Si sa ratez sa vad cum fanii lui utd sufera si isi expun frustrarile pe net ? =)))))))))
Si sa ratez sa vad cum fanii lui utd sufera si isi expun frustrarile pe net ? =)))))))))
Da' tu nu erai ma mare smecher care bate cate 2 pe secunda? Renunti la baieti ca sa stai cu mami-n casa si sa razi pe net?
Bah, mor de ras cand il vad pe Ronnie cum se oftica ![]()
Mi-ai luminat ziua
Da' tu nu erai ma mare smecher care bate cate 2 pe secunda? Renunti la baieti ca sa stai cu mami-n casa si sa razi pe net?
Liverpool 3 - 0 Manchester United . Ai zis ceva? Nu te-am auzit din cauza zgomotului frustrarii combinat cu durerea:)))))))))))))
3-1 ![]()
Lasa sa fie 3-0. Ca si-n tur probabil a fost 3-3. Si-n cupa vreun 2-2.
Eh daca a fost 3-1 atunci numai ai de ce sa iti fie rusine, e o performanta uriasa pt utd sa ii dea gol lu' Liverpool =)))))))))))))))))))))))))))))))))
Cand joci in 14 e rusinos sa iei gol.
Cand joci in 14 e rusinos sa iei gol.
Nu-mi e rusine ca a pierdut United cu 3-1,sau daca pierdea cu 3-0 pentru ca nu iubesc United cum iubesc Steaua.Simpatizez,asta este altceva.Si Liverpool imi place,Everton,Arsenal.Nu-mi place Chelsea si City.La United s-a vazut clar lipsa unor jucatori si forma scazuta,Liverpool a jucat bine si a reusit sa profite.Per ansamblu,sezonul asta clar Manchester este peste Liverpool.
ronnie esti penibil.
vezi ca daca arsenal isi castiga restanta va egaleaza la puncte.
si aveti meci direct cu Arsenal pe Emirates.
Pe Lucescu il doare de ce face Steaua.
Pe tine te doare de ce face United.
Vreo diferenta?
De parca pe Ferguson nu l-ar durea de ce ar face Liverpool sau pe noi de ce ar face Dinamo.
Acum incerci sa fi amuzant ?
1. Man utd - 29 matches played - 60 points
2. Arsenal - 28 matches played - 57 points.
30 Aprilie - Arsenal - Utd.
Io n-as fi prea fericit, la cum ati jucat astazi, se pisa astia pe voi.
Si tine minte ca daca nu era furata in meciul cu Sunderland, aveau acum 59 de puncte si un meci in minus.
30 Aprilie - Arsenal - Utd.
E pe 1 Mai ![]()
Nu cred ca Wenger recurge la tiganii. Totusi, e o diferenta intre Arsenal si Liverpool. Arsenal nu-si pateaza emblema cu caractere precum Gerrrad, Carragher, Torres etc.
Nu stiu de ce iarasi ma trece cacarea...
...prin gura.
Cred ca de acum inainte nu va mai candia respectivul de mai jos la premiile Oscar.

Si asta e de lauda?
Nu, nu e...dar cand victima e Nani, stai pe ganduri.
Stupid act.
Robi, tu cu ce echipa simpatizezi?
Ratari monumentale ale lui Arsenal , gol anulat pe nedrept , inca un accidentat (wilshere).Macar sa piarda mu azi.
![]()
Vorbea de caracter ala care simpatizeaza cu echipa la care joaca Ferdinand. Mare caracter sa evite testul antidopping. Sau jucatori care debordau de fair-play, precum Cantona sau ciobanul de Roy Keane.
Vezi tu, inainte sa vorbesti de caracterul unor jucatori doar pentru ca joaca mai dur, uite-te in ograda proprie. De Torres nu neg, dar ceilalti 2 nu intra in categoria in care i-ai introdus tu.
Oricum ma amuza cat de mult se oftica Ronnie. Cu toate basinile lor, United si-au luat-o la **** ![]()
Lasand la o parte caracterul,arbitrajul,vremea de-afara,etc,Liverpool a meritat victoria astazi.Au profitat pe deplin de absentele din apararea lui United.Plus ca si Dalglish a pregatit tactic bine meciul...
Lasa ca si Gerrard a jucat cu injectii, Agger a lipsit, Aurelio s-a rupt iar Carroll nu e refacut fizic inca.