FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«18910111227»
gio_stgloria22.02.2011 16:18

In aceasta seara se vor juca urmatarele meciuri :

 

Copenhaga - Chelsea

Lyon - Real Madrid

 

Pronostic : Copenhaga , iar dincolo egal.

Ronnie22.02.2011 16:21

Super meci diseara intre Lyon si Real. Si eu prevad un egal, dar cu goluri. De cealalta parte, in ciuda faptului ca mai toti prietenii mi-au spus ca va bate Copenhaga si vor face surpriza, eu sunt convins ca Chelsea isi va castiga de astazi dubla cu danezii.

MoWeed22.02.2011 17:02

Ar fi de rasul lumii Real sa nu se califice. Eu sper la un egal, dar cred ca va bate Realul.

In celalalt meci, nu m-ar mira sa faca surpriza Copenhaga, dar ma astept sa bata Chelsea, chiar si jucand in deplasare...

Alex88pl22.02.2011 18:10

oaspetii vor avea victorii clare zic eu.

red&blue_boy22.02.2011 18:41

Oaspetii se califica! :)

red&blue_boy23.02.2011 05:34

Aseara , Copenhaga-Chelsea 0-2 (dubla Anelka) si Lyon-Real Madrid 1-1 (Gomis-Benzema).

gio_stgloria23.02.2011 09:29

Real va avea viata grea in retur , totul e posibil la meciul asta. Ca forta de grup Lyon e peste madrileni si asta va avea un cuvant important de spus.

 

__________________________________________________

 

 

Meciurile din aceasta seara sunt :

 

Marseille - M. United

 

Inter - Bayern

 

Probable Starting XI: Cesar " Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu " Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta " Sneijder, Stankovic " Eto'o

 

Probable Starting XI: Kraft " Lahm, Tymoshchuk, Badstuber, Pranjic " Schweinsteiger, Luiz Gustavo " Robben, Mueller, Ribery " Gomez

 

_______________________________

 

Pronostic : egal si victorie inter.

Robert Aeroth23.02.2011 10:44

Sneijder si Schweinsteiger sunt in opinia mea cei mai buni mijlocasi din lume o sa fie interesant sa vad un duel intre ei :D

DelPiero1023.02.2011 10:52
Sneijder si Schweinsteiger sunt in opinia mea cei mai buni mijlocasi din lume o sa fie interesant sa vad un duel intre ei :D

Desigur,e doar opinia ta.Bine ca nu au multi o opinie ca a ta. :P

Robert Aeroth23.02.2011 20:49
Desigur,e doar opinia ta.Bine ca nu au multi o opinie ca a ta. :P

 

Iti pot argumenta de ce ii vad peste jucatori ca hobitul de Messi si papusica de cristina. In primul rand cei 2 sunt coordonatori de joc, mijlocasi mult mai completi participa si la faza defensiva si la faza ofensiva nu sunt doar jucatori de executie.

In al doilea rand ambii au jucat excelent la CM, pe cand hobitul si papusica au fost inexistenti.

red&blue_boy23.02.2011 21:34

Marseille - Manchester United 0-0 .

Inter - Bayern 0-1 , gol Gomez in minutul '90 .

ady.fcsb24.02.2011 11:47

Si uite asa ies toti macaronarii din Liga.. Frumos sezon de UCL :) .

 

 

SUPERB !!! Marti ,tampitii de la tvr transmit Sahtior - Roma in loc de Barcelona - Arsenal. Deja a inceput campania de pupat in cur la Il Muce.

Ronnie07.03.2011 15:17

TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.

 

Incredibil!

gio_stgloria07.03.2011 15:38
TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.

 

Incredibil!

 

Noroc ca exista internet.

red&blue_boy07.03.2011 15:50
TVR 1 transmite maine Sahtior - AS Roma.

 

Incredibil!

Se stia dinaintea meciului tur,ca s-asa Lucescu a facut gargara ca nu i s-a transmis si meciul de la Roma...

vlad07.03.2011 16:29
Se stia dinaintea meciului tur,ca s-asa Lucescu a facut gargara ca nu i s-a transmis si meciul de la Roma...

 

Ce va mira? Nu este exclus sa vedem inca un "ambasador " cum promoveaza imaginea Romaniei in afara granitelor. Vom vedea meciurile de box ale lui Bute,pardon frunza de pe spatele pugilistului roman. Probabil ca undeva pe banca ucrainienilor se va face putin loc si pentru frunzulita Elenei.

 

 

Ronnie08.03.2011 16:05

Sa ne asteptam de-acuma sa vedem Real-Barcelona pe net ca Digiu o sa transmita meciul lui Hercules...

MoWeed08.03.2011 16:09

**** TVR. Vreau sa vad fotbal, nu ciori!

zloty08.03.2011 16:28

O sa vizionez meciul pe Star la TV si comentariul turcesc o sa fie mai bun :))

 

Mda se pare ca astia nu trasnmit nimica :(

gio_stgloria08.03.2011 17:16

In seara asta Arsenal Londra va face istorie !

laur_2308.03.2011 18:02

Nu credeam ca o sa spun vreodata asa ceva, dar in seara aceasta aproape ca-mi doresc ...calificarea celor de la AS Roma.Este o mizerie ce se intampla, indiferent cine-i responsabil pentru transmiterea meciului din Ucraina.

Daca cumva se califica, Doamne fereste!, in sferturi, in loc de un Real-Bayern(de ex.) am fi nevoiti sa asistam la o noua croncaneala a lui Mucea.

Cum e posibil sa nu transmiti Barca-Arsenal, o partida ce oglindeste frumusetea fotbalului, spectaculozitatea?!Aceasta e situatia, infecta.Il urmaresc si pe acesta pe net, cum am procedat in toamna, cand in loc de meciurile celor din Cluj, le-am vizionat pe cele ale Realului.

Kellerman08.03.2011 19:03
In seara asta Arsenal Londra va face istorie !

 

 

Sa te auda Dumnezeu.

rLz08.03.2011 19:28

baieti , o rugaminte as avea, daca a gasit cineva un site/link/sopcast unde se transmite meciul al mai important din seara asta as fi recunoscator :)

laur_2308.03.2011 19:35

http://sports-TV.eu/index.html

 

Acesta e site-ul pe care urmaresc.In Explorer merge bine.Succes!

red&blue_boy08.03.2011 19:38
In seara asta Arsenal Londra va face istorie !

 

Va fi greu,foarte greu...

«18910111227»