FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mascota Stelei

«1111213»
stelistu_607.01.2008 13:41

Ar fi ceva :-j.

LEO STELISTU20.01.2008 01:58

defapt Becali e deja o mascota cu costum sau fara :biggrin:

MoWeed20.01.2008 11:32

avem o mascota......pe Argaseala

Warden_Wave01.02.2008 16:10
:steagcruce: HMMM Saltare Eu cred ca ar trebui o mascota asa cum au echipele mari, cand zic echipe mari ma refer la Totenham, birmingham etc. ideea este ok dar nu cred echipa Steaua ar trebuie sa aibe o mascota din conducere sau dintre jucatori ci mai degraba ceva legat de istoria echipei. Eu as propune o stea ros-albastra sau ceva de genu . Oricum cred ca Domnu Becali ar trebuie sa faca acest lucru bye bye mai vb
alex14705.02.2008 14:30

mascota=oaia

RobYnho07.02.2008 19:19

Nu credeti ca "faimosul" Fane are stofa de mascota ?? ;))

teodor200108.02.2008 19:03

cine e mascota Stelei? spre cl steag3 steag3 dica10

 

ar fi:ori Becali spanzurat de cruce,ori o oaie la proțap

«1111213»