FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«15678927»
Catalyn0719.10.2010 20:41

gaseste el altceva de data asta. ceva cu mafia pariurilor sau ca UEFA e impotriva echipelor din Ucraina

SuperstaR1819.10.2010 21:25
gaseste el altceva de data asta. ceva cu mafia pariurilor sau ca UEFA e impotriva echipelor din Ucraina

 

eu zic sa nu mai radem atat de mult de marele frustrat Lucescu... mai ales ca in ultimul timp si noi am bagat aceleasi scuze expirate cu arbitri si conspiratii de la UEFA sa nu luam puncte in Europa(a se vedea meciurile cu Liverpool si Napoli).

blindica19.10.2010 22:24

Il Luce,suna-l pe fiu` tau ! :))

 

Roma a pierdut acasa cu Basel si cred ca a concretizat cea mai mare surpriza de pana acum,in faza grupelor.

Cred ca Traore este praf,in mod normal eu spun c-ar trebui sa dai gol din pozitiile acelea (Bayern,Roma...). Daca este praf,se stie : cu noi n-o sa rateze :(

 

 

AG19.10.2010 23:48

daca e praf..sa'l traga Mutu pe nas, asa a ajuns mare fotbalist :)))))))

red&blue_boy20.10.2010 04:44

Surprinzatoare intr-adevar infrangerea Romei.Cred ca pe multi i-a "scos" la pariuri...

Astristul20.10.2010 08:57

Astia de la CFR is prosti rau de tot. Puteau sa castige si la Roma, si la Munchen, dar na, sunt si ei romani si e normal sa se piarda. Pai pe aia de la Roma nu stiu cand ii vor mai prinde in forma asta, iar Bayern a jucat cu multe rezerve. Tymoschuk ala era de multe ori aerian pe langa Traore. :rolleyes:

 

eu zic sa nu mai radem atat de mult de marele frustrat Lucescu... mai ales ca in ultimul timp si noi am bagat aceleasi scuze expirate cu arbitri si conspiratii de la UEFA sa nu luam puncte in Europa(a se vedea meciurile cu Liverpool si Napoli).

Adevarat, dar in cazul "Napoli", eu il consider furt!

 

Steaua ii batea.

.... pe umar!

 

 

blindica20.10.2010 10:00
red&blue_boy20.10.2010 10:46

Amuzant rau Lucescu asta.

ady.fcsb20.10.2010 14:29

Il Muce se plange iar de arbitraj

 

Pentru cine sa uitat la rezumatele UCL,cum au fost cele 4 goluri ale lui Sahtior care au fost anulate ? :)) Eu totusi cred ca Sahtior a luat bataie dupa o eroare grava de arbitraj,altfel nu-mi explic ..

red&blue_boy20.10.2010 19:43

Inter - Tottenham 4-0 la pauza !!!

MoWeed20.10.2010 20:59

Nu stiti ca arbitri au ceva cu clanul Lucescu? Din cauza lor nu e Il Muce un antrenor la fel de titrat ca si Mourinho

red&blue_boy02.11.2010 21:18

Tottenham - Inter 2-0 in minutul '75!Meci controlat clar de londonezi,cel putin pana acum.

 

LE : 2-1,gol Eto'o.Se anunta un final interesant!

ady.fcsb02.11.2010 21:47

Marti ,2 noiembrie :

 

Tottenham - Inter 3-1

Werder Bremen -Twente 0-2

Hapoel Tel-Aviv - Schalke 0-0

Benfica-Lyon 4-3

Valencia - Rangers 3-0

Bursaspor - Man UTD 0-3

Copenhaga - Barcelona 1-1

Rubin Kazan - PAO 0-0

 

Bv GARETH BALE !!E demential jucatoru asta..

red&blue_boy03.11.2010 05:41
Bv GARETH BALE !!E demential jucatoru asta..

Super jucator!Si tanar,poate sa ajunga si mai bun.

adidwu03.11.2010 09:18

Senzational!

Bebe a marcat pentru Manchester.

Maye03.11.2010 10:58
Senzational!

Bebe a marcat pentru Manchester.

Mie mi s-a parut autogol .

red&blue_boy03.11.2010 20:43

Mucescu conduce Arsenal la pauza,2-1... :dry:

Real conduce 1-0 la Milan...

 

LE : Milan - Real 2-2,spaniolii au egalat prin minutul '94... :(

gio_stgloria04.11.2010 07:54

Pipo a fost senzational aseara, nu stiu ce sa mai cred despre jucatorul asta care in cateva minute a reusit ceea ce Pato si Ibrahimovic n-au reusit tot meciul. Multi zic ca e norocos , eu zic doar ca este un varf pursange.

Astristul04.11.2010 08:00

Desi s-au infiintat in 1907, eu cred ca dupa meciul de aseara, CFR Cluj ar trebui sa se numeasca CFR 04 Cluj, dupa modelul brevetat de echipa din Gelsenkirchen, Schalke 04! :D

red&blue_boy04.11.2010 09:52

Ce e interesant,CFR a luat in primul meci un gol,in al doilea-doua goluri,in al treilea-trei goluri,iar aseara-patru goluri! :)

 

 

Pipo a fost senzational aseara. Multi zic ca e norocos , eu zic doar ca este un varf pursange.

La fel cred si eu...Si are 70 de goluri in vreo 112 meciuri in cupele europene...Putini se pot lauda cu un astfel de procentaj...

Adrian04.11.2010 10:08

Interesant e faptul ca, dupa meci, desi cefereul a fost umilita de un Bayern carpit, cei de la tvr au incercat sa o scoata cum ca e ceva normal, nu e o tragedie, nu e o umilinta. Nu imi aduc aminte sa fii facut la fel cand Steaua o lua de la Real sau Lyon sau Arsenal sau chiar Bayern. Da' alea erau probabil alte vremuri.

 

Sau, dat fiind faptul ca la emisiune se afla acel scarbos Niculescu, un dinamuist celebru, nu e de mirare ca jigodia a incercat sa scoata din rahat tot ce e rival al Stelei.

MoWeed04.11.2010 12:38

Si cand stau sa ma gandesc ca nici macar in era Oierul nu am trait o rusine asa de mare in europa ca un 0-4 acasa. Nici de la Real, Lyon, Bayern, Sevilia, Dinamo Kiev, Fiorentina...

 

 

Astristul05.11.2010 09:12
Ce e interesant,CFR a luat in primul meci un gol,in al doilea-doua goluri,in al treilea-trei goluri,iar aseara-patru goluri! :)

 

La fel cred si eu...Si are 70 de goluri in vreo 112 meciuri in cupele europene...Putini se pot lauda cu un astfel de procentaj...

 

Joaca progresiv baietii, mai ales in aparare! La urmatorul meci vor lua 5! :))

 

Pippo a dat golul 2 din offside clar!

red&blue_boy05.11.2010 09:59
Pippo a dat golul 2 din offside clar!

:P Nu conteaza,nu se pune!

 

Da,asa e,a fost offside.

Vlad Bogdan05.11.2010 10:33

Chelsea se califica, ca deobicei, dupa meciul 4. Nu are nevoie de 6 meciuri ca alte echipe ratate sa se califice. (:|

«15678927»