FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1394041424346»
Robert Aeroth06.03.2011 16:10

Si sa ratez sa vad cum fanii lui utd sufera si isi expun frustrarile pe net ? =)))))))))

Ronnie06.03.2011 16:16

Da' tu nu erai ma mare smecher care bate cate 2 pe secunda? Renunti la baieti ca sa stai cu mami-n casa si sa razi pe net?

MoWeed06.03.2011 16:17

Bah, mor de ras cand il vad pe Ronnie cum se oftica :))

Mi-ai luminat ziua

Robert Aeroth06.03.2011 16:22
Da' tu nu erai ma mare smecher care bate cate 2 pe secunda? Renunti la baieti ca sa stai cu mami-n casa si sa razi pe net?

 

 

Liverpool 3 - 0 Manchester United . Ai zis ceva? Nu te-am auzit din cauza zgomotului frustrarii combinat cu durerea:)))))))))))))

ady.fcsb06.03.2011 16:31

3-1 :sleep:

Ronnie06.03.2011 16:38

Lasa sa fie 3-0. Ca si-n tur probabil a fost 3-3. Si-n cupa vreun 2-2.

 

Robert Aeroth06.03.2011 16:40

Eh daca a fost 3-1 atunci numai ai de ce sa iti fie rusine, e o performanta uriasa pt utd sa ii dea gol lu' Liverpool =)))))))))))))))))))))))))))))))))

Ronnie06.03.2011 16:44

Cand joci in 14 e rusinos sa iei gol.

 

Cand joci in 14 e rusinos sa iei gol.

ady.fcsb06.03.2011 16:45

Nu-mi e rusine ca a pierdut United cu 3-1,sau daca pierdea cu 3-0 pentru ca nu iubesc United cum iubesc Steaua.Simpatizez,asta este altceva.Si Liverpool imi place,Everton,Arsenal.Nu-mi place Chelsea si City.La United s-a vazut clar lipsa unor jucatori si forma scazuta,Liverpool a jucat bine si a reusit sa profite.Per ansamblu,sezonul asta clar Manchester este peste Liverpool.

Kellerman06.03.2011 16:46

ronnie esti penibil.

 

 

vezi ca daca arsenal isi castiga restanta va egaleaza la puncte.

 

si aveti meci direct cu Arsenal pe Emirates.

Ronnie06.03.2011 16:52

Pe Lucescu il doare de ce face Steaua.

Pe tine te doare de ce face United.

 

Vreo diferenta?

Kellerman06.03.2011 16:55

De parca pe Ferguson nu l-ar durea de ce ar face Liverpool sau pe noi de ce ar face Dinamo.

 

 

Acum incerci sa fi amuzant ?

 

1. Man utd - 29 matches played - 60 points

2. Arsenal - 28 matches played - 57 points.

 

 

30 Aprilie - Arsenal - Utd.

 

 

Io n-as fi prea fericit, la cum ati jucat astazi, se pisa astia pe voi.

 

Si tine minte ca daca nu era furata in meciul cu Sunderland, aveau acum 59 de puncte si un meci in minus.

*Alecs*06.03.2011 16:57
30 Aprilie - Arsenal - Utd.

 

E pe 1 Mai :(

Ronnie06.03.2011 16:57

Nu cred ca Wenger recurge la tiganii. Totusi, e o diferenta intre Arsenal si Liverpool. Arsenal nu-si pateaza emblema cu caractere precum Gerrrad, Carragher, Torres etc.

Kellerman06.03.2011 17:00

Nu stiu de ce iarasi ma trece cacarea...

Ronnie06.03.2011 17:02

...prin gura.

Kellerman06.03.2011 17:06

Cred ca de acum inainte nu va mai candia respectivul de mai jos la premiile Oscar.

 

21de0927afce7863fedde73237ae7d0d_view.jp

 

 

 

 

Maye06.03.2011 17:08

Si asta e de lauda?

Kellerman06.03.2011 17:15

Nu, nu e...dar cand victima e Nani, stai pe ganduri.

Maye06.03.2011 17:39

Stupid act.

Maye06.03.2011 17:49

Robi, tu cu ce echipa simpatizezi?

gio_stgloria06.03.2011 18:31
Ratari monumentale ale lui Arsenal , gol anulat pe nedrept , inca un accidentat (wilshere).Macar sa piarda mu azi.

:thumbsup:

 

MoWeed06.03.2011 18:48

Vorbea de caracter ala care simpatizeaza cu echipa la care joaca Ferdinand. Mare caracter sa evite testul antidopping. Sau jucatori care debordau de fair-play, precum Cantona sau ciobanul de Roy Keane.

Vezi tu, inainte sa vorbesti de caracterul unor jucatori doar pentru ca joaca mai dur, uite-te in ograda proprie. De Torres nu neg, dar ceilalti 2 nu intra in categoria in care i-ai introdus tu.

 

Oricum ma amuza cat de mult se oftica Ronnie. Cu toate basinile lor, United si-au luat-o la **** :))

red&blue_boy06.03.2011 19:27

Lasand la o parte caracterul,arbitrajul,vremea de-afara,etc,Liverpool a meritat victoria astazi.Au profitat pe deplin de absentele din apararea lui United.Plus ca si Dalglish a pregatit tactic bine meciul...

Kellerman06.03.2011 19:34

Lasa ca si Gerrard a jucat cu injectii, Agger a lipsit, Aurelio s-a rupt iar Carroll nu e refacut fizic inca.

«1394041424346»