FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mascota Stelei

«14567813»
Kristy_Cj22.05.2006 01:08

Steaua are deja o mascota si acesta este VULTURUL,cel de pe stema,semnifica puterea,superioritatea...plus ca mai vaneaza si ciori si mai face si ceva in capul javrelor care nu-i poate face niciodata nimic pentru ca zboara prea sus,unde potaia nu o sa ajunga niciodata(cainii trebuie sa ramana jos unde e locul,iar vulturul cunoaste maretia cerului infinit)

Sexystelista22.05.2006 10:51

Bai, dar ce spuneti de un grup de majorete format din suporterele Stelei???Eu una ma bag!!!Mascota nu cred ca pot fi ca sunt prea sexy... :lol: :wink:

STARforce22.05.2006 11:02

@Sexystelista Pai organizeaza mai fata!

Sexystelista22.05.2006 11:06

Pai stai asa ca nu e atat de usor.Trebuie o sedinta cu nenea Jiji...Pai avem nevoie de sponsor... :D

IONUTZ-CIPRIAN22.05.2006 11:09

:evil: >>>Poate va pune sa dansati pe MAIBACH!!Bineinteles pt suporteri!!!>>> :twisted:

Sexystelista22.05.2006 11:20

Poate reusim sa le distragem atentia inamicilor pe teren si rateaza tot!!!

IONUTZ-CIPRIAN22.05.2006 11:53

:evil: >>>Daca aveti arme ""sofisticate" in dotarea individuala,atunci poate merge aceasta strategie!!< :lol: >>>> :twisted:

STARforce22.05.2006 12:20

Bravo sexystelista ai idei bune dar success cu "sponsoru".Eu zic sa va strangeti mai intai adica sa formezi grupu!

Gaby22.05.2006 12:23

... Si pana la sponsor, sa ne faceti noua o demonstratie. Cum zice Gigi, sa vedem daca AVETI CARACTER !!

IONUTZ-CIPRIAN22.05.2006 13:24

:evil: >>>Ceva poze?Sa vedem si noi,ca doar noi suntem publicul si in acelasi timp si juriul!!>>>> :twisted:

Sexystelista22.05.2006 14:43

Vreti cam multe voi!!!sponsorul trebuie sa primeasca demonstratia...Va bagati??? :wink:

IONUTZ-CIPRIAN22.05.2006 14:50

:evil: >>>Sa vedem produsul sexisto!!!Un vultur ar fi excelent ca mascota,parerea mea!!>>> :twisted:

forever_STEAUA22.05.2006 15:02

@Sexystelista & co.

 

pentru discutii de genu' s-a inventat mirc-ul. Si mai nou messenger-ul...

Rossoblu22.05.2006 15:31

sexystelista poze pls asta a fost offtopic, daca esti super sexy te promovez eu.. ontopic Vulturul e cel mai potrivit sau Leul meu din avatar 8)

moxy22.05.2006 15:44

:lol: poate undeva la tribuna 1 :D

***alex***22.05.2006 17:40

Dar sa nu-l incurajati numai pe Carlosito :lol:

STARforce23.05.2006 09:15

Bravo Sexystelista that's the spirit!!!Are dreptate fata....Mai e putin si suntem CAMPIONI DIN NOU!!!!!Si vreau sa CASTIGAM si SUPERCUPA nu ca sa avem si o cupa dar stiti voi de ce....

korynna23.05.2006 10:47

e buna asta cu majoretele :lol:

cristian01423.05.2006 11:32

La cat de credincios si devotat bisericii e Jiji, n-o sa accepte sa avem o formatie de majorete.Poate le ia pe amatoarele de asa ceva si le duce la Muntele Athos sa le spovedeasca. :lol:

Sexystelista23.05.2006 11:37

Cu riscul de a-i supara pe moderatori trebuie sa-ti spun ca probabil tu nu ai ce face acasa si te apuci asa aiurea sa comentezi niste lucruri la care esti pe dinafara!Iti explic ca la copilasi:cand am vb de majorete am tinut cont de faptul ca o mascota trebuie sa aiba si o formatie de majorete langa ea, concluzia:nu am fost offtopic.Buuun!!Apoi te-ai gasit tu sa vi aici si sa spui ca are tenta de prostitutie, dar ai tupeu sa-mi spui mie ca am fost deplasata si ca rostesc numai "abjectii"(cred ca daca te pun sa explici cuvantul asta nici macar nu sti ce inseamna).

In ultimul rand este ultima replica pe care ti-o dau, pentru ca eu cu oamenii ingusti la minte nu discut!!

Rossoblu23.05.2006 13:01

majorete cu fuste lungi si cojoc pe ele facand hora poate :lol:

ADRIAN PACURAR23.05.2006 14:06

Usor , mai aveti un pas pana la o mica 'batalie' verbala...

_yang25.05.2006 07:10

Ar fi bun Borcea dar il avem pe Gigi si nu mai e cazul sa cautam... :lol:

bijoux_bz25.05.2006 08:49

eu zic sa fie un vultur albastru cu aripile rosii. ce nu inteleg este de ce se discuta pe aici degeaba k oricum nu ne baga nimeni din conducere in seama. ar fi tare daca cineva s-ar uita pe forumuri si ar propune idei clubului. parerile suporterilor trebuiesc luate in seama pentru ca Steaua = suporteri

_yang26.05.2006 11:03
eu zic sa fie un vultur albastru cu aripile rosii. ce nu inteleg este de ce se discuta pe aici degeaba ca oricum nu ne baga nimeni din conducere in seama. ar fi tare daca cineva s-ar uita pe forumuri si ar propune idei clubului. parerile suporterilor trebuiesc luate in seama pentru ca Steaua = suporteri

 

Daca ti se pare ca ai o idee buna trimite-o pe mail la s***@*** !!!

«14567813»