FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1414243444546»
*Alecs*21.03.2011 10:21

Au fost. Man United a intrat pe teren cu 16 jucatori dintre care 2 portari, au avut dreptul la 5 schimbari, lui Bolton nu i-au fost acordate 7 penalty-uri, Ferguson a fost vazut telefonand secundului spunandu-i ce suma de bani sa-i bage in buzunar asistentului de pe partea sa, iar terenul a fost inclinat din setarile stadionului cu 10 grade inspre poarta lui Jaaskelainen.

Kellerman23.03.2011 11:18

Domnilor, respectuos va spun ca mi s-a parut ca s-a echilibrat balanta pentru acel beach ball de acum 2 sezoane la Sunderland - Liverpool.

 

 

Robert Aeroth23.03.2011 11:29
Domnilor, respectuos va spun ca mi s-a parut ca s-a echilibrat balanta pentru acel beach ball de acum 2 sezoane la Sunderland - Liverpool.

 

Daca te-ar auzi kant acum te-ar lua la bataie...Tu justifici niste porcarii din fotball cu alte porcarii?? Halal etica :thumbdown:

Kellerman23.03.2011 11:31

Cu acel beach ball as putea spune ca s-a pierdut titlul, daca e sa fiu radical.

 

 

Deci sa ramanem la RAZBUNARE doar (o parte din ea).

Ronnie23.03.2011 12:52

E beach ball acum, nu mai e minge de plaja.

Kellerman23.03.2011 17:33

Ai dat-o pe Puya, boss ?

Ronnie02.04.2011 12:07

A 4a etapa consecutiva in care United e facuta praf de arbitraj. Fault mutat in careu de arbitrii...

 

E clar ca Arsenal e campioana deja.

 

edit: penibil, penalty neacordat pentru United.

*Alecs*02.04.2011 13:04

Hai ma Ronnie ce naiba, parca nu-l cunosti pe Lee Mason cel care a acordat golul ala din ultimul minut la care a fost fault, hent si offside in meciul cu Birmingham.

 

Edit 2-4: Hai ca s-au pisat si pe astia, si pe Mason si pe toata federatia lor. Sa ii dea lui Ferguson pe viitor atatea etape de suspendare cate cornere a avut United azi si sa inceapa meciurile de la 2-0 pentru adversari ca nimic nu-i poate opri.

 

A ba nu, a fost blat la pauza cu Avram.

Ronnie02.04.2011 13:32

Dupa meciul asta probabil Rooney o sa primeasca 5-6 etape de suspendare. Gasesc ei motiv.

blindica02.04.2011 13:41
A ba nu, a fost blat la pauza cu Avram.

 

A fost blat pana la pauza pentru ca ambii antrenori sa-si ia cate o ciocolata.Al doilea penalty pentru West Ham este o greseala frecventa printre multi arbitri,n-ar trebui asa mult blamat.Oricum,o echipa ca Manchester United trebuie sa poata reveni in orice conditii daca intalneste o echipa la retrogradare,asa ca 4 goluri nu sunt o surpriza avand in vedere ca au intrat doua ''piese grele''. O greseala pe care ar fi putut sa n-o faca arbitrul era lasarea lui Vidic pe teren,dar peste tot actioneaza principiul asta prin care tre` sa gresesti favorabil pentru ambele parti.

Rooney e senzational,pana si penalty-ul cred ca era imposibil de aparat,indiferent ce portar avea in fata.

stockton02.04.2011 13:54

Fenomenal fotbalist Wayne Rooney! 143 de goluri pentru United pana acum.

y-jam02.04.2011 14:45
Rooney e senzational,pana si penalty-ul cred ca era imposibil de aparat,indiferent ce portar avea in fata.

Si eu am zis la fel. De fapt, cred ca era imposibil de aparat chiar daca portarul ghicea coltul. A fost prea bine plasat si prea puternic acel sut...

 

Maye02.04.2011 21:14

Mica echipa asta United.

Ronnie03.04.2011 06:16

Chicarito a dat in primele 10 minute la United atatea goluri cate au Suarez, Caroll si Torres la un loc in 2 luni.

MoWeed03.04.2011 07:47

Bine ca a revenit United, ca altfel iar va plangeati pe aici ca v-a furat arbitrul :))

Ronnie07.04.2011 13:03

Arsenal deja primeste puncte avans din partea federatiei pentru castigarea titlului. Rooney suspendat 2 etape pentru ca a spus "f*ck" dupa ce a dat gol cu WHU.

 

E incredibil cata bataie de joc impotriva lui United anul asta! Incredibil!!!

red&blue_boy17.04.2011 12:56
zloty17.04.2011 17:01

Un final socant pentru un meci banal intre Arsenal si Liverpool

Ronnie17.04.2011 17:30

A tras pana la maxim si etapa aceasta federatia pentru Arsenal. Din pacate ramane United si restul.

blindica17.04.2011 18:09

Ce colectie are noul actionar majoritar al lui Arsenal Londra : echipa top 4 Anglia, echipa de soccer in America, echipa de hochei (Colorado Avalanche) si echipa de Baschet in NBA (Denver Nuggets ). :naughty:

red&blue_boy17.04.2011 19:13

Mie nu imi plac americanii astia care se baga in fotbalul britanic...

Ronnie24.04.2011 12:27

United 1-0 Everton (Hernandez min.84)

red&blue_boy25.04.2011 06:49

A dat si Torres gol,ba !!!! :clap:

 

Manchester United are acum cu Arsenal si Chelsea.Cred ca dupa meciurile astea doua sunt campioni.

blindica25.04.2011 08:28

La ce rezultate are Wenger,eu il dadeam afara de la echipa sau il faceam scouter.Cel putin in Romania era zburat de mult timp,poate doar si pentru acest sezon. A avut destule sanse pentru a-i prinde din urma pe Manchester United. Pana la urma,Chelsea e mai aproape de Manchester desi ii credeam terminati cu cateva etape in urma.Cel mai probabil oamenii lui Sir Ferguson vor castiga titlul,dar Wenger a facut mari greseli sezonul acesta.

Ronnie01.05.2011 07:29

Federatia 2-1 Tottenham

 

In aceasta dupa-amiaza United se deplaseaza la Arsenal. Foarte probabil federatia isi va face din nou temele si va apropia Chelsea la 3 puncte de finalista UCL.

 

Cel mai trantit Premier League din istorie. Daca United castiga trofeul isi vor baga unghia-n gat.

«1414243444546»