FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mascota Stelei

«1910111213»
cosmin ultras28.08.2007 15:55

Si inainte de fiecare meci tancul sa faca turul terenului.:)) Daca se poate sa si traga spre oficiala:))

SomniQ29.08.2007 10:00
Ceva legat de Armata...

 

Din cate stiu eu nu mai avem nicio legatura cu Armata.

fane_casieru29.08.2007 11:40
Din cate stiu eu nu mai avem nici o legatura cu Armata.

 

Da ,dar originile noastre de acolo se trag.

Raduccio29.08.2007 16:26

Noi suntem 'razboinicii'. Asa ca... un razboinic.

weeezer29.08.2007 16:32
Parerea mea ! :biggrin:

 

Si ce sa sugereze tancul ala cu ditai tunul? Ca o avem mare? :blush:

 

(cer scuze minorilor si domnisoarelor sensibile)

bodanelu29.08.2007 20:40
Din cate stiu eu nu mai avem nicio legatura cu Armata.

 

daca nu avem legatura cu Armata.. ar trebui sa nu ne numim Steaua, ci Fc Steaua..

DelPiero1029.08.2007 20:42
Parerea mea ! :biggrin:

Si cu asta sa tragem in Jiji! :unsure:

DoKiA29.08.2007 21:46

Hmmmmm.....un cangur....pentru ca Steaua reuseste sa sara peste faza preliminara si (speram) grupe forzateaua

borcescu_coposan29.08.2007 21:51

o oaie cu o cruce in frunte, vopsita rosu albastru.. gen milka

razvan_stelist200730.08.2007 08:55

nu cred ca neaparat un club mare ca Steaua trebuie sa aiba o mascota!dar ar fi bun sa avem ca mascota un soldat ros-albastru cu o stea pe piept(ca doar daia suntem clubul armatei). fularsteau2

glow30.08.2007 08:58
nu cred ca neaparat un club mare ca Steaua trebuie sa aiba o mascota!dar ar fi bun sa avem ca mascota un soldat ros-albastru cu o stea pe piept(ca doar daia suntem clubul armatei). fularsteau2

 

Voi n-atri vazut ca Steaua are o mascota, sus l atribuna oficiala ....

:))) :biggrin:

cristian8630.08.2007 17:54
Si ce sa sugereze tancul ala cu ditai tunul? :blush:

 

Departe de mine acest gand.

 

De fapt nu merge ca si mascota, mai degraba ca un simbol al spiritului ofensiv.

Ma gandeam si la o alta utilitate, voi reveni!

 

o oaie cu o cruce in frunte, vopsita rosu albastru.. gen milka

 

Hai ca esti nostim, ce zici sa te imbracam pe tine in oaie, si sa te plasam intr-o haita de lupi? Te bagi ?

benny0102.09.2007 08:56

Cred ca Gigi vrea ca mascota o oaie cu o cruce in mana scandand PNG!!PNG!! :))

 

Pai eu as zice sa avem ca mascota un suporter,cu fularul in mana.Sau ceva de genul asta.

yo_marius_xxx02.09.2007 10:44

....acuma sincer...chiar avem nevoie de o mascota nascocita de "iluminatul patron"??

 

...am cam vazut cu totii ce debiteaza omul....mie unul mi-e cam frica de cine stie ce sfant cu crucea nu stiu care....etc.....

endemic04.09.2007 20:06

eo zic ca nesu e bun de mascota

MALDINI_STEAUA05.09.2007 15:09

Il punem pe bodyguardul lu fecali mascota .. pe Fane ala de fuge MM-u de el :)))

RaMs3s10.10.2007 09:38

super tare ideea sa avem o mascota...un dracusor ar fi frumos....sau un rechin :steag_steaua_ro:

Vialy_Sud10.10.2007 11:47

Atat ca nici dracusorulnici rechinul nu au nici o treaba cu Steaua ..in rest e ok ;) ...eu zic ca nu avem nevoie de o mascota ...suntem noi acolo pentru a reprezenta Steaua ..nu e nevoie de nici o mascota

-=Danny=-10.10.2007 16:58

Mascota cea mai potrivita ar fii un soldat imbracat in haine de caflaj ros-albastre , si c un AK-47 indreptat spre un caine rosu cu alb , si o cioara .....:D

axl2310.10.2007 16:59

Si unde se "cafleaza" soldatul ala? In cires?

-=Danny=-10.10.2007 17:05

In triibuna , sa7 la peluze .... si in loc de ak-47 sa aiba un AWP ..... si cainele si cu cioara sa fie la mijlocu terenului ..... buna ideea nu ??:D

axl2310.10.2007 17:07
buna ideea, nu ??:D

Superba.

Wally10.10.2007 17:11

Nu stiu de unde ii vin ideile astea lui Danny...

c.ronaldo1710.10.2007 17:25

Cred ca am si o propunere pentru cel ce va fi soldatu`.

 

@**alex** - clar clar clar.

**alex**10.10.2007 18:31

@ronie Te gandesti la ce ma gandesc si eu? :))

«1910111213»