jucand CFR ul ca o cizma in campionat , dar in CL nu s-a facut de rusine pana acum si nu e loc de frustrari.

 

 

Goals scored 2 1

Possession (%) 59 41

Attempts on target 10 3

Attempts wide 9 13

Fouls committed 12 15

 

Astristul29.09.2010 07:58
Mai ales ca fost si contra Romei,nu? :happy:

 

Eee, asta e ca bonus asa! :P

 

Rada da gol in al doilea meci consecutiv in Liga, dar pentru meseriasii "tehnicieni" de la Steaua n-a fost bun... JALE, nene!

 

Profesionalismul in Ghencea e ceva efemer de ani de zile!

 

 

MoWeed29.09.2010 09:49

Pai mah Lari, trebuia Limbi sa le faca loc vedetelor Parpas si Jelev.

gio_stgloria29.09.2010 17:22

Rubin - Barca 1-0 la pauza

 

Barca fara Messi joaca tuferea mingii, la fel ca spania.

red&blue_boy29.09.2010 19:11
Rubin - Barca 1-0 la pauza

Si s-a terminat 1-1.Uite ca la altii se poate...

Se pare ca nu prea le merge catalanilor cu Rubin. :)

Maye29.09.2010 19:28
Si s-a terminat 1-1.Uite ca la altii se poate...

Pai normal ca se poate cand bagi vreo 25 de milioane numai intr-un jucator.

red&blue_boy29.09.2010 19:36
Pai normal ca se poate cand bagi vreo 25 de milioane numai intr-un jucator.

Da,doar la noi se crede ca poti face performanta cu 10000 de euro pe luna...

Astristul29.09.2010 20:07

Rubinovye are echipa buna. Tin minte ca sezonul trecut in care i-a intalnit pe Barcelona i-a luat 4 din 6 puncte si a fost singura echipa care a

invins-o pe Barcelona in acel sezon de UCL in grupe!

 

PS: Atunci tot egal au facut in Rusia (0-0) si au invins pe Nou Camp! :)

David19.10.2010 19:33

Asta e finalista Champions League cu CFR?Pai aia isi dau autogoluri ca sa bata Bayern.Steaua ii batea.

red&blue_boy19.10.2010 19:35
Steaua ii batea.

Sigur !!! :D

AG19.10.2010 20:03

bayern 2-1 CFR

 

 

28' 0-1 Cadu

 

32' 1-1 Cadu

 

38' 2-1 Panin

 

cum ba ? :)))))

 

 

 

crysty1419.10.2010 20:10

cre-ca-l fura rau arbitrii pe luce :)) .

red&blue_boy19.10.2010 20:16
cre-ca-l fura rau arbitrii pe luce :)) .

DA! :D E "numai" 5-0 pentru Arsenal!

«14567827»