FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«1141516171827»
red&blue_boy06.04.2011 21:13

Barem a recunoscut ca nu mai au nici o sansa in retur...

Stryker06.04.2011 21:19

Excelent titlul gasit de cei de la onlinesport dupa meci :

 

"Lucescu a luat-o-n "manita" de la Barcelona" :))

 

I.N.Money06.04.2011 21:21
Barem a recunoscut ca nu mai au nici o sansa in retur...

Stie ca o sa fie furat si acolo, cum a fost furat astazi.

red&blue_boy06.04.2011 21:24
Excelent titlul gasit de cei de la onlinesport dupa meci :

 

"Lucescu a luat-o-n "manita" de la Barcelona" :))

Misto!

 

Stie ca o sa fie furat si acolo, cum a fost furat astazi.

:))

*Alecs*06.04.2011 21:33
2aioj77.jpg
red&blue_boy06.04.2011 21:48

A fost cam penalty la intrarea lui Evra la Ramires...Iata ca United nu e doar furata de arbitrii! :)

*Alecs*06.04.2011 21:54

La cum a castigat Chelsea ultimile trei meciuri din campionat cu Man United, ar fi culmea sa se planga cineva de penalty.

ebonyc06.04.2011 22:50

Iar s-au tiganit Lucescu si cu Rat. (fara intentie de ironie)

 

Doamne ,ce obsesie...6-2 sau 2-6 ala a fost mult mai umilitor.

Ma bucur ca s-au marcat 6 goluri pe Camp Nou,daca tot ni s-a bagat Mucescu pe gat,macar a fost spectacol.

Daca observati,Sahtior are niste jucatori,un fel de no-name fake-uri : Fernandinho ( Ronaldinho ) , Luis Adriano ( Fabiano ) , Willian (m),genul ''ba,mi-am luat brazilieni de la Gorjului ca la Obor erau scumpi''. Toti cu freza de Sean Paul. :judge:

Sezonul acesta avem 5 meciuri Real Madrid vs Barcelona. Nu ne plangem ! REAL !!

 

Sa stii ca Willian ala e chiar bun. Il stiu de acum 5 ani de la Corinthians. Ala din pacate n-a nimerit o echipa pe masura lui.

blindica07.04.2011 04:33

Mai degraba Sahtior l-a facut ''mare'' in Europa,pana la urma.Realist vorbind,nu putem spune ca n-a nimerit o echipa pe masura lui,deoarece in fata Barcelonei e foarte greu sa faci fata chiar daca te numesti Real Madrid,astfel ca acest 5-1 nu e chiar o surpriza.Spun acestea desi simpatizez cu ''albii''. Ratarea aceea cand era Valdes iesit din poarta mi se pare ca Willian a comis-o,ori Stankovic a dat din prima de la o distanta mai mare,fara ca mingea sa cada. S-ar putea sa fie bun Willian,iar eu,neurmarindu-i evolutiile si nestiindu-l din perioada Corinthians,sa ma precipit. Dar Willian nici pe faza de atac nu a fost productiv,tinand cont ca Dani Alves a urcat cand a vrut el si i-a lasat o gramada de spatii.

MikStelista07.04.2011 05:25

@Blindica

Umilirea aia e cea mai recenta :))

JDERUL07.04.2011 05:35

Iar ,,l-au lucrat"arbitrii si...Rat...si L.Fabiano...si.....

Toata lumea este impotriva lui mucescu,toti sunt de vina,toti sunt gelosi pe realizarile lui.Cred ca s-a sfatuit si cu razvanelul pentru tactica meciului.Ce-si mai dadea cu parerea si acesta inaintea meciului,ce teorii dezvolta,jurai ca-i fiul lui taticu.

 

La mai multe in retur!

gio_stgloria07.04.2011 10:14

Hai sa nu fim nesimtiti si invidiosi si sa recunoasteam ca sahtior merita mai mult.

vlad07.04.2011 10:40
Hai sa nu fim nesimtiti si invidiosi si sa recunoasteam ca sahtior merita mai mult.

 

@Gio,

Recunosc ca sahtior merita mai multe.

 

http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/2011/03/08/fesul-in-furtuna/

http://www.gsp.ro/international/Liga-campi...gii-231477.html

http://www.gsp.ro/international/Liga-campi...4-8-231495.html (meciul sahtior -roma a fost pe tvr 1 iar Barcelona-arsenal pe boom TV)

http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/2011/02/07/Lucescu-exas...t-ca-de-obicei/

Dupa meciul de aseara a fost cam liniste prin redactii.

ady.fcsb07.04.2011 10:44

Daca ar fi picat cu Spurs,Inter sau Schalke cred ca ar fi mers mai departe si Sahtiorul.

gio_stgloria07.04.2011 11:49
@Gio,

Recunosc ca sahtior merita mai multe.

 

Unii dintre voi sunteti mai frustrati ca rapidistii. Sahtiorul a avut cateva faze foarte periculoase la poarta Barcelonei si daca inscria cine stie ce-ar mai fi fost. Este stiut foarte bine ca daca Barcelona ia gol prima foarte probabil nu va castiga meciul repectiv pentru ca au o constructie lenta si o aparare buna ii poate opri. ex: Sporting Gijon, Rubin Kazan.

Scorul corect dupa parerea mea ar fi fost un 5-3 macar.

 

M-am uitat la multe din meciurile barcelonei si n-am vazut echipa care sa-i surprinda in felul in care a reusit sahtior aseara , nici macar Real Madrid.

vlad07.04.2011 13:21
Unii dintre voi sunteti mai frustrati ca rapidistii. Sahtiorul a avut cateva faze foarte periculoase la poarta Barcelonei si daca inscria cine stie ce-ar mai fi fost. Este stiut foarte bine ca daca Barcelona ia gol prima foarte probabil nu va castiga meciul repectiv pentru ca au o constructie lenta si o aparare buna ii poate opri. ex: Sporting Gijon, Rubin Kazan.

Scorul corect dupa parerea mea ar fi fost un 5-3 macar.

 

M-am uitat la multe din meciurile barcelonei si n-am vazut echipa care sa-i surprinda in felul in care a reusit sahtior aseara , nici macar Real Madrid.

 

 

@Gio,faptul ca altii au alte simpatii nu inseamna ca sunt frustrati. Acum eu nu am nimic impotriva lui sahtior doar pentru ca Mircea cel Batran este antrenorul lor. Mie-mi place Barcelona.

 

Si raspunsul meu a fost mai mult o gluma. Nu ma puteam abtine si m-am jucat putin cu afirmatia ta. N-ai observat ca o singura litera schimba contextul ? :)

Ronnie12.04.2011 17:52

Torres titular. United in finala!

David12.04.2011 18:11

Barcelona ii asteapta.

red&blue_boy12.04.2011 19:41

Soc si groaza,Lucescu e condus de Barcelona si la Donetk!!!Presupun ca arbitrii sunt de vina!!!

zloty12.04.2011 19:43
Soc si groaza,Lucescu e condus de Barcelona si la Donetk!!!Presupun ca arbitrii sunt de vina!!!

Si tu acuma doar nu o fi il muce de vina nu?

red&blue_boy12.04.2011 19:59
Si tu acuma doar nu o fi il muce de vina nu?

Stiu ! Rat a fost de vina la golul primit , ca n-a fost in teren ! :D

stockton12.04.2011 20:31

Superb joc United! Ninio a aratat din nou ca a gresit cand a parasit Liverpool....nu joaca nimic si Ancelotti a gresit grav titularizandu-l in locul lui Drogba. Rooney a fost foarte bun, iar Giggs a pasat decisiv la toate cele 3 goluri ale calificarii.

ady.fcsb12.04.2011 23:06

Si deja se stie prima finalista in proportie de 80% iar in proportie de 60% si a doua.Incredibil cate goluri poate sa marcheze Messi...Sa-i spuna cineva ciobanului ca circaru ala de la Barcelona are mai multe goluri decat intreaga lui echipa de oi sezonul asta.

 

Referitor la declaratia lui Il Muce,probabil ca daca ii avea pe Messi,Xavi,Iniesta,Pique ,Alves,Villa,Busquets,Pedro castiga meciul de ieri :)).

 

MoWeed13.04.2011 09:09

Ronnie, eu zic ca nu trebuie sa se creada cei de la United deja castigatori. Totusi, Schalke sunt nemti si cu nemtii nu poti fi niciodata sigur...

vlad13.04.2011 09:19
Ronnie, eu zic ca nu trebuie sa se creada cei de la United deja castigatori. Totusi, Schalke sunt nemti si cu nemtii nu poti fi niciodata sigur...

Caline,

Nu ai vazut ca Inter vrea sa se inspire de la Dinamo? Asa ca nu vorbi inca despre Schalke! :)

«1141516171827»