gaseste el altceva de data asta. ceva cu mafia pariurilor sau ca UEFA e impotriva echipelor din Ucraina
gaseste el altceva de data asta. ceva cu mafia pariurilor sau ca UEFA e impotriva echipelor din Ucraina
gaseste el altceva de data asta. ceva cu mafia pariurilor sau ca UEFA e impotriva echipelor din Ucraina
eu zic sa nu mai radem atat de mult de marele frustrat Lucescu... mai ales ca in ultimul timp si noi am bagat aceleasi scuze expirate cu arbitri si conspiratii de la UEFA sa nu luam puncte in Europa(a se vedea meciurile cu Liverpool si Napoli).
Il Luce,suna-l pe fiu` tau ! ![]()
Roma a pierdut acasa cu Basel si cred ca a concretizat cea mai mare surpriza de pana acum,in faza grupelor.
Cred ca Traore este praf,in mod normal eu spun c-ar trebui sa dai gol din pozitiile acelea (Bayern,Roma...). Daca este praf,se stie : cu noi n-o sa rateze ![]()
daca e praf..sa'l traga Mutu pe nas, asa a ajuns mare fotbalist
)))))
Surprinzatoare intr-adevar infrangerea Romei.Cred ca pe multi i-a "scos" la pariuri...
Astia de la CFR is prosti rau de tot. Puteau sa castige si la Roma, si la Munchen, dar na, sunt si ei romani si e normal sa se piarda. Pai pe aia de la Roma nu stiu cand ii vor mai prinde in forma asta, iar Bayern a jucat cu multe rezerve. Tymoschuk ala era de multe ori aerian pe langa Traore. ![]()
eu zic sa nu mai radem atat de mult de marele frustrat Lucescu... mai ales ca in ultimul timp si noi am bagat aceleasi scuze expirate cu arbitri si conspiratii de la UEFA sa nu luam puncte in Europa(a se vedea meciurile cu Liverpool si Napoli).
Adevarat, dar in cazul "Napoli", eu il consider furt!
Steaua ii batea.
.... pe umar!
Legat de Arsenal Londra vs Sahtior 5 - 1 :
Lucescu după 1-5 cu Arsenal: "Englezii nu ne-au fost superiori! Le-am oferit 3 cadouri"
Amuzant rau Lucescu asta.
Il Muce se plange iar de arbitraj
Pentru cine sa uitat la rezumatele UCL,cum au fost cele 4 goluri ale lui Sahtior care au fost anulate ?
Eu totusi cred ca Sahtior a luat bataie dupa o eroare grava de arbitraj,altfel nu-mi explic ..
Inter - Tottenham 4-0 la pauza !!!
Nu stiti ca arbitri au ceva cu clanul Lucescu? Din cauza lor nu e Il Muce un antrenor la fel de titrat ca si Mourinho
Tottenham - Inter 2-0 in minutul '75!Meci controlat clar de londonezi,cel putin pana acum.
LE : 2-1,gol Eto'o.Se anunta un final interesant!
Marti ,2 noiembrie :
Tottenham - Inter 3-1
Werder Bremen -Twente 0-2
Hapoel Tel-Aviv - Schalke 0-0
Benfica-Lyon 4-3
Valencia - Rangers 3-0
Bursaspor - Man UTD 0-3
Copenhaga - Barcelona 1-1
Rubin Kazan - PAO 0-0
Bv GARETH BALE !!E demential jucatoru asta..
Bv GARETH BALE !!E demential jucatoru asta..
Super jucator!Si tanar,poate sa ajunga si mai bun.
Senzational!
Bebe a marcat pentru Manchester.
Senzational!Bebe a marcat pentru Manchester.
Mie mi s-a parut autogol .
Mucescu conduce Arsenal la pauza,2-1... ![]()
Real conduce 1-0 la Milan...
LE : Milan - Real 2-2,spaniolii au egalat prin minutul '94... ![]()
Pipo a fost senzational aseara, nu stiu ce sa mai cred despre jucatorul asta care in cateva minute a reusit ceea ce Pato si Ibrahimovic n-au reusit tot meciul. Multi zic ca e norocos , eu zic doar ca este un varf pursange.
Desi s-au infiintat in 1907, eu cred ca dupa meciul de aseara, CFR Cluj ar trebui sa se numeasca CFR 04 Cluj, dupa modelul brevetat de echipa din Gelsenkirchen, Schalke 04! ![]()
Ce e interesant,CFR a luat in primul meci un gol,in al doilea-doua goluri,in al treilea-trei goluri,iar aseara-patru goluri! ![]()
Pipo a fost senzational aseara. Multi zic ca e norocos , eu zic doar ca este un varf pursange.
La fel cred si eu...Si are 70 de goluri in vreo 112 meciuri in cupele europene...Putini se pot lauda cu un astfel de procentaj...
Interesant e faptul ca, dupa meci, desi cefereul a fost umilita de un Bayern carpit, cei de la tvr au incercat sa o scoata cum ca e ceva normal, nu e o tragedie, nu e o umilinta. Nu imi aduc aminte sa fii facut la fel cand Steaua o lua de la Real sau Lyon sau Arsenal sau chiar Bayern. Da' alea erau probabil alte vremuri.
Sau, dat fiind faptul ca la emisiune se afla acel scarbos Niculescu, un dinamuist celebru, nu e de mirare ca jigodia a incercat sa scoata din rahat tot ce e rival al Stelei.
Si cand stau sa ma gandesc ca nici macar in era Oierul nu am trait o rusine asa de mare in europa ca un 0-4 acasa. Nici de la Real, Lyon, Bayern, Sevilia, Dinamo Kiev, Fiorentina...
Ce e interesant,CFR a luat in primul meci un gol,in al doilea-doua goluri,in al treilea-trei goluri,iar aseara-patru goluri!
La fel cred si eu...Si are 70 de goluri in vreo 112 meciuri in cupele europene...Putini se pot lauda cu un astfel de procentaj...
Joaca progresiv baietii, mai ales in aparare! La urmatorul meci vor lua 5! ![]()
Pippo a dat golul 2 din offside clar!
Pippo a dat golul 2 din offside clar!
Nu conteaza,nu se pune!
Da,asa e,a fost offside.
Chelsea se califica, ca deobicei, dupa meciul 4. Nu are nevoie de 6 meciuri ca alte echipe ratate sa se califice. (![]()