Ma bucur ca Ajax le-a facut viata grea realistilor.
Cred ca avem in fata o noua generatie puternica de pusti. Van der Wiel, De Jong, Alderweireld, Sulejmani, Suarez, Emanuelson - cu astia si altii ca ei se poate ajunge la performante asemanatoare cu cele obtinute de Ajax-ul lui Chivu.
cefereii, saracii de ei, au facut baie in rahat toata luna pentru bulanul din meciul de azi. Eu ma rog la Dumnezeu pentru un singur lucru in ceea ce priveste aceasta echipa. Sper sa dea pe Antena 1 meciul in care Cartu cedeaza nervos, intra pe teren si il rupe pe unu' din figurantii aia in bataie. Nu de alta dar vreau sa vad faza la TV, nu pe net ![]()
