i sense a disturbance in the force
ronnie, iti dai seama ca in locul tau nu mai postam o luna de acum inainte, nu ?
rahat...iara dau astia gol din bulanu lu hector.
i sense a disturbance in the force
ronnie, iti dai seama ca in locul tau nu mai postam o luna de acum inainte, nu ?
rahat...iara dau astia gol din bulanu lu hector.
ronnie, iti dai seama ca in locul tau nu mai postam o luna de acum inainte, nu ?
Nu te cred.
La felul cum te bucuri pentru o victorie tiganeasca de ce te-as crede?
Si cand ai ca idoli un jucator care saruta emblema si trateaza pe-ascuns cu o echipa rivala sau ca Torres?
mai bine decat sa am idol pe ala ce isi bate proprii suporteri sau scuipa adversari.
in alta ordine de idei, subordonare totala, cum ar spune un clasic in viata, care culmea a comentat si meciul. ![]()
pai acum daca ma intrebi de anumite meciuri nu pot sa iti raspund. primul lucru care imi vine in minte acum este cotul ala pe care rooney l-a dat ca in mma, cu arbitrul la 2 metri.
In alta ordine de idei, am vazut astazi un meci care pateaza onoarea si fair-play-ul fotbalului britanic. Liverpool face de rusine din nou acest fotbal.
PS: Punem pariu ca urmatoarea stire pe BBC e cererea lui Suarez de transfer la Chelsea?
Ahahahahaha.
Daca si dupa o victorie ca asta dati vina pe arbitraj inseamna ca sunteti la fel de frustrati ca tiganii de sub pod. Liverpool a fost superioara din toate punctele de vedere.
A, si meciul asta a dat o palma si tuturor specialistilor cu mii de jocuri experienta in Football Manager. Dalglish l-a surclasat clar pe Ferguson, spre mirarea multora dintre ei.
Da, era de rosu la Carragher, cum a fost de rosu si la Rafael. Pana la faza aia, Manchester nu a jucat nimic si luase 2 goluri.
Liverpool a fost superioara din toate punctele de vedere.
Si Carragher s-a crezut superior si d-aia dadea cu picioarele pe unde apuca.
Da' cand ajungi la o varsta mai greu cu fotbalul. O dai spre ciobaneala. Si daca mai joci si-n 14 ti-e mai mare dragu'.
pe mine ma amuza ronnie.
dar imi vine sa ma besesc cand citesc ce scrie si nunteleg de ce.
l.e: parca era rosu si la brown cand l-a rupt pe Suarez pe sfarsit, nu ?
Probabil pentru ca toata viata ai fost un cacacios?
se poate....
arghhh ce frumos miros.
l.e: parca era rosu si la brown cand l-a rupt pe Suarez pe sfarsit, nu ?
Cand joci cu Liverpisdele normal ca orice intrare e de rosu la tine. Ar trebui sa va-mbracati in shorturi Louis Vuitton si sa va faceti propria voastra Liga.
Mah Ronnie ia mai da-o dracu de treaba. Vezi numai fazele la care aveti voi de comentat.
Trebuia sa-l elimine pe Rafael si va dadea Liverpool 6.
Apropo, vezi ca, pana la eliminare, ati trecut de 5 ori de jumatatea terenului si ati luat 2 goluri de la o echipa care avusese mai multe suturi, mai multe cornere, posesie mult mai mare.
Dar na, eliminarea ar fi facut diferenta. Mai ales tinand cont ca la 2 minute dupa trebuia eliminat si Rafael.
Nu vezi ca esti penibil cand dai vina pe arbitraj desi pana la faza respectiva Manchester a jucat ca o echipa din Championship?
Frustrarea e mare
)
Liverpool a fost peste.
Si daca joci ca o echipa de Championship impotriva locului enspe atunci are voie arbitrul sa te fure?
Anyway, pata a fost facuta deja. Liverpool face din nou de rusine fotbalul din Premier League.
Liverpool a fost peste.
Si Carragher peste Nani.
cool story bro.
*ffffffffffffffffs*
asta a fost cu miros de prune.
Nu are voie arbitrul sa fure, cum nici n-a furat. Daca fura, il elimina pe Rafael.
Manchester United e o pata la fel de mare pe emblema Premier League, deoarece a beneficiat de acelasi ajutor din partea arbitrului.
Macar Danea a recunoscut ca Liverpool a fost echipa mai buna. Stiu ca e greu si ma amuza frustrarea ta.
Vezi ca numai Lucescu si aia de sub pod dau vina mereu pe arbitrii, chiar si atunci cand nu e cazul
Lucescu da vina pe arbitrii dar el e mereu avantajat.
Ronnie da vine pe arbitrii dar mereu United e avantajata.
Vedeti vreo legatura ?
Am impresia ca Danea a scris peshte ![]()
Ok, Carragher a intrat corect. De fapt trebuia acordat penalty pentru voi la faza aia, asa frumos a fost tacklingul.
@Kellerman
Tu mananci mereu rahat.
Tot tu mananci si acum rahat.
Esti de rahat?
Bucuria dupa acest meci(sau tristetea, dupa caz) va dura doar o zi. Fiindca maine unii se vor trezi tot pe locul 1, in optimile Champions League si in sferturile FA Cup(deci inca sanse pentru Treble), in timp ce altii vor fi pe 6(la 6p de locul 4 cu doua meciuri in plus), in optimile Europa League si... cam atat.
Mah, trebuia sa primeasca rosu. Fara discutie. La fel si Rafael, a fost o intrare asemanatoare, doar ca Nani a avut mai mult ghinion.
De ce vezi numai greselile facute pentru Liverpool? Asumati-le si pe cele facute pentru United. Daca il elimina pe Rafael, va multumeati cu 5 primite.
Oricum Liverpool nu a castigat datorita arbitrajului. Meciul era castigat deja in momentul acelei faze.
Eu i-as da un premiu lui Carragher ca l-a invatat pe putulica ala sa nu mai simuleze pe viitor.
In alta ordine de idei, am vazut astazi un meci care pateaza onoarea si fair-play-ul fotbalului britanic. Liverpool face de rusine din nou acest fotbal.
PS: Punem pariu ca urmatoarea stire pe BBC e cererea lui Suarez de transfer la Chelsea?
Vai vai vai, mai usor cu gelo-durerea ca imi abureste ecranu.
Utd a fost pielea Poli, accepta adevarul, inghite in sec.
In alta ordine de idei, am vazut astazi un meci care pateaza onoarea si fair-play-ul fotbalului britanic. Liverpool face de rusine din nou acest fotbal.
PS: Punem pariu ca urmatoarea stire pe BBC e cererea lui Suarez de transfer la Chelsea?
Vai vai vai, mai usor cu gelo-durerea ca imi abureste ecranu.
Utd a fost pielea Poli, accepta adevarul, inghite in sec.
Bucuria dupa acest meci(sau tristetea, dupa caz) va dura doar o zi. Fiindca maine unii se vor trezi tot pe locul 1, in optimile Champions League si in sferturile FA Cup(deci inca sanse pentru Treble), in timp ce altii vor fi pe 6(la 6p de locul 4 cu doua meciuri in plus), in optimile Europa League si... cam atat.
Asta e scuza pentru o umilinta in fata celui mai mare rival ?
@Kellerman
Tu mananci mereu rahat.
Tot tu mananci si acum rahat.
Esti de rahat?
Opa insulte, deci pe langa durere,umilinta si gelozie mai adaugam si frustrare ![]()
@RobertAeroth
Nu e scuza, e realitatea.
Iar te bagi aiurea in seama? N-ar trebui sa pleci catre stadion?
Te saluta Jimmy Bullard.
Who`s Jimmy Bullard? ![]()