In aceasta seara se vor juca urmatarele meciuri :
Copenhaga - Chelsea
Lyon - Real Madrid
Pronostic : Copenhaga , iar dincolo egal.
In aceasta seara se vor juca urmatarele meciuri :
Copenhaga - Chelsea
Lyon - Real Madrid
Pronostic : Copenhaga , iar dincolo egal.
Super meci diseara intre Lyon si Real. Si eu prevad un egal, dar cu goluri. De cealalta parte, in ciuda faptului ca mai toti prietenii mi-au spus ca va bate Copenhaga si vor face surpriza, eu sunt convins ca Chelsea isi va castiga de astazi dubla cu danezii.
Ar fi de rasul lumii Real sa nu se califice. Eu sper la un egal, dar cred ca va bate Realul.
In celalalt meci, nu m-ar mira sa faca surpriza Copenhaga, dar ma astept sa bata Chelsea, chiar si jucand in deplasare...
oaspetii vor avea victorii clare zic eu.
Oaspetii se califica! ![]()
Aseara , Copenhaga-Chelsea 0-2 (dubla Anelka) si Lyon-Real Madrid 1-1 (Gomis-Benzema).
Real va avea viata grea in retur , totul e posibil la meciul asta. Ca forta de grup Lyon e peste madrileni si asta va avea un cuvant important de spus.
__________________________________________________
Meciurile din aceasta seara sunt :
Marseille - M. United
Inter - Bayern
Probable Starting XI: Cesar " Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu " Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta " Sneijder, Stankovic " Eto'o
Probable Starting XI: Kraft " Lahm, Tymoshchuk, Badstuber, Pranjic " Schweinsteiger, Luiz Gustavo " Robben, Mueller, Ribery " Gomez
_______________________________
Pronostic : egal si victorie inter.
Sneijder si Schweinsteiger sunt in opinia mea cei mai buni mijlocasi din lume o sa fie interesant sa vad un duel intre ei ![]()
Sneijder si Schweinsteiger sunt in opinia mea cei mai buni mijlocasi din lume o sa fie interesant sa vad un duel intre ei![]()
Desigur,e doar opinia ta.Bine ca nu au multi o opinie ca a ta. ![]()
Desigur,e doar opinia ta.Bine ca nu au multi o opinie ca a ta.
Iti pot argumenta de ce ii vad peste jucatori ca hobitul de Messi si papusica de cristina. In primul rand cei 2 sunt coordonatori de joc, mijlocasi mult mai completi participa si la faza defensiva si la faza ofensiva nu sunt doar jucatori de executie.
In al doilea rand ambii au jucat excelent la CM, pe cand hobitul si papusica au fost inexistenti.
Marseille - Manchester United 0-0 .
Inter - Bayern 0-1 , gol Gomez in minutul '90 .
Si uite asa ies toti macaronarii din Liga.. Frumos sezon de UCL
.
SUPERB !!! Marti ,tampitii de la tvr transmit Sahtior - Roma in loc de Barcelona - Arsenal. Deja a inceput campania de pupat in cur la Il Muce.
TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.
Incredibil!
TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.
Incredibil!
Noroc ca exista internet.
TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.
Incredibil!
Se stia dinaintea meciului tur,ca s-asa Lucescu a facut gargara ca nu i s-a transmis si meciul de la Roma...
Se stia dinaintea meciului tur,ca s-asa Lucescu a facut gargara ca nu i s-a transmis si meciul de la Roma...
Ce va mira? Nu este exclus sa vedem inca un "ambasador " cum promoveaza imaginea Romaniei in afara granitelor. Vom vedea meciurile de box ale lui Bute,pardon frunza de pe spatele pugilistului roman. Probabil ca undeva pe banca ucrainienilor se va face putin loc si pentru frunzulita Elenei.
Sa ne asteptam de-acuma sa vedem Real-Barcelona pe net ca Digiu o sa transmita meciul lui Hercules...
**** TVR. Vreau sa vad fotbal, nu ciori!
O sa vizionez meciul pe Star la TV si comentariul turcesc o sa fie mai bun ![]()
Mda se pare ca astia nu trasnmit nimica ![]()
In seara asta Arsenal Londra va face istorie !
Nu credeam ca o sa spun vreodata asa ceva, dar in seara aceasta aproape ca-mi doresc ...calificarea celor de la AS Roma.Este o mizerie ce se intampla, indiferent cine-i responsabil pentru transmiterea meciului din Ucraina.
Daca cumva se califica, Doamne fereste!, in sferturi, in loc de un Real-Bayern(de ex.) am fi nevoiti sa asistam la o noua croncaneala a lui Mucea.
Cum e posibil sa nu transmiti Barca-Arsenal, o partida ce oglindeste frumusetea fotbalului, spectaculozitatea?!Aceasta e situatia, infecta.Il urmaresc si pe acesta pe net, cum am procedat in toamna, cand in loc de meciurile celor din Cluj, le-am vizionat pe cele ale Realului.
In seara asta Arsenal Londra va face istorie !
Sa te auda Dumnezeu.
baieti , o rugaminte as avea, daca a gasit cineva un site/link/sopcast unde se transmite meciul al mai important din seara asta as fi recunoscator ![]()
In seara asta Arsenal Londra va face istorie !
Va fi greu,foarte greu...