Pai normal ar fi un adevarat "Razboinic al Luminii" din evul mediu, cu armura, palos si scut (ca tot suntem clubul Armatei).
Serios vorbind, normal ar trebui sa avem ca mascota vulturul de pe stema veche. steagcruce2
Cam asta este mascota Poli Timisoarei...
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.
Moderatorii
